سبزی من
امروزه با گسترش اینترنت و رشد کسب و کارهای اینترنتی اکثر مشاغل به این فکر افتاده اند که فروش آنلاین داشته باشند تا کمی از دغدغه های افراد جامعه کم کتند.

خرید آنلاین میوه و سبزیجات

خرید و فروش به صورت سنتی از دیرباز شکل گرفته و تا اکنون ادامه دارد؛ اما امروزه با تغییر شکل  و سبک زندگی و دغدغه های ما و با گسترش اینترنت در دنیا، خرید و فروش به روشی مدرن در سراسر دنیا شکل گرفته و مزیت های زیادی دارد که می توانند بسیاری از مشکلات و دغدغه ها را کاهش دهند.

برای مثال کاهش آلودگی، صرفه جویی در زمان و  تهیه محصولات زود مصرف تازه نظیر میوه و سبزیجات از اهداف مهم خرید اینترنتی هستند. در این میان کسب و کاری خلاق و پویا به نام سبزی من از سال 96  در تهران شروع به فعالیت کرده و به عنوان اولین تره بار یا میوه فروشی آنلاین در تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

به گفته فائزه معینی مدیر و موسس این کسب و کار:ایده اصلی این کار زمانی شکل گرفت که متوجه شدم بسیاری از افراد به ویژه افراد شاغل، دغدغه خرید سبزی و میوه تازه را دارند. بنابراین از مهر ماه  سال 96 با راه اندازی وبسایت سبزی من فعالت خود را آغاز کردیم تا بتوانیم علاوه بر اشتغال زایی، محصولات تره باری درجه یک را در کمترین زمان به دست مشتریان برسانیم.

وی در ادامه ذکر کرد:ما خود را نماینده مشتریان در سبزی من می دانیم چرا که تمام محصولات دستچین و درجه یک انتخاب می شوند و همیشه تلاش می کنیم تا محصول با بهترین کیفیت را برای مشتری ارسال کنیم؛ اما ممکن است ناخواسته مشکلی در محصولات تحویل داده شده پیش بیاید و اگر مشتری پس از خرید اینترنتی میوه و سبزیجات و سایر محصولات تره باری خود از وبسایت سبزی من مشکلی مشاهده کرد، می تواند با پشتیبانی هماهنگ کند تا محصول مرجوع شود یا محصول جایگزین برایش ارسال شود.

وب سایت سبزی من

هم اکنون بیش از 400 محصول اعم از انواع میوه های فصلی و برخی از میوهای خارجی، انواع سبزیجات،  سبزیجات کمیاب و مدیترانه ای، صیفی جات، انواع نوشیدنی طبیعی، خنکی، محصولات ارگانیک و برخی محصولات سوپر مارکت را به تمام مناطق 22گانه تهران ارائه می هد.  این کسب و کار چشم به آینده ای روشن دارد و در اهداف بلند مدت خود قصد دارد تا در سایر شهرهای ایران نیز شعبه داشته باشد تا بتواند در همه شهرهای ایران خدمت رسانی کند.

از دیگر ویژگی های مثبت این کسب و کار بسته بندی تمیز و بسیار مرتب بسته های آن است. در بسته بندی محصولات از پلاستیک یک رو شفاف و یک رو کاغذ استفاده شده تا سهمی در حفظ محیط زیست داشته و مشوق مشتریان و سایر کسب و کارها برای استفاده کمتر از پلاستیک و حفظ محیط زیست باشد.
ساماته آنلاین خرید سبزی
اگر  شما هم ساکن تهران و مشتاق  خرید آنلاین میوه و سایر محصولات تره باری آن هم با کیفیت بالا، قیمت مناسب و ارسال سریع  هستید؛ خرید از  سایت میوه فروشی  راه حلی به صرفه و مناسب است. کافیست وارد وبسایت سبزی من به آدرس sabziman.com شوید، سفارش خود را ثبت کرده و در کمتر از دو ساعت تحویل بگیرید. 

سبزی من؛ سامانه آنلاین برای خرید میوه و سبزی درجه یک

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی