نیوشا ضیغمی قدیمی

نیوشا ضیغمی قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

کد مطلب : 85062تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
نیوشا ضیغمی بازیگر محبوب سینمای ایران است که دو بار عمل زیبایی بینی انجام داده است. این بازیگر از گذشته تا امروز تغییرات جذابی داشته است.

تغییر چهره نیوشا ضیغمی از گذشته تا امروز

تماشای عکس های قدیمی و خاطره انگیز چهره ها همواره برای طرفداران و علاقمندان دنیای هنر جالب و جذاب بوده است. نیوشا ضیغمی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که همواره ظاهری شیک و آراسته دارد، به همین خاطر دیدن عکس قدیمی این بازیگر توانمند کشورمان برای طرفدارانش بسیار جالب است. در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک عکس زیر خاکی این خانم بازیگر را منتشر کرده ایم که شما میتوانید با مقایسه این عکس با تصویر جدید خانم بازیگر متوجه تغییر چهره او شوید.

عکس بچگی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در گذر زمان/ عکس از قاسم دلشاد

زندگی شخصی و جراحی زیبایی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، متولد 18 تیر 1359 در تهران است که فارغ التحصیل رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. پدر نیوشا ضیغمی مرحوم محسن ضیغمی دبیر و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد. نیوشا ضیغمی خواهری به نام روشا دارد که در فیلم چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است.

بازیگر نقش نغمه در هشتگ در سی سالگی و در سال 1389 با آرش پولادخان سرمایه گذار فیلم پرتقال خونی، ازدواج کرد که حاصل این ازدواج دختری به نام لنا است. مهریه این خانم بازیگر تنها یک سکه می باشد و آرش پولادخان همسر او در زمینه تجارت نقره فعالیت میکند.

این بازیگر معروف تاکنون 2 بار بینی خود را جراحی نموده است، زیرا در اولین جراحی، ایشان با مشکل تنفسی رو به رو شدند؛ بدین سبب برای دومین بار جراحی خود را با پیوند غضروف انجام دادند.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی/ عکس از نازی خوش اخلاق

نیوشا ضیغمی قبل بازیگر شدن چه شکلی بود؟

2.473
این مطلب مفید بود ؟3538
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
برچسب : نیوشا ضیغمی
5 نظر به ثبت رسیده است
یاسی1400-09-19
ایشون همیشه دوست داشتنی هستن
عکس کودکیشون هم خیلی نازه مثل الانش
75
‌.1400-09-20
شکر
10
ض1400-09-19
اگه پولدار نبود معلوم نبود الان زیر فشار زندگی قیافه اش چه شکلی شده بود
152
هاااااااااال1400-09-19
اینا اگه آرایش نکنن نمیشه نگاشون کرد
162
احمد1400-09-20
خیلی خوشگله
26
وبگردی