سلامت بدن

هوس خوردن
تا حالا به این فکر کرده اید که هوس خوردن یک نوشیدنی یا غذا علت وجود بیماری یا مشکل سلامتی در جسم شماست؟ تمام هوس های شما نشانه هایی هستند که نمی دانید.
سلامت پاها

10 چیز که انگشتان پایتان آرزو دارند بدانید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پاها معمولا پس از یک روز طولانی و خسته کننده دچار درد و خستگی می شوند، نکات مهمی وجود دارد که برای حفظ سلامت انگشتان پا باید بدانید و برای مراقبت از پاها و کف پاها بسیار حائز اهمیت هستند.
هوس نمک

اینکه هوس خوردن نمک و غذای شور دارم از چیه ؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اگر شما هم جزو افرادی هستید که هوس مصرف نمک میکنید و بیش از حد نمک میخورید بهتر است با دلایل هوس نمک آشنا شوید.
بیماری در تابستان

بیماری هایی که در تابستان بدتر می شوند !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در فصل تابستان و گرما برخی از بیماری ها بدتر و شدید تر می شوند.از این بیماری ها میتوان به سرماخوردگی، بیماری های پوستی مانند اگزما یا روزاسه اشاره کرد.
با عجله غذا خوردن

اگر با عجله غذا بخورید .... !!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
با عجله غذا خوردن باعث افزایش وزن و هضم ضعیف غذا می شود در صورتی که آهسته خوردن باعث کنترل اشتها و به هضم غذا کمک بزرگی می کند.
تست سلامت بدن

تست سلامت بدن فقط در 30 ثانیه !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از راه های آگاهی از میزان سلامتی بدن مراجعه به پزشک است اما راه های دیگری هم وجود دارد که می توانید به راحتی در خانه در 30 ثانیه از سلامت بدن خود باخبر شوید.
نشانه سلامت بدن

لب هایتان درباره سلامتی بدنتان چه می گویند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لب ها یکی از اعضای بسیار حساس بدن هستند که میتوانند شما را از از موارد و مشکلات جدی که سلامت بدنتان را تهدید میکنند با خبر سازند.
مرگ زودرس

مرگ زودرس گریبان این افراد را میگیرد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرگ زودرس دلایل بسیاری دارد که یکی از دلایل بزرگ و مهم آن در دست خود انسان است. نشانه هایی همچون سفید شدن و ریزش مو و نشانه های دیگر از عوارض رفتاری اشتباه برای مرگ زودرس است.
کمبود پتاسیم

این مشکلات شکمی یعنی دچار کمبود پتاسیم شده اید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علائم کمبود پتاسیم را با تغییراتی که در اجابت مزاج و حالات جسمی شما ایجاد می شود تشخیص دهید.
فواید بوسه

بوسه فوایدی دارد که باور نمیکنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بر خلاف عقیده بسیاری از افراد بوسیدن تنها برای ابراز علاقه و عشق به عزیزان خود نیست، بلکه فواید بی نظیری نیز برای سلامت بدن و آرامش روح دارد.
بیماری های تابستانی

بیماری هایی که در تابستانی شایع ترند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تابستان فصل گرمی است و نسبت به این گرما بیماری های شایع ای وجود دارد که بسیاری از افراد را درگیر خود می کند. در این مطلب با این بیمار ها آشنا می شوید.
جوان شدن

کارهایی که شما را 20 سال جوانتر می کند

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با گذشت زمان و دغدغه های پوچی که برای خودمان ایجاد می کنیم، باعث آسیب به جوانی و سلامت ما می شوند که با رعایت برخی نکات کلیدی می توانید دوباره جوان شوید.
تشخیص سلامت از دهان

بیماری که دندانپزشک زودتر از خودتون متوجه میشه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از بیماری هایی که در بدن شما وجود دارند، علائمی در دهان دارند و زمانی که دندانپزشک دهان و دندان شما را معاینه می کند می تواند بیماری های بدنتان را تشخیص دهد.
اشتباهات رایج سلامتی

عاداتی که تا قبل 30 سالگی باید ترک کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی اشتباهات رایج سلامتی وجود دارد که افراد به آن ها توجه خاصی نمی کنند در صورتی که این اشتباهات ممکن است خطرات جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
شخصیت شناسی رنگ چشم

تفاوت های عجیب چشم روشن ها با چشم تیره ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
افراد با هر رنگ چشم شخصیت متفاوتی دارند. علاوه بر این رنگ چشم بر روی سرعت ذهن و میزان تحمل درد و.. تاثیرگذار است و چشم آبی ها مزایایی دارند و چشم قهوه ای ها قدرت هایی.