مافین و کاپ کیک

مافین توت فرنگی
برای تهیه “مافین توت فرنگی” ، پوره را در ظرف مناسب ترجیحا لعابی ریخته روی حرارت بگذارید و مدام هم بزنید. آرد ذرت را در آب سرد حل کرده به پوره اضافه کنید تا سس غلیظی به دست آید...
سوفله پرتقال

آشنایی با روش تهیه ی دسر خوشمزه “سوفله پرتقال”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انواع سوفله و طرز تهیه “سوفله پرتقال” را در آشپزخانه سایت نمناک مشاهده نمایید.
کاپ کیک کاراملی

طرز تهیه کاپ کیک های کاراملی فوق العاده بی نظیر خانگی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کاپ کیک کاراملی” بسیار خوشمزه و خوش عطر و طعمه و حتی بدون خامه روش هم یه کیک فوق العاده بی نظیره. خامه کاراملی روی کیک هم برای اینه که نه گفتن به کیک کاراملی رو غیرممکن کنه.
مافین شکلات

طرز تهیه “مافین شکلات” با کرم پنیرقهوه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وجود پودر بادام به همراه شکلات در “مافین شکلات” باعث می شود یک میان وعده پر انرژی و مفید به حساب بیاید. درست کردن آن ها هم اصلا سخت نیست.
کاپ کیک خرمالو

طرز تهیه “کاپ کیک خرمالو” با بافتی نرم و خوشمزه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
کیکهای میوه ای که با میوه کامل تهیه میشوند، بافت سنگین و مرطوبی نسبت به بقیه کیکها دارند. اما برخلاف دیگر کیک های میوه ای، “کاپ کیک خرمالو” که به شما معرفی میکنم، سنگینی و رطوبت زیادی ندارد و بافت آن مانند سایر کیکهای معمولی است.
مافین ریواس و عسل

طرز تهیه مافین ریواس و عسل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
این مافین بسیار خوشمزه، نرم و لطیف، اسفنجی و سبک و همچنین فوق العاده مقویه. طعمش به دلیل وجود عسل و شکر قهوه ای بسیار خاصه و ترکیب ریواس و مغزها هم باعث خاص تر شدنش میشه.
مافین مربای آلبالو و نارگیل

طرز تهیه “مافین مربای آلبالو و نارگیل” یک پیشنهاد خوشمزه و متفاوت

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“مافین مربای آلبالو و نارگیل” پیشنهاد امروز ما برای تهیه یک کیک خوشمزه و متفاوت است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مینی کیک انجل فود

دستور تهیه خوشمزه ترین “مینی کیک” انجل فود خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“مینی کیک” انجل فود دستور پیشنهادی خوشمزه ما در این بخش است.این کیک خوشمزه را درست کنید و در وعده ی صبحانه و یا عصرانه از آن استفاده کنید.
کاپ کیک پسته‌ ای

بهترین روش پخت “کاپ کیک پسته ای” در منزل

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“کاپ کیک پسته ای” پیشنهادی مدرن و البته خوش طعم است که می توانید از آن به عنوان شیرینی در میهمانی های خود استفاده کنید و تمام ذائقه ها را مجذوب هنر خود کنید.
کاپ کیک قرمز مخملی

طرز تهیه کاپ کیک های قرمز مخملی تو دل برو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از آشپزخانه نمناک آموزش تهیه “کاپ کیک قرمز” مخملی را آماده کرده ایم که بدون شک می توان گفت تمام چشم ها را محو خود خواهد کرد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کاپ کیک سفید

آموزش گام به گام “کاپ کیک سفید” و شیک پر طرفدار

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کاپ کیک از شیرینی های محبوب و خوشمزه است که اکثرا با طعم کاکائویی معروف هستند اما در این مطلب طرز تهیه “کاپ کیک سفید” را آموزش خواهیم داد.
کاپ کیک موکا و نارگیل

طرز تهیه “کاپ کیک موکا” و نارگیل یک پیشنهادی بسیار خوشمزه و شیک

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کاپ کیک موکا” و نارگیل پیشنهادی بسیار خوشمزه و شیک است که می توانید برای پذیرایی از میهمانان خودمانی و یا برای عصرانه آماده کنید.
کاپ کیک شکلاتی

طرز تهیه “کاپ کیک شکلاتی” موزی یک کاپ کیک ساده و بی دردسر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“کاپ کیک شکلاتی” موزی یه کیک ساده و کم دردسر که هم فوق خوشمزه است و هم به دلیل داشتن روغن مایع تا چند روز به خوبی داخل یخچال میمونه و کیفیتش رو از دست نمیده و سفت نمیشه.
کاپ کیک فینانسیر

طرز تهیه “کاپ کیک فینانسیر” با کرم تمشک بسیار دلچسب و خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فینانسیر یک کیک کوچک فرانسوی سبک و مرطوب است که شباهت زیادی به کیک اسفنجی دارد ولی ویژگی خاص آن استفاده از آرد بادام در کیک است . خوردن این کیک به صورت گرم یا هم دما با اتاق بسیار دلچسب و خوشمزه است.
فینانسیر

طرز تهیه ساده و سریع “فینانسیر” جذاب و باکلاس خانگی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
“فینانسیر”(Financier) یه مدل کیک دوست داشتنی و بسیار جذاب و باکلاسه. معمولا همه محصولات بیکینگ فرانسوی ها خیلی خاص و جذاب هستن و یه جورین که فقط با دیدن قیافشون عاشق میشی!!