تقویت مو
موهایی سالم و درخشان خواسته همه انسان ها است، شما میتوانید با به کارگیری روش هایی مناسب به استحکام و زیبایی موهایتان کمک کنید.

پیشنهاد آرایشگر سلبریتی ها برای تقویت مو

مو در زیبایی؛ نقش بسیار زیادی دارد و ما هم‌زمان و پول زیادی را صرف مراقبت از آن می کنیم. شاید چیزی که بسیاری از افراد نادیده می گیرند؛ پوست سر باشد و فقط چند دقیقه داخل حمام آن را ماساژ دهند و دیگر فکری نکنند.

اما جالب است بدانید که باید پوست سر را هم؛ به همان صورتی که پوست صورت و بدن خود را لایه برداری می کنید، لایه برداری نمایید که این کار؛ سلول های مرده را از بین برده و ممکن است به رشد مو کمک کند؛ بنابراین تغذیه پوست سر نیز ضروری است. هیر استایایست های سلبریتی ها برای تقویت مو و کف سر راهکارهای جالبی ارائه می دهند که در این قسمت از نمناک توضیح خواهیم داد.

برای تقویت مو، پوست سر نیاز به توجه دارد

طبق نظر استایلیست سلبریتی ها، برای مراقبت از پوست سر باید زمان گذاشت و راهی را پیدا کرد که متناسب با پوست سر خودتان باشد. در واقع باید جریان خون را در پوست سر افزایش داد. شما می توانید بدین منظور ماساژ پوست سر را در سالن های آرایشی انجام دهید و اگر هم می خواهید خودتان این کار را انجام دهید؛ باید مراقب باشید که خیلی خشن رفتار نکنید یا بیش از حد لایه برداری و شستشو را انجام ندهید، زیرا روغن ها و چربی های طبیعی پوست سر از بین می رود و خشک می شود.

تقویت مو

فیشال پوست سر

متخصصان بر این عقیده هستند که فیشیال پوست سر، راهی عالی برای افزایش جریان خون در این ناحیه می باشد که باعث لایه برداری و مرطوب کردن پوست می شود؛ دقیقا همان گونه که فیشیال روی پوست صورت عمل می کند. پوست سر محلی است که خیلی از افراد آن را نادیده می گیرند و در نتیجه نیاز به ماساژ دادن و بهبود جریان خون دارد.

چگونه باید فیشیال پوست سر را انجام داد؟

موها از پوست سر رشد می کنند؛ بنابراین داشتن یک پوست تمیز که تقویت هم شده باشد، نقش اساسی در رشد مو و سالم به نظر رسیدن آن ها دارد. ماساژ پوست سر را انجام دهید، زیرا سلامت این ناحیه به سلامت کلی موهایتان وابسته است. می توانید با هر شامپویی که استفاده می‌ کنید، شروع به ماساژ پوست سر تان کنید و جریان خون را در آن افزایش دهید.

در واقع ماساژ پوست سر با شامپو، باعث موهای ضخیم‌تر و رشد بیشتر می‌ شود و دست شما هنگام شامپو زدن پوست سر را تحریک می کند تا بهتر عمل کند؛ اما سؤال اینجاست که آیا این کار را فقط می‌ توان هنگام حمام کردن انجام داد؟ خیر. شما می توانید در زمان ها دیگری هم این کار را انجام دهید. فقط کافی است که وقت خالی پیدا کنید.

اینگونه که به آرامی ماساژ سر را شروع کنید، بدون اینکه هیچ چیزی روی پوست سرتان وجود داشته باشد؛ همچنین می توانید از روغن های مخصوص مو نیز کمک بگیرید تا پوست سرتان ابرسانی هم شود.

پیشنهاد آرایشگر سلبریتی ها برای تقویت مو

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن/ن.ح
برچسب : تقویت مو
وبگردی