رابطه جنسی

بی میلی جنسی زنان
عوامل بسیاری روی بی میلی جنسی زنان تاثیر می گذارند که شاید هیچ کدام از آن ها را ندانید برخی از خانم ها از باردار شدن می ترسند و برخی افسرده اند.
زن و شوهر

این نوع رابطه ی جنسی هوش را افزایش می دهد!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فواید داشتن یک رابطه سالم و مناسب جنسی برای سلامتی زوجین بسیار مهم است که نکته ای جالب وجود دارد که در ادامه می خوانید.
رابطه جنسی در هفته

رابطه جنسی، چند بار در هفته خوب و کافیه ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تعداد مناسب رابطه زناشویی در هفته وابسته به شرایطی مانند قبل و بعد زایمان متفاوت است و البته که کیفیت نزدیکی مهم تر از کمیت آن است.
روابط زناشویی

دانستنی های رابطه جنسی و رفع اختلالات در روابط زناشویی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به گفته متخصصین، وقتی دو نفر با یکدیگر رابطه زناشویی دارند، اگر در شرایطی باشند که دور از یکدیگر قرار داشته باشند و دچار تنش جنسی باشند، در خودارضایی مشکلی ندارد!!
اختلال نعوظ

مشکل و بیماری پنهان در پس اختلال نعوظ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اختلال نعوظ یکی از مشکلات جدی در مردان است که حتما باید آن را درمان کرد، البته در برخی مواقع اختلال نعوظ خبر مشکل و بیماری جدی را به افراد می دهد.
لذت رابطه جنسی

دلیل اینکه زنان لذت رابطه جنسی را حس نمیکنند چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن رابطه جنسی خوب و با کیفیت زوجین یکی از مهم ترین مسائل در زندگی مشترک می باشد اما در برخی روابط زنان لذت رابطه جنسی را حس نمی کنند که باید با پیدا کردن علت این مشکل را برطرف کنند.
ارگاسم در زنان و مردان

ارگاسم در زنان و مردان علامت های متفاوتی دارد؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ارگاسم در زنان و مردان متفاوت است هر کدام زمان خاص خود را برای رسیدن به اوج لذت نیاز دارند و همچنین تفاوت عمده ای در ریکاوری مجدد بین آن ها وجود دارد.
قبل از رابطه جنسی

7 کار مهم که درست قبل از رابطه جنسی باید انجام داد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر می خواهید لذت زناشویی خود و شریکتان را بالا ببرید یادتان باشد که رابطه جنسی قبل از هرچیزی نیاز به معاشقه و پیش نوازی طولانی دارد.
رابطه جنسی والدین

وقتی کودک رابطه جنسی والدین را می بیند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گاهی پیش می آید که کودک به صورت ناگهانی رابطه جنسی والدینش را می بیند و پدر و مادر نمی دانند که در این لحظه باید چه واکنشی از خود نشان دهند.
رابطه زناشویی با وجود فرزند

باید و نبایدهای داشتن رابطه زناشویی با وجود فرزند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از زوج ها به دلیل حضور فرزندان در زندگی از برقراری رابطه زناشویی خودداری می کنند اما می توانند با روش های صحیح مدیریت و حفظ روابط زناشویی با وجود کودکان این مشکل را حل کنند.
بعد از رابطه زناشویی چه بخوریم

بعد از رابطه زناشویی چه کنیم و چه نکنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
انجام برخی از کارها بعد از رابطه زناشویی الزامی است و بخشی از سلامت جنسی محسوب میشود از اینرو در ادامه برخی از این کارها را مرور میکنیم.
زمان رابطه جنسی موفق

رابطه جنسی موفق چقدر باید طول بکشد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رابطه جنسی از روابط بسیار مهم در روابط زوج ها محسوب می شود اما اینکه یک رابطه جنسی موفق باید چقدر طول بکشد را در ادامه این مطلب ملاحضه می نمایید.
رابطه در عقد

رابطه جنسی در دوران نامزدی و عقد درست یا کاملا غلط؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تصمیم برای داشتن رابطه جنسی در دوران عقد کاملا مسئله ای خصوصی است اما بهتر است قبل از رابطه زناشویی از مشکلات و عواقب آن با خبر باشید.
خواسته مردان در رابطه

سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آقایان در رابطه جنسی خواسته هایی را از شریک خود دارند که به علت انتقاد پذیری کم خانم ها آن ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی وارد رابطه جنسی می شوند.
توقف رابطه جنسی

مواقعی که باید رابطه جنسی را متوقف کرد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رابطه جنسی اصولا باید باعث بهبود سلامت زندگی شود ولی گاهی به علل مختلفی مشکلاتی در حین و یا بعد از رابطه جنسی به وجود می آید که بهتر است از آنها آگاه شوید.