تزیین خانه

تزیین خانه و ساخت وسایل دکوری با سنگ


در ادامه بخش تزیین خانه با وسایل ساده و دورریختنی می رسیم به ساخت وسایل تزیینی با سنگ های ریز و درشتی که می توانید از رودخانه ها و .. جمع آوری کنید و با رنگ آمیزی آنها یک وسیله زیبا بسازید.
مجید مظفری

رازهای شیک پوشی مجید مظفری


مجید مظفری به جرات یکی از بازیگران خوش پوشی است که بعد از سپری کردن سالهای جوانی هنوزهم به شیک پوش بودنش اهمیت می دهد. بااصول شیک پوشی به سبک مجیدمظفری آشنا شوید.
ساخت شمع

آموزش تصویری ساخت شمع داخل فنجان


ساخت شمع های تزیینی و فانتزی را دوست دارید،پس یک فنجان چینی چای با طرحی زیبا و خوشرنگ انتخاب کنید تا باهم یک شمع زیبا در خانه درست کنیم.
لیلا حاتمی

سبک لباس های “لیلا حاتمی” و خانواده اش


“لیلا حاتمی” و علی مصفا در کنار دوفرزندشان تعریفی از یک خانواده یکپارچه و صمیمی هستند. آنها اغلب در جشنواره ها و روی فرش قرمزها با لباس هایی به سبک خودشان حاضر می شوند.
خانم خوش تیپ

چطور یک خانم خوش تیپ و با وقار باشیم


خانم خوش تیپ و باوقار همیشه تمیز و مرتب لباس می پوشد، به اندازه آرایش می کند و عطر خاص می زند. رازهای خوش تیپی و جذابیت خانم های باوقار را بشناسید.
لباس طلا

لباس طلای 14.000 پوندی مردهندی + تصاویر


لباس طلا برای جلب رضایت و توجه زنان و دختران! اخیرا یک مرد جوان هندی برای آنکه نظر زنان و دختران جوان را به خود جلب کند لباسی از جنس طلا برای خود ساخته است که ارزشی در حدود 25.000دلار دارد.
لباس سلنا گومز

سلنا گومز با لباس رسمی برند ژیوانشی


“لباس سلنا گومز” به دلیل تفاوتی که با لباسهای او روی فرش قرمزها و کنسرتهایش داشت، جلب توجه کرد. سلنا گومز با لباسی رسمی با برند" ژیوانشی" نشان داد که می تواند متفاوت باشد.
پسران خوشتیپ

پسران امروزی خوشتیپ هستند یا عجیب؟


لباسهای مد روز و موهای فشن و استفاده از زیورآلات به یکی از دغدغه ها و تفریح های مهم پسران جامعه تبدیل شده است.برای اینکه پسران شما خوشتیپ بوده و ظاهری متفاوت داشته باشد با ما همراه باشید.
ساخت شلف

ساخت شلف و باکس با کمربند مردانه+ تصاویر


ساخت شلف و به قول قدیمی ها طاقچه ، ایده ای است ساده ولی زیبا برای تزیین خانه با وسایل دورریختنی از قبیل کمربندهای مردانه و تعدادی چوب. آقایان هنرمند ابزار برداشته و دست به کار شوند.
نیکی کریمی

لباس پوشیدن به سبک نیکی کریمی+ تصاویر


برخی نیکی کریمی را اولین ستاره بعد از انقلاب سینمای ایران می دانند. خوش پوشی و سبک خاص او در لباس پوشیدن در جشنواره ها و روی فرش قرمزها ترفندهایی دارد که باید دانست.