گوناگون

لباس دخترانه

8 نکته برای انتخاب لباس مهمانی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
به روزهای خوش رنگ پاییزی نزدیک می شویم و با خنک شدن آب وهوا ما نیز باید به فکر تغییر استایل خود باشیم.آب و هوای پاییز خوش رنگ و لعاب تر شده و ما هم نیاز به رنگ هایی شاد و زیبا داریم تا استایل خود را جذاب تر کنیم.
خواستگاری چی بپوشم

لباسی که واسه خواستگاری نباید بپوشید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهم ترین مراسمات برای خانم ها مراسم خواستگاری است پس باید در انتخاب لباس هایی که در این مراسم می پوشید به نکات مهمی توجه کنید.
مدل یقه مانتو

مدل یقه هایی که مانتو رو خیلی شیک تر میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مدل یقه های مختلفی برای مانتو ها وجود دارد و با توجه به تنوع یقه میتوانید بهترین مدل بقه را برای انواع مانتو مجلسی و اسپرت با توجه به فرم بدنتان انتخاب کنید.
ترند پاییز ۲۰۲۲

ترند پاییز 1401؛ امسال چی مُده؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با فرا رسیدن فصل پاییز باید لباس های گرم و پاییزه تهیه کنید. افراد شیک پوش همیشه از لباس های ترند سال اطلاع دارند و استفاده می کنند.
عروسی دوست

برای عقد و عروسی دوستم چی بپوشم بهتره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر عقد یا عروسی دوست شما نزدیک است نگران لباس نباشید، شما می توانید با استفاده از ایده های عالی در جشن عروسی دوستتان بدرخشید.
تیپ پاییزی

با این نکات، تیپ پاییزی شما هم شیک تر میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با رسیدن فصل پاییز افراد خوش تیپ به دنبال لباس های مناسب و استایل شیک هستند. خوش تیپی در پاییز علاوه بر انتخاب لباس مناسب، نیازمند رعایت نکات مهم دیگری است.
ژست عکس تکی

آموزش ژست گرفتن برای عکس تک نفره ویژه خانم‌ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آشنایی با فرم ایستادن و ژست عکس تک نفره، می تواند زیبایی تصویر یادگاری شما را چندین برابر کند که با مشاهده برخی ژست ها می توانید ایده های جالبی بگیرید.
مصرف آرایشی بهداشتی

اشتباه ما در مصرف آرایشی بهداشتی‌ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محصولات آرایشی و بهداشتی که روزانه برای مراقبت از پوست مصرف می کنید باید با روش صحیح استفاده کنید تا آسیبی به پوستتان وارد نشود.
لباس دخترانه

8+1 مورد از مناسب ترین لباس های دخترانه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همیشه سوال چی بپوشم اولین سوالی است که بعد از دعوت به یک مهمانی به ذهن دختر خانم ها می رسد. برای حل این مشکل شما باید اول مکان و زمان مهمانی و دورهمی را بررسی کنید زیرا این موضوع بر همه چیز تاثیر می گذارد.
افراد ریز نقش

به خانم های ریزنقش چطور لباسی میاد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد ریز نقش همیشه در تکاپوی پوشیدن و پیدا کردن لباس مناسب با اندام خود هستند، بسیاری از استایل ها میتواند برای شما مناسب باشد به شرط آنکه اصول را رعایت کنید.
شستن مو قبل از رنگ

قبل رنگ، موهامو بشورم یا نه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم هایی که قصد رنگ کردن موهایشان را دارند باید نکاتی را برای قبل و بعد رنگ بدانند. یکی از این نکات در مورد شستن موها قبل و بعد رنگ کردن مو می باشد.
رازهای شیک پوشی

رازهای شیک پوشی که هیچکس نمیداند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیک پوشی و خوش استایل بودن رازهای مهمی دارد که کمتر کسی از آن ها باخبر است، رازهای ساده ای که شما را به شیکپوش ترین ها تبدیل میکنند.
لباس اندام گلابی

اندام گلابی شکل چه لباسی نباید بپوشد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر اندام گلابی شکل دارید ممکن است برای انتخاب لباس مناسب به مشکل بربخورید، از این رو بهتر است لباس های مناسب اندام گلابی را بشناسید.
راز خوش عکس بودن

اینطوری، شما هم خوش عکس میشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه دوس دارند که در عکس ها زیبا باشند اما چگونه؟ زیبابودن در عکس ها یا به اصطلاح خوش عکس بودن، ترفند هایی دارد که بارعایت آنها عکس هایی بی نظیرخواهیدداشت.
گرانقیمت ترین سنگ

گرانقیمت ترین سنگ اوپال دنیا رونمایی شد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گرانقیمت ترین سنگ دنیا از معادن جنوب استرالیا کشف شد. این سنگ در طول میلیون ها سال و از فسیل دایناسورهای مدفون در گل و لای زمین تشکیل شده است.