ترفند اینستاگرام

بهینه سازی پروفایل اینستاگرام
اینستاگرام یکی از بهترین محیط های مناسب برای برندسازی است که شما با انجام چند روش بسیار ساده و همچنین صبر کافی می توانید اقدام به “بهینه سازی اینستاگرام” خود نمائید.
ارسال پیام در اینستاگرام

آموزش ارسال پیام در دایرکت اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ایجاد بستر مناسب برای گفتگو و ارسال پیام های متنی و تصویری یکی از قابلیت های مهم اینستاگرام است که در این گزارش با نحوه “ارسال پیام در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
بلاک کردن در اینستاگرام

آموزش بلاک کردن حساب در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی تصمیم به بلاک کردن حسابی در اینستاگرام دارید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با آموزش تصویری “بلاک در اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
ربات قرعه کشی اینستاگرام

معرفی ربات کاربردی “قرعه کشی اینستاگرام”

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرعه کشی اینستاگرامی این روزها به میزان زیادی در اینستاگرام دیده می شود که در این گزارش از نمناک با ربات های آنلاین مناسب “قرعه کشی اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ + تمام شرایط

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درخواست و دریافت تیک آبی اینستاگرام همواره یکی از سوالات کاربران این صفحه اجتماعی است که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
جدیدترین شکل استوری اینستاگرام

تغییر جدید و کاربردی استوری اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
استوری اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت های است که اخیرا تصویر جدیدی از استوری اینستاگرام با ظاهری جدید رونمایی شد که در این گزارش مشاهده خواهید کرد.
کامنت اینستاگرام

چگونه کامنت اینستاگرام را ببندیم؟!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی در دنیای امروزی است که در این گزارش از نمناک شما را با نحوه فعال/غیرفعال کردن کامنت اینستاگرام آشنا خواهیم کرد.
عکس کامل در اینستاگرام

نرم افزار قرار دادن عکس کامل در اینستاگرام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما از فعالان فضای مجازی همچون اینستاگرام باشید، حتما با مشکل جلوگیری از قرار دادن عکس کامل روبرو شده اید که در این آموزش دیگر این مشکل برای شما معنا نخواهد داشت.
اشتراک گذاری لینک در اینستاگرام

روش های اشتراک گذاری لینک در اینستاگرام

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر به دنبال راه هایی برای به اشتراک گذاری لینک های مختلف در پیج اینستاگرامی خود هستید، در این گزارش از نمناک با نحوه درج لینک در اینستاگرام آشنا خواهید شد.
گذاشتن استوری

آموزش “گذاشتن استوری” در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما کاربر مبتدی اینستاگرام هستید و با استوری آشنایی زیادی ندارید در ادامه این گزارش از نمناک شما را با ترفندهای “گذاشتن استوری” آشنا خواهیم ساخت.
استوری اینستاگرام

قابلیت های پنهان اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های کاربردی این روزها است که در ادامه این گزارش از نمناک با قابلیت های پنهان اینستاگرام آشنا خواهید شد.
آپلود فیلم در igtv

آموزش آپلود فیلم در igtv اینستاگرام به زبان ساده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طی آپلودهای اخیر اینستاگرام گزینه های زیادی افزوده شده است که یکی از آنها آپلود فیلم در igtv می باشد که در این گزارش شما را با آموزش آپلود فیلم در اینستاگرام به زبان ساده آشنا خواهیم کرد.
رفع مشکل بالا نیامدن مخاطبین اینستاگرام

رفع مشکل “مخاطبین اینستاگرام”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در نسخه های قدیمی اینستاگرام با مراجعه به تنظیمات می توانستیم “مخاطبین اینستاگرام” را ببینیم، اما الان چطور؟! در این گزارش از نمناک با پاسخ این سوال روبرو خواهید شد.
حذف اکانت اینستاگرام

آموزش “حذف اکانت اینستاگرام” (delete instagram account)

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر فرصت فعالیت در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام را دیگر ندارید کافی است با چند کلیک اقدام به “حذف اکانت اینستاگرام” خود کنید.
دانلود برنامه layout

دانلود برنامه “layout” اینستاگرام برای اندروید و آیفون

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برنامه “layout” یکی از برنامه کاربردی اینستاگرام برای ادغام چند عکس به یک عکس است که در این گزارش از نمناک می توانید با قابلیت های این برنامه آشنا شوید.