خرید آنلاین

خرید اینترنتی در دوران کرونا

کد مطلب : 76750زمان مطالعه : 2 دقیقه
این روز ها با افزایش ویروس کرونا بسیاری از افردا به سمت خرید اینترنتی روی آورده اند.همین دلیل باعث رشد کسب و کار های آنلاین شده است .

رشد خرید اینترنتی با گسترش شیوع ویروس کرونا

با گسترش شیوع ویروس کرونا تمایل افراد به خرید اینترنتی رشد چشمگیری داشته است. همین افزایش استفاده مردم از فضای آنلاین، روند رو به رشد فروشگاه های اینترنتی و رقابت آنها بر سر فروش باعث شده که ما قبل از خرید هر محصول، آن را در اینترنت جستجو کنیم و قیمت و مشخصات آن محصول را بررسی کنیم.

صرفه جویی در زمان و هزینه از هر دوره دیگری اهمیت بیشتری پیدا کرده و خرید با بهترین قیمت در کمترین زمان به چالشی بزرگ برای ما تبدیل شده است. در نتیجه شیوه های خرید سنتی بیش از پیش کمرنگ شده و باعث شده فروشگاه های فیزیکی کم کم جای خود را به فروشگاه های اینترنتی بدهند و یا در فضای آنلاین هم حضور داشته باشند. 

در این شرایط جای خالی سایتی که در آن بتوان قیمت محصولات تمام فروشگاه های آنلاین و مغازه های سطح شهر را مقایسه کرد حس می شود. آفر به عنوان دستیار هوشمند شما برای خرید این جای خالی را پر کرده است. موتور جست وجوی هوشمند آفر روزانه چندین بار در بین صدها هزار کالای فروشگاه های آنلاین و تامین کنندگان آفر می گردد و قیمت ها را ثبت می کند. با استفاده از آفر، اطلاعات شما از بازار کامل می شود و می توانید کالاهای مد نظر خود را با قیمت مناسب بخرید.

خرید آنلاین گوشی

در صفحه مربوط به هر کالا، ضمن مقایسه قیمت آن با سایر فروشگاه ها می توانید مشخصات کامل آن را دیده و به تحلیل خوبی از وضعیت قیمت آن در بازار برسید. آفر برای رسیدنتان به این هدف قیمت قبل و بعد از تخفیف، قیمت کف بازار و میانگین قیمت در تمام فروشگاه های آنلاین و فیزیکی را روی نمودار به نمایش می گذارد. همچنین نمودار روند افزایش یا کاهش قیمت هم می تواند شما را برای خرید کالا در زمان مناسب راهنمایی کند.

خرید گوشی از آفر مارکت

در مجموع آفر با فراهم کردن امکان تحلیل و مقایسه قیمت کالا در بازار، و البته اطلاع رسانی تخفیف ها از فروشگاه های معتبر، سایت خوبی است برای این که در خریدهای اینترنتی سرتان کلاه نرود، ضمن این که آگاهی بیشتری بر نوسانات بازار داشته باشید. بخشی به اسم «پیشنهادهای ما» جایی است که جذاب ترین کالاها توسط سردبیران آفر به شما ارائه می شوند. خوشبختانه پیشنهادهای این بخش هر روز تغییر می کنند و معمولا کالاهایی را در بر می گیرند که مردم احتیاج بیشتری به آن ها دارند و یا تخفیف های بالا و واقعی دارند.

برای مثال اگر قصد خرید موبایل دارید کافیست وارد سایت آفر شوید و "موبایل" را جستجو نمایید. حالا می توانید انواع موبایل های موجود در بازار را مشاهده و مقایسه کنید و تجربه ی خوبی از خرید با بهترین قیمت داشته باشید. با مراجعه به سایت آفر می توانید از امکاناتی که برای خریدی به صرفه در اختیار شما می گذارد استفاده کنید.

آدرس سایت:https://offer.market

خرید اینترنتی در دوران کرونا

53
این مطلب مفید بود ؟30
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی