تفکر زیاد
برخی افراد قبل از اتخاذ هر تصمیمی مدام در حال فکر کردن به آن موضوع هستند، خصوصیت نشخوار و وسواس فکری در متولدین برخی ماه ها بیشتر دیده میشود.

متولدین ماههایی که زیادی فکر میکنند و ذهنشان مرتب درگیر است

آیا شما هم جزو افرادی هستید که خیلی زیاد در مورد هر چیزی فکر می‌ کنید؟ احتمالاً این موضوع به ماهی بستگی دارد که در آن متولد شده اید. متولد بعضی از ماه ها به صورت ناخودآگاه نشخوار فکری دارند و قبل از این که هر تصمیمی را اتخاذ کنند، خیلی زیاد در مورد آن فکر می‌ کنند. در این قسمت از نمناک قصد داریم بگوییم که متولدین کدام ماه ها چنین اخلاقی دارند، پس با ما همراه باشید.

فروردین

فروردین ماهی ها افرادی هستند که قبل از انجام کار های مختلف خیلی زیاد در موردش فکر نمی‌ کنند و این عادت را ندارند؛ البته کار ها و حرف هایی که قرار است بزنند را با خودشان مرور می‌ کنند اما خیلی نشخوار فکری ندارند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها افرادی هستند که خیلی فکر می‌ کنند. در مورد هر چیزی ذهن شان درگیر می‌ شود و دوست دارند که همیشه گزینه‌ های مختلف را بررسی کنند و شرایط را از قبل بسنجند و زمانی فکر کردن را متوقف می‌ کنند؛ که دیگر موضوعی برای فکر کردن وجود نداشته باشد. به خاطر همین جزء افرادی هستند که خیلی زیاد فکر می کنند.

فکرکردن

خرداد

خرداد ماهی ها سعی می‌ کنند که هر مسئله را با نگاهی متفاوت ببینند تا بفهمند که چه چیزی باعث شده است فلان تصمیم را بگیرند. افراد صبوری هستند و همیشه می ‌خواهند از زوایای دیگر شرایط را بسنجند.

تیر

تیر ماهی ها افرادی هستند که خیلی زیاد در مورد هر چیزی فکر می کنند؛ مخصوصا اگر مسئله در مورد موضوعات عاطفی باشد. آن ها در مورد روابط گذشته خود خیلی فکر می کنند و این فکرِ بیش از حد ممکن است که ذهن شان را به هم بریزد و باعث شود که کمی درگیر باشند.

مرداد

مرداد ماهی ها افرادی هستند که تصمیمات خود را از روی اشتباهاتی که در گذشته انجام داده‌ اند؛ اتخاذ می‌ کنند. هیچ چیز نمی‌ تواند مانع رسیدن آن ها به اهدافشان شود. بسیار مهم است که از گذشته خود درس بیاموزند. خیلی به زمان حال فکر نمی‌ کنند؛ بلکه به دنبال بررسی گذشته می گردند و مدام نگران آینده هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها افرادی هستند که خیلی زیاد فکر می‌ کنند. هیچ چیز نیست که آن را از قبل بررسی نکرده باشند. همیشه احتمالات را در نظر می‌ گیرند و در مورد هر مشکلی جستجو می کنند تا به نتیجه درست برسند و خیلی زیاد جزئی نگر هستند.

زیاد فکر کردن

مهر

مهر ماهی ها هم جزء افرادی هستند که در مورد هر چیزی خیلی زیاد فکر می‌ کنند. از رقابت کردن لذت می‌ برند و دوست دارند که همیشه بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند و هیچ خطایی نداشته باشند.

آبان

آبان ماهی ها زیاد فکر می‌ کنند اما این زیاد فکر کردن مانع از انجام کارِ آن ها نمی شود. در واقع هم فکر می‌ کنند و هم کارشان را انجام می‌ دهند. شاید گاهی اوقات وسواسی شوند اما معمولاً سعی می ‌کنند که تعادل داشته باشند.

آذر

آذر ماهی ها افرادی هستند که خیلی زیاد فکر نمی‌ کنند و شرایط را از قبلِ انجام کاری بررسی می‌ کنند و خودشان را گیج و سردرگم نشان نمی دهند. همیشه می‌دانند که باید چه کار هایی را به انجام برسانند و خیلی خوب در موردش برنامه‌ ریزی داشته باشند اما خودشان را درگیر جزئیات و افکار منفی نمی کنند.

دی

دی ماهی ها افرادی هستند که به اندازه متعادل در مورد چیز های مختلف فکر می کنند و دوست دارند که همه جوانب را در نظر بگیرند. همیشه با قدرت به کار خودشان ادامه می‌ دهند اما نشخوار فکری ندارند. به این صورت یک تصویر کلی از کاری که قرار است به انجام برسانند را در ذهن شان دارند و بعد؛ شروع به انجام کار می‌ کنند.

تصور کردن

بهمن

این افراد خیلی خلاق هستند. می‌دانند که چه کاری را انجام دهند تا برایشان نتیجه‌ بخش باشد. می‌دانند که چگونه باید خودشان را ارتقا دهند و دوست دارند از ذهن شان برای خلاقیت و نوآوری استفاده کنند. از طرفی در مورد افکار مختلف وسواس به خرج نمی‌ دهند.

اسفند

اسفند ماهی ها خیلی در مورد موضوعات مختلف حساسیت نشان می‌ دهند و همین باعث می شود که خیلی زیاد در مورد هر چیزی فکر کنند. معمولاً خودشان را به چالش می کشند و از خود انتقاد می کنند و کمی در این مورد به خودشان سخت می گیرند و زندگی را به کامِ خود تلخ می کنند.

آدم هایی که زیادی فکر میکنن، متولد کدوم ماهن؟

3.8707
این مطلب مفید بود ؟531176
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
وبگردی