نیما کرمی و همسرش
نیما کرمی و همسرش زینب زارع درباره ماجرای ابراز احساسات متفاوتشان در برنامه زنده و روی آنتن تلویزیون، حرفهای جدیدی زدند.

پشت پرده بغل کردن نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی، مجری تلویزیون و همسرش، 27 اردیبهشت 1401مهمان قسمت 23 برنامه شب آهنگی 2 با اجرای حامد آهنگی بودند. این دو مجری توانا که تا کنون اجراهای مشترکی در برنامه های گوناگون با یکدیگر داشته اند، در شب آهنگی درباره حواشی ساخته شده و ماجرای در آغوش گرفتن یکدیگر روی آنتن زنده صحبت کردند که جزئیات آن را در این بخش از چهره ها در نمناک می خوانید.

نیما کرمی

نیما کرمی و همسرش زینب زارع که هر دو از مجریان کشورمان هستند و اجراهای مشترکی با یکدیگر داشته اند، در برنامه شب آهنگی در گفتگو با حامد آهنگی در مورد بغل کردن یکدیگر در آنتن زنده و حاشیه سازی های آن بیان کردند:

نیما کرمی: عید شد، آتش بازی کردند و من همسرم رو در آغوش گرفتم، تیتر نیم ساعت بعد رسانه های زرد این بود که مجری آقای تلویزیون مجری خانم تلویزیون را در آغوش گرفت و بوسید و یک سری از آدم ها رو این موج سواری کردند.

زینب زارع: واقعا بدون برنامه ریزی بود و من اصلا خبر نداشتم، نیما گفت عزیزم مبارک باشه و من رو بغل کرد و من می گفتم چکار داری می کنی، صدابردار این رو از طرف من می شنید، نیما آنتن.

زینب زارع

زندگی خصوصی نیما کرمی و همسرش

نیما کرمی متولد 23 تیر 1356 در اصفهان، مجری و تهیه‌کننده تلویزیون است. او با اجرای برنامه‌های تلویزیونی از جمله برنامه صبحی دیگر که از شبکه آموزش پخش می‌گردد به شهرت رسید. این مجری با همسرش زینب زارع که مجری و گوینده تلویزیون است، در سال 1385 در رادیو آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج گشت. این زوج مجری صاحب یک دختر به نام نیل متولد سال 1392 و یک پسر به نام کیامهر متولد سال 1397 هستند؛ آنها در برنامه زنده جشن رمضان سال 96 شبکه یک در شب عید فطر همدیگر را در آغوش گرفتند که همین کار سبب ساخته شدن حاشیه های برای آنان شد.

پشت پرده بغل جنجالی نیما کرمی و همسرش؛ ماجرا چی بود؟

4.232
این مطلب مفید بود ؟275
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
هادی1401-03-12
دمش گرم .زن نامحرم بغل نکرده که
00
وبگردی