عمل بینی

جراحی بینی اصفهان :عمل بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان

کد مطلب : 77561زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمل بینی از اولین و متداول ترین عمل های زیبایی به منظور بهبود ظاهر افراد است که در دنیا طرفدارای بسیار زیادی دارد.اگر انجام جراحی زیبایی بینی مدنظرتان است، باید به چند نکته مهم دقت کنید.

عمل زیبایی بینی در اصفهان؛ هزینه و مراحل

در حالی که شکل بینی شما معمولاً نتیجه عاملی به نام وراثت است ، ممکن است ظاهر آن در اثر جراحت یا در حین جراحی قبلی تغییر کرده باشد. جراحی بینی که همچنین به عنوان رینوپلاستی نیز شناخته می شود، باعث بهبود ظاهر و نسبت بینی شما با سایر اجزای صورت می شود و باعث افزایش هماهنگی اجزای صورت و زیبایی و اعتماد به نفس شما می شود. جراحی بینی در اصفهان همچنین ممکن است اختلال در تنفس ناشی از ناهنجاری های ساختاری در بینی را اصلاح کند.

جراحی بینی

در جراحی بینی چه نتایجی می تواند ایجاد شود؟

عمل بینی توسط جراح بینی اصفهان تغییرات زیر را برای بیمار ایجاد خواهد کرد:
 • اندازه بینی ، نسبت به سایر ساختارهای صورت
 • عرض بینی ، در پل بینی
 • نمای بینی ، با تپه های قابل مشاهده و یا افتادگی های موجود در پل
 • نوک بینی ، بزرگ یا پیازدار ، افتادگی و یا بیش از حد معکوس است
 • بینی های بزرگ ، پهن یا رو به بالا
 • عدم تقارن و انحراف بینی

آیا این عمل برای من مناسب است؟

جراحی بینی روشی کاملاً فردی است و شما باید این کار را برای خودتان انجام دهید ، نه این که خواسته های شخص دیگری را برآورده کنید یا سعی کنید متناسب با هر نوع تصویر ایده آل باشد. جراحی بینی در صورت وجود شرایط زیر می تواند مورد استفاده قرار گیرد:
 • رشد صورت شما کامل است و شما 17 سال سن یا بالاتر دارید
 • از نظر جسمی سالم هستید
 • شما سیگار کشیدن را متوقف کرده اید
 • شما برای بهبود ظاهر خود اهداف خاص اما واقعی را در ذهن دارید

عمل زیبایی بینی

نحوه عمل بینی در اصفهان

مرحله 1 - بیهوشی

داروها برای راحتی شما در طی عمل جراحی تجویز می شوند. این گزینه ها شامل آرام بخش داخل وریدی یا بیهوشی عمومی است. پزشک بهترین انتخاب را برای شما توصیه می کند.

مرحله 2 - برش

به نقل از جراح و متخصص گوش و حلق و بینی عمل جراحی بینی یا با استفاده از روش بسته انجام می شود ، در حالی که برش ها در داخل بینی پنهان است ، یا یک عمل باز ، جایی که برش در سراسر کلوملا انجام می شود ، نوار باریک بافتی که سوراخ ها را از هم جدا می کند. از طریق این برش ها ، بافت های نرمی که بینی را پوشانده است ، به آرامی بلند شده و امکان تغییر شکل ساختار بینی را می دهد.

مرحله 3 - تغییر شکل ساختار بینی

جراحی بینی با استفاده از غضروف پیوند یافته از سایر نواحی بدن شما می تواند ساختارهای بینی را کاهش یا تقویت کند. به طور معمول ، از قطعات غضروف از سپتوم ، پارتیشن در وسط بینی ، برای این منظور استفاده می شود. گاهی اوقات از یک قطعه غضروف از گوش و بندرت می توان از بخشی از غضروف دنده استفاده کرد.
جراحی زیبایی بینی

مرحله 4 - اصلاح یک سپتوم انحرافی

اگر سپتوم انحراف داشته باشد ، اکنون صاف شده و فضاهای داخل بینی برای بهبود تنفس افزایش می یابد.

مرحله 5 - بستن برش

هنگامی که ساختار زیرین بینی به شکل مورد نظر تبدیل شد، پوست و بافت بینی دوباره بسته شده و برش ها بسته می شوند. برش های اضافی ممکن است در شکاف های طبیعی بینی ایجاد شود تا اندازه آن ها تغییر کند.

مرحله ششم - نتایج را مشاهده کنید

اسپلینت ها ولوله های داخلی به محض شروع به بهبودی تقریباً برای یک هفته ، بینی را پشتیبانی می کنند. در حالی که تورم اولیه در طی چند هفته فروکش می کند، ممکن است یک سال طول بکشد تا پرده بینی شما به طور کامل اصلاح شود. در این مدت ممکن است متوجه تغییرات تدریجی در ظاهر بینی خود شوید زیرا این امر به نتیجه دائمی تر منجر می شود. تورم ممکن است در طول سال اول بعد از عمل بینی ، به صورت صبحگاهی بیاید و برود و بدتر شود. عمل جراحی بینی برای بهبود راه هوایی مسدود شده نیاز به ارزیابی دقیق ساختار بینی دارد زیرا این امر به جریان هوا و تنفس مربوط می شود.

بهبودی

پس از اتمام عمل، احتمالاً اسپلینت، لوله های داخلی یا بسته بندی در داخل بینی شما قرار خواهد گرفت و یک اسپلینت یا بانداژ در قسمت بیرونی برای حمایت و محافظت از ساختارهای جدید در حین بهبودی ، قرار خواهد گرفت.
دستورالعمل خاصی به شما داده می شود که شامل موارد زیر می تواند باشد:

نتایج طولانی مدت خواهد بود

ممکن است تورم به طور کامل و تا یک سال - و بعضی اوقات طولانی تر - چندین ماه طول بکشد تا نتیجه عمل جراحی کامل شود. اگرچه نتایج جراحی بینی معمولاً دائمی است ، غضروف ممکن است به تغییر شکل و حرکت بافتی ادامه دهد که ممکن است با گذشت زمان نتیجه را تغییر دهد.

هزینه عمل بینی در اصفهان

هزینه همیشه در جراحی انتخابی مورد توجه است. قیمت جراحی بینی می تواند بسیار متفاوت باشد. هزینه جراحی بینی اصفهان ممکن است بسته به تجربه پزشک و همچنین موقعیت جغرافیایی مطب پزشک متفاوت باشد. هنگام انتخاب یک جراح پلاستیک برای جراحی بینی ، به یاد داشته باشید که تجربه جراح و راحتی شما با وی به همان اندازه هزینه نهایی عمل جراحی مهم است. هزینه ممکن است شامل موارد زیر باشد:
 • هزینه جراح
 • هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی
 • هزینه های بیهوشی
 • نسخه های دارویی
 • آزمایش های پزشکی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جراحی بینی اصفهان :عمل بینی گوشتی و استخوانی در اصفهان

55
این مطلب مفید بود ؟50
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی