آیا میدانید

غیبت کردن
غیبت کردن عادت بدی است که بسیاری دچارش هستند و دانستن این موضوع که غیبت کردن ما به ماه تولدمان هم بستگی داد ممکن است برایتان جالب باشد.
باب اسفنجی

حقایق پنهان و تاریک درباره باب اسفنجی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
باب اسفنجی کارتون مورد علاقه اکثر کودکان است و در بین مردم نیز بسیار محبوب است، اما تئوری هایی راجب این انیمیشن وجود دارد که شمارا شوکه خواهد کرد.
ساخت مداد

مداد چجوری ساخته میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مداد مورد استفاده ترین لوازم تحریری که افراد در هر سنی ازآن استفاده میکنند.برای ساخت مداد با بهترین ویژگی،باید مراحل خاص و طولانی انجام گیرد.
لوس بودن

متولدین کدوم ماه لوس ترن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ممکن است در زندگی با افرادی که حرف حرف خودشان است و لوس هستند برخورد داشته اید در حالی که لوس بودن در برخی متولدین ماه های بیشتر از بقیه افراد است.
حسودترین آدم ها

متولدین کدوم ماه حسودترن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حسادت یکی از احساساتی می باشد که در اکثر افراد نهادینه شده است. از این رو بر اساس بررسی های انجام شده، متولدین برخی ماه ها نسبت به بقیه، بیشتر حسود هستند.
برخورد با افراد سرسخت

کنار اومدن با متولدین کدوم ماه سخت تره؟ 

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد دارای خصوصیات خوب و بدی هستند که این خصوصیات آنها را از هم متمایز میکند اما ویژگی های منفی برخی افراد باعث میشود معاشرت با آنها دشوار تر باشد.
شخصیت شناسی

شخصیت شناسی جالب از روی پلی لیست گوشیتون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گوش دادن به موسیقی برای همه دلنشین است همچنین میتوان شخصیت افراد را با توجه به نوع موسیقی که گوش میدهند,شناخت .در پلی لیست شما چه نوع آهنگ های است؟
افراد همیشه ناراضی

متولدین کدوم ماه همیشه ناراضی ان؟ 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما متولد چه ماهی هستید؟افراد همیشه ناراضی متولدین ماه های یکسانی هستند و میزان نارضایتی آنها در زندگی تا حدودی به هم نزدیک است.
فروپاشی کشور

کشورهایی که تا چند سال پیش وجود داشتند اما الان نه!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا میدانید چه کشور های از نقشه جهان حذف شده اند.برخی کشورها به علت فروپاشی باعث تغییر درنقشه ی جهان شده اند.
افراد خجالتی

متولدین کدوم ماه خجالتی ترن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خجالتی بودن از خصوصیاتی است که در همه افراد وجود داد درحالی که شدت خجالت, بسته به ماه تولد افراد ,در برخی شدید تر و در افرادی دیگر کمتر دیده میشود.
غذا خوردن ماه ها

متولدین کدوم ماه شکموترن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
علاقه ی زیاد برخی افراد به غذا خوردن آنها را فردی شکمو کرده است همچنین علاقه به غذا در متولدین ماه ها یکسان است که دانستنش حس بهتری به افراد میدهد.
پول دوستی

متولدین کدوم ماه پول دوست ترن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علاقه و توجه به پول در همه ی افراد وجود دارد اما در برخی افراد به دلیل ویژگی خصوصیاتی که دارند, شدت پول دوستی بیشتر است.
انداختن حلقه

شخصیت شناسی؛ حلقه رو کدوم انگشت میندازی؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از ما، سعی بر این داریم تا انگشتر را در انگشت های مختلف خود قرار دهیم. اما این در حالی است که انداختن انگشتر در هر انگشت، شخصیت شناسی مختلفی دارد.
آب زیر کاه

داستان جالب ضرب المثل آب زیر کاه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در بسیاری از موقعیت ها ما برای آنکه حرفمان قابل درک تر باشد و در ذهن شنونده ماندگار تر شود از ضرب المثل استفاده می کنیم.
افراد ولخرج

متولدین کدوم ماه ولخرج ترن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به طالع بینی ماه تولدشان توجه بسیاری میکنند و بعضی خصوصیات را دلیل به دنیا اومدن در ماه تولدشان میدادند, ولخرجی یکی از این ویژگی ها است.