پوست و مو

تیرگی گردن
یکی از موثرترین راههای درمان اختلال تیرگی گردن که به آن آکانتوز گفته میشود استفاده از ماسک های خانگی و نسخه های گیاهی است.
ماسک مو

ماسک موی آووکادو با اثری غیرقابل باور

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آووکادو یکی از مواد قدرتمند و مناسب برای درمان خشکی و آسیب دیدگی مو است که با ترکیب استثنایی آن با چند مواد بهترین ماسک نرم کننده مو را بسازید.
محصولات روتین پوستی

ترتیب صحیح استفاده از محصولات روتین پوستی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم ها برای داشتن پوستی سالم باید روتین پوستی روز و شب را حتما انجام دهند اما قبل از انجام باید ترتیب صحیح استفاده از محصولات روتین پوستی را بدانند.
موهای نرم

راز زنانی که موهای نرم و ابریشمی دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای داشتن موهای نرم و ابریشمی باید از آن مراقبت کرد و مواد مغذی مورد نیازش را به آن رساند، به این منظور می توانید از روغن ها و ماسک موهای طبیعی استفاده کنید.
مراقبت از پوست و مو

آداب صحیح حمام کردن برای مراقبت بهتر از پوست و مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رعایت اصول و آداب صحیح حمام کردن کمک می کند تا پوست و موی سالم تری داشته باشید...
ترک های پوست بدن

خوردنی هایی مخصوص رفع ترک های پوست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترک های پوستی اکثرا به دنبال کشیده شدن پوست ، بارداری و اضافه وزن ناگهانی ایجاد می شوند؛ و اگر بدن به اندازه کافی پروتئین سازی نکند دچار این مشکل می شوید.
ماسک کاکائو

فکر می کنید خوردن کاکائو بهتره یا ماسک اون ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پودر کاکائو سرشار از آنتی اکسیدانه که به خلاص شدن از رادیکال های آزاد مضر کمک کرده و با استفاده از آن در ماسک های خانگی می توان پوست را ترمیم کرد.
ریزش موی کرونایی

راه حلی برای ریزش موی کرونایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات اغلب افراد بعد ریکاوری از کرونا ریزش مو می باشد، چندین راه مناسب برای درمان طبیعی ریزش موی کرونایی بدون استفاده از دارو وجود دارد.
ساخت شامپو طبیعی

در خانه شامپو پرپشت کننده طبیعی مو بسازید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به دلیل هزینه زیاد برای خرید شامپوهای ریزش مو، می توان با استفاده از شامپوهای پرپشت کننده موی سر گیاهی در خانه موهایی پرپشت و زیبا داشت.
کرم پیری پوست

کرم هایی برای پیر نشدن پوست صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با افزایش سن روی پوست صورت چین و چروک هایی ایجاد می شود که از نشانه های پیری پوست می باشد. روش هایی وجود دارد که می توان روند ایجاد این چروک ها را کاهش داد.
علائم سرطان مردان

علائم اولیه سرطان که مردان نادیده میگیرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سرطان یکی از بیماری های خطرناک است که با پیشگیری سریع می توان آن را درمان کرد. آقایان بیشتر در معرض این بیماری هستند و باید علائم اولیه سرطان ها را بدانند.
ماسک قارچ

ماسک نوعی قارچ به جای بوتاکس !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قارچ دارای ویتامین مفیدی است که می توان از آن ماسک های برای از بین بردن سلول های مرده پوست استفاده کرد مثل ماسک کامبوجا و یا ماسک گانودرما که برای پوست عالیست.
دست زیبا

راز زنانی که دست های زیبا و جوان دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دستان زیبا نیازمند مراقبت های لازم و تغذیه صحیح است اگر حس می کنید که پوست دستانتان تغییر کرده و رو به پیری می رود حتما اقدام به درمان کنید.
داروی رفع سلولیت

بهترین دارو برای نابودی سلولیت ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلولیت به تجمع چربی در قسمت های ران، باسن، شکم یا بازو گفته می شود. این مشکل پوستی را می توانید با مصرف دارویی طبیعی از بین ببرید.
کلاژن پوست

خوردنی هایی که به بمب کلاژن معروفند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رژیم غذایی و خوراکی ها کلاژن ساز ارتباط مستقیم با سلامتی و زیبایی پوست ما دارند؛ علاوه بر آن کلاژن در سلامت، زیبایی و جوان ماندن پوست نقش بسزایی دارد.