درد بدن

درد مفاصل در سرما

چرا سرما باعث درد مفاصل میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در فصل زمستان احساس درد و یا سوزش را در مفاصل خود احساس می کنند که این درد مفاصل در سرما یا فصل زمستان چند دلیل مختلف دارد.
پارافین تراپی

فواید و عوارض پارافین تراپی صورت و پا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پارافین تراپی کاربرد های فراوانی دارد از نرمی و رطوبت پوست گرفته تا خاصیت تسکین درد که این کاربرد ها به محبوبیت آن افزوده است.
تحمل درد

چرا بعضی ها تحمل درد دارن بعضی ها نه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما دردهای مختلفی را در بدن تجربه کرده ایم و می دانیم آستانه تحمل درد در هر فردی متفاوت است. اما آیا علت این تفاوت درد در افراد مختلف را می دانید؟
تسکین درد بدن

تسکین دردهای بدن در 1 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که به واسطه ی شغل و فعالیت روزانه شان، درگیر دردهای مزمن بدنی و عضلانی هستند با انجام یک حرکت ورزشی ساده و کوتاه میتوانند این دردها را رفع کنند.
حس درد

جایی از بدن که درد حس نمیکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تصور کنید عضوی از بدنتان را با یک چاقو تیز برش دهید اما هیچ دردی حس نکنید، این تنها در تصورات شما نیست بلکه حقیقت دارد و عضوی از بدن، درد را حس نمیکند.
درد بدتر از زایمان

دردی که 10 برابر بدتر از زایمان است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک سری از بیماری ها دردهایی به شدت بدتر از درد زایمان طبیعی را به بیمار منتقل می کنند مثل دفع سنگ کلیه و شکستگی استخوان قوزک پا.
درد دست راست

درد در هر قسمت دست راست علامت چیست ؟

زمان مطالعه : 12 دقیقه
یکی از علل درد دست راست گردش خون ضعیف می باشد که همراه با سوزش می باشد همچنین حملات قلبی نیز باعث درد دست راست می شود.
دردناک ترین دردهای دنیا

بدترین و دردناک ترین درد دنیا چیست ؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخلاف تصور مردم ، زایمان دردناک ترین درد دنیا نیست و دردهای طاقت فرسا و وحشتناکی در جهان وجود دارد که شاید شما هم تجربه کرده اید.
علت درد دست چپ

درد دست چپ چندین دلیل دارد و هرکدام علامتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد در زمان درد دست چپ به این فکر می کنند که دچار بیماری های قلبی شده اند، اما اینطور نیست و درد دست چپ دلایل بسیار مختلفی دارد و هر کدام آن ها علامت خود را دارد.
دلیل درد مچ دست

درد مچ دست من چه دلیل و علتی دارد ؟ + درمان فوری

زمان مطالعه : 10 دقیقه
علت درد مچ دست چیست و چگونه می توان درد مچ دست را درمان کرد؟ درد مچ دست علل های متفاوتی دارد و برای درد مچ دست درمان های خانگی وجود دارد که بسیار کاربردی می باشد.
مقابله با درد

چند روش ساده برای مقابله با درد های بدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درد اولین علامت یک بیماری است اما گاهی اوقات این درد ها غیر قابل تحمل می شوند در این مطلب روش های ساده ایی برای مقابله با درد ارائه می دهیم.
بدن درد بعد از ورزش

راه های کاهش بدن درد بعد از ورزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بدن درد بعد از ورزش احساس ناخوشایندی است که برای هر کدام از شما می تواند پیش بیاید،در اینجا می توانید برای کاهش درد، اقدامات زیر را انجام دهید.
غلبه بر ترس

غلبه بر ترس و درد با دروغی که بدن باور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جالب است بدانید بدن توانایی دارد که می تواند برای غلبه بر ترس ، استرس و حتی دردهای جسمی مثل یک سلاح قوی عمل کند کافیست راه قرار گرفتن در آن را بدانید و اجرا کنید.
درمان درد بدن

درمان دردهای بدن فقط در 1 دقیقه + روش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احساس درد در قسمت های مختلف بدن که مربوط به عضلات می شود را در منزل می توان رفع کرد ، ماساژ هایی برای بخش ها مختلف می تواند در برنامه چند دقیقه ای درمان درد بدن گنجانده شود.
تسکین درد بدن

تسکین 5 درد بزرگ بدن با یک توپ تنیس + آموزش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دردهایی که در گردن ، شانه ، باسن ، کمر و پاها احساس می کنید ریشه در عوامل متعدد دارند اما در یک نوع درمان مشترک هستند ، برای تسکین درد بدن به روش هایی که خواهیم گفت از یک توپ تنیس استفاده کنید.