نقاب آفتاب گیر

آموزش تصویری ساخت نقاب آفتاب گیر


نقاب آفتاب گیر چرمی را با مراحل تصویری که اموزش خواهیم داد بسازید. الگوی نقاب افتاب گیر را اماده کنید و طبق دستور یک نقاب فتاب گیر چرمی زیبا برای محافظت از پوستتان بسازید.
تزیین کادو

تزیین کادو برای مخاطب خاص


تزیین کادو اولین نمایی است که طرف مقابل از کادو و هدیه ی شما می بیند . با ایده های خلاقانه یک تزیین زیبا با روبان و یا کاغذ کشی برای کادو انجام دهید.
دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران” و کافی شاپ های برتر دنیا


“دکوراسیون رستوران” و کافی شاپ های سنتی و مدرن با توجه به سه فاکتور مهم ایده ، فضا و طراحی ، اجرا می شود. برترین دکوراسیون های داخلی رستوران های دنیا با توجه به این نکات انتخاب می شوند.
کاردستی

با وسایل دور ریختنی کاردستی درست کنیم


وسایل دور ریختنی را دور نریزید و با خلاقیت و ابتکار خود از انها وسایل زیبا و تزیینی و یا کاردستی های زیبا برای کودکان بسازید. کاردستی ساختن با وسایل دوریختنی لذت دیگری دارد.
مصاحبه با مدل ایرانی

مصاحبه با مدل ایرانی خارج از کشور سارا راسل


سارا راسل مدل ایرانی برند نیو حجاب در خارج از کشور فعالیت می کند. سارا راسل بزرگ شده ی انگلستان است اما این دوران تاثیری بر اصالت ایرانی او نداشته است. مصاحبه ی خواندنی این مدل ایرانی را با هم می خوانیم.
مدل تاج عروس

مدل تاج عروس اروپایی و ترک 2015


مدل تاج عروس و آرایش جدید عروس با سبک و استایل های اروپایی و ترک و مجموعه ای از جدیدترین مدل عروس های 2015 را در ادامه مشاهده می فرمایید.
لباس جدید ضد قوز

لباس جدید ضد قوز برای کاربران کامپیوتر


لباس جدید و عجیبی توسط یک طراح هلندی طراحی شده است که به وسیله ی آن کاربران کامپیوتر اجازه ی قوز کردن نخواهند داشت و با این روش ستون فقراتشان صاف قرار می گیرد.
کمد لباس هالیوودی ها

در کمد لباس هالیوودی ها چه خبره!


کمد لباس هالیوودی ها پر از کیف و کفش های برند و لباس های خاص است. در بین این بازیگران و خواننده های هالیوودی ماریا کری با داشتن 1000 جفت کفش لوئیس ویلتون یکی از رکرود داران است.
ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسکهای جورابی


ساخت عروسکهای جورابی اونهم با جوراب های دورریختنی و یا تک لنگه مونده کار جالبیه که امتحانش می ارزه. به جورابهای دورریختنی به عنوان یک وسیله ی عروسک سازی نگاه و شروع کنید.