سلطانی نون خ
سلطانی سریال نون خ با نقش آفرینی در این سریال محبوبیت زیادی به دست آورده است، از این رو ما بیوگرافی مختصری از این بازیگر برایتان آماده کرده ایم.

سلطانی نون خ کیست؟ با علی اخوان بیشتر آشنا شوید

سلطانی نون خ 4، از قرار معلوم از سلطانی سری های قبل این سریال بیشتر مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است و نامزدی ناموفقش با ماه کاووس هم بر این امر، مزید بر علت شده است. نام اصلی بازیگر نقش سلطانی نون خ سعید آقا خانی، علی اخوان است که در این بخش از نمناک مختصر اطلاعاتی در موردش خواهید خواند.

بازیگری است که در سریال تلویزیونی "نون.خ" به کارگردانی سعید آقاخانی بازی کرده است. وی در این سریال نقش "سلطانی" را بازی کرده است.

علی اخوان

علی اخوان عکس از پیمان گرزم

سلطانی نون خ اهل کجاست

در مورد اصالت علی اخوان از ما سوال کرده بودید که در پاسخ باید بگوییم هیچ اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و محل تولد علی اخوان در دسترس نیست و نمیتوان گفت که لهجه ای که او در این سریال با آن صحبت می کند، لهجه اصلی اوست و اصالتش را فاش می کند.

فیلم و سریال های علی اخوان

علی اخوان علاوه بر سریال "نون خ"، در سریال‌های تلویزونی "بچه مهندس 3" و "سه در چهار" نیز ایفای نقش کرده است.

سریال نون خ

علی اخوان بازیگر سلطانی سریال نون خ 

ازدواج و همسر علی اخوان، سلطانی نون خ 4

چنانچه گفتیم در مورد این بازیگر اطلاعات چندانی در دسترس نیست و نمیتوان با قطعیت گفت که مجرد است یا متاهل.

فیلم های سینمایی سلطانی نون خ

در مورد فیلم های سینمایی که علی اخوان بازی کرده است می توان به فیلم سینمایی "راند چهارم" اشاره کرد و از فیلم سینمایی آوین گفت که در سال 1399، این بازیگر در فیلم سینمایی "آوین" که در کردستان تصویربرداری می‌شد، نقش اصلی را بازی کرد. این فیلم درباره زندگی پرچالش دختران منطقه‌ی کردستان است.

سلطانی نون خ

فیلم های سینمایی علی اخوان بازیگر سریال نون خ عکس از پیمان گرزم

علی اخوان در نمایش خانگی

همکاری ادامه دار او با سعید آقاخانی دلیلی شد تا بازیگر سلطانی بومگردی در سریال رازبقا که با حضور چندی از بازیگران سریال نون خ همچون، هدیه باوزند و کاظم نوربخش (سلمان نون خ) ساخته شد، حضور داشته باشد.

عکس سلطانی نون خ بیرون سریال؛ علی اخوان کیست؟

3.437
این مطلب مفید بود ؟2512
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی