تربیت کودک

فواید فرزند دوم
بسیاری از والدین برای به دنیا آمدن فرزند دوم دچار تردید هستند، در حالی که داشتن فرزند دوم فواید و منفعت‌های بسیاری برای والدین و فرزند اول به همراه دارد.
تربیت فرزند

بدترین جملاتی که پدرها به فرزندشون میگن!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
گاهی وقت ها پدران برای تنبیه فرزندان جملاتی به کار می برند که در تربیت فرزندشان تاثیر زیادی دارد و همین جمله ها می تواند فرزند را موفق و یا شکست خورده کند.
روش های تربیت کودک

چگونه کودکم را خوب تربیت کنم! + روش صحیح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تربیت کردن فرزندان در خانواده بهتر است با آگاهی کامل والدین صورت بگیرد تا بتوانند شخصیت کودک خود را به بهترین شیوه ممکن پرورش دهند.
اشتباه کودک

والدین دانا هنگام اشتباه کودکشان چه می کنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رفتار والدین هنگام برخورد با اشتباهات کودک تاثیر بسزایی در تربیت او دارد و والدین باید قبل از بروز هر عکس العمل با نحوه صحیح رفتار با کودک آشنا شوند.
تنفر فرزند از والدین

بهترین برخورد با جمله " ازت متنفرم " فرزندتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز تنفر به پدر و مادر در برخی از فرزندان وجود داد. والدین باید با بهترین روش برخورد با کودک آشنا شوند تا در این شرایط مناسب ترین عکس المعل را بروز دهند.
رفتار با کودک بی ادب

با کودک بی ادب فقط اینطور باید رفتار کرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در اکثر میهمانی ها کودکان برای جلب توجه دیگران رفتار بی ادبانه و گستاخانه ای از خود بروز می دهند که برای تربیت و برخورد با این کودکان باید با احترام و ادب با آن ها رفتار کرد.
نق زدن کودکان

بهترین رفتار والدین هنگام نق زدن کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نق زدن کودکان یک موضوع بسیار آزار دهنده برای والدین می باشد، نق زدن کودکان دلیل دارد و برای جلوگیری از "نق زدن کودکان" والدین باید رفتارهای مناسبی با کودک داشته باشند.
دزدی کودکان

صحبتی مهم با والدینی که کودکشان دزدی می کند !

زمان مطالعه : 8 دقیقه
دزدی کودکان ریشه در فقر، عدم توجه والدین و ... دارد والدین اگر متوجه آن شدند باید خونسردی خود را حفظ کنند و با آرامش با کودک رفتار کنند.
تربیت فرزند دختر

پیشنهاد روانشناسان برای تربیت فرزند دختر

زمان مطالعه : 13 دقیقه
داشتن فرزند دختر در عین شیرین بودن مسئولیت هایی را هم به همراه دارد که مهم ترین آن تربیت فرزند دختر به بهترین صورت ممکن است.
نکات تربیت فرزند

جایی که حواست به بچه ات نباشه تربیتشو باختی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین اگر به دنبال تربیت فرزندی موفق و شاد هستید باید به موارد حساسی توجه کنید. برخی رفتارهای اشتباه که نمیدانید ممکن است مشکلات روحی برای کودک ایجاد کنند.
انگیزه یادگیری کودکان

شگرد ایجاد انگیزه یادگیری در کودکان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدینی که می خواهند فرزندشان در یادگیری و درس خواندن همیشه موفق باشند ابتدا باید با راهکارهای مناسب در کودکان انگیزه یادگیری ایجاد کنند.
چهار دست و پا رفتن کودک

موردی مهم درباره چهار دست و پا رفتن کودک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چهار دست و پا رفتن اولین فعالیت بدنی کودکان است و برای مهارت های حرکتی کودک موضوع بسیار مهمی است، همچنین رفتار والدین نیز در این زمان بسیار تاثیر گذار است.
رفتار بد والدین

تاثیرات مخرب رفتارهای بد والدین در زندگی کودکان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین خیلی از اوقات با رفتار های خود باعث صدمه رسیدن به فرزندانشان می شوند این رفتارهای بد می توانند دعوا کردن، اعتیاد و غیره باشد.
توجه به کودک

بچه ای که این کارو میکنه، نیاز به توجه داره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شما ممکن است بنا به دلایل مختلفی به فرزندتان توجه نکنید و نسبت به این موضوع بی تفاوت باشید، در حالی که بی توجهی به کودک می تواند عوارض جدی به همراه داشته باشد.
شکست و پیروزی کودکان

کودک از شکست و پیروزی چه می آموزد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آموزش کودک برای اینکه از هر شکست و پیروزی درس بگیرد، برعهده والدین می باشد و این کار باعث می شود تا کودک در برابر هر موضوعی آمادگی لازم را داشته باشد.