سریال نون خ
ساخت فصل سوم سریال نون خ از حدود 10 روز پیش آغاز شد و پیش بینی میشود با حضور اکبر عبدی و علی صادقی فصل جذابی در پیش باشد.

ساخت سریال نون خ در شرایط سخت کرونایی

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی یکی از سریال های پربیننده تلویزیون است که تابحال دو فصل موفق را پشت سر گذاشته است.

ساخت سومین فصل این سریال چند روزی است که آغاز شده است و اکبر عبدی و علی صادقی بازیگرانی هستند که در این فصل از سریال نون خ مقابل دوربین میروند و به نظر میرود قصه متفاوتی در انتظار مخاطبان خواهد شد.

سریال نون خ

بازی اکبر عبدی و علی صادقی در سریال نون خ

تصویربرداری فصل سوم سریال نون خ از 19 مهرماه آغاز شد و برخی از بازیگران فصل دوم این سریال در فصل جدید مقابل میروند و اکبر عبدی و علی صادقی دو بازیگر جدیدی هستند که جمع بازیگران این فصل اضافه شده اند.

بازیگران سریال نون خ

اکبر عبدی از چهره های سرشناس دنیای کمدی است که حضور او در یک فیلم و سریال باعث جذابیت های بیشتر آن مجموعه میشود و پیش بینی میشود این فصل از سریال نون خ یکی از فصل های جذاب و پربیننده خواهد بود.

سعید آقاخانی

فصل سوم سریال نون خ با توجه به شرایط سخت شیوع ویروس کرونا در جامعه در حال تصویربرداری است تا برای پخش در نوروز 1400 آماده شود.

بازپخش فصل اول و دوم سریال نون خ

فصل اول و دوم سریال نون خ این روزها از شبکه یک سیما در حال بازپخش است و علاقه مندان به تماشای این سریال که موفق به دیدن دو فصل این سریال تابحال نشده اند میتوانند به تماشای بازپخش این سریال بنشینند.

بازیگران سریال نون خ

فصل اول و دوم سریال نون خ هر روز ساعت 18:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

فصل سوم سریال نون خ با اکبر عبدی و علی صادقی جذاب تر میشود

2.89
این مطلب مفید بود ؟54
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال نون خ
وبگردی