جشنواره مبل نیلپر
نیلپر، با جشنواره کودک و نوجوان به استقبال پاییز رفته است. در این جشنواره می‌توانید، تمامی مدل‌های مبلمان و صندلی مناسب کودکان و نوجوانان نیلپر را با طراحی‌های متنوع با 15 درصد تخفیف، از فروشگاه آنلاین یا نمایندگی‌های نیلپر تهیه کنید.

اهمیت مبلمان و صندلی کودک و نوجوان

آن دسته از فعالیت‌های کودکان و نوجوانان که در حالت نشسته انجام می‌شود، روز به روز در حال افزایش است. به همین دلیل، والدین باید در خرید صندلی کودک با ارگونومی مناسب، دقت بیشتری داشته باشند تا فرزندان آن‌ها از خستگی و آسیب‌های ناشی از نشستن به دور باشند. نیلپر با سابقه زیادی که در زمینه تولید صندلی‌ دارد، با تکیه بر کارشناسان خود همواره استانداردترین محصولات را از نظر ارگونومی طراحی کرده است. 

از طرفی زیبایی و چیدمان اتاق کودکان و نوجوانان هم می‌تواند تاثیر عمیقی در روحیه آن‌ها داشته باشد. بنابراین طراحی ظاهری و هماهنگی صندلی و مبلمان اتاق کودک با سایر لوازم اتاق نیز اهمیت زیادی دارد. مبلمان کودک و نوجوان نیلپر با در نظر گرفتن نکات مهم در طراحی و استفاده مناسب از طرح‌ها و رنگ‌های متناسب با روحیه کودکان و نوجوانان، تولید شده است.

صندلی کودک نیلپر

نیلپر از سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرده است و در صنعت مبلمان اداری به عنوان پیشرو و رهبر محسوب می‌شود. این مجموعه، در طول سی سال گذشته با تولید صندلی، مبلمان و میزهای اداری، صندلی و مبلمان رستورانی، مبلمان آموزشی و سایر محصولات مشابه، توانمندی خود را در تولید این محصولات به اثبات رسانده است و توانسته است به عنوان یک برند ایرانی فعالیت خود را توسعه دهد. نیلپر، با استفاده از باکیفیت ترین مواد اولیه و بهره‌گیری از کارشناسان و متخصصان این صنعت، روند رو به رشد و توسعه محصولات جدید را با بهره گیری از دانش و تجهیزات روز ادامه داده است. در راستای تامین نیازهای کودکان و نوجوانان، صندلی و مبلمان مناسب کودکان نیز در دسته محصولات نیلپر وجود دارد و تلاش شده است، از باکیفیت‌ترین مواد اولیه و طراحی‌های مناسب با سلیقه و روحیه کودکان، در تولید این نوع از مبلمان استفاده شود. در جشنواره کودک و نوجوان نیلپر، امکان خرید این دسته از محصولات نیلپر با 15 درصد تخفیف برای مردم سراسر ایران وجود دارد.  

مبل کودک نیلپر

تاریخ برگزاری جشنواره کودک و نوجوان

برای خرید مبلمان و صندلی کودک می‌توانید به شعبه‌ها و نمایندگی‌های نیلپر در سراسر ایران مراجعه فرمایید و برای خرید این محصولات از 15 درصد تخفیف بهره مند شوید. علاوه بر این، برای علاقه مندان به خرید اینترنتی امکان خرید این محصولات در فروشگاه آنلاین نیلپر نیز فراهم شده است. این جشنواره از 15 شهریور آغاز شده و تا 15 مهر ماه ادامه خواهد داشت. برای مشاهده لیست نمایندگی‌های فروش می‌توانید به وبسایت نیلپر مراجعه فرمایید.

جشنواره مبلمان کودک و نوجوان

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی