رابطه عاطفی

مرگ همسر

با مرگ همسرم چطور کنار بیام ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مرگ همسر یکی از اتفاقات بسیار ناخوشایندی است که ممکن است در زندگی هر زن و یا مردی رخ دهد اما نحوه کنار آمدن با آن بسیار مهم است.
ساده لوح و زودباور

راه حلی برای آنکه دیگر ساده لوح و زودباور نباشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد ساده لوح و زودباور معمولا انسان هایی مهربان و خوش اخلاق هستند اما این خصلت مشکلاتی را در زندگی این افراد به وجود می آورد که باید با راهکارهای موثری از آن ها پیشگیری کرد.
دوست داشتن

مردی که زیاد دوستت دارم می گوید شاید ....

زمان مطالعه : 5 دقیقه
این روزها زیاد میبینیم کسانی را که دوستت دارم و کلمه های عاشقانه برایشان تیکه کلام شده است, به همین دلیل باور کردن عشق واقعی افراد سخت شده است.
فواید همدلی

اثر همدلی با دیگران در زندگی ما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همدلی با دیگران و یاری رساندن به آنها در زمان هایی که به ما نیاز دارند یکی از راههایی است که کمک می کند احساس آرامش داشته باشیم و روحیه ما را جلا می دهد و در زندگیمان تاثیرات مثبتی دارد.
دلیل مهم دوست داشته نشدن

به 11 دلیل دیگران شما را دوست ندارند + راه حل

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از دلایل مهم دوست نداشته نشدن توسط همسر و یا دوستان ریشه در رفتار افراد دارد که با اصلاح آن میتوانند این مشکل را حل کنند.
رابطه عاطفی

رفتار اشتباهی که رابطه عاطفی را نابود می کند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زمانی که وارد یک رابطه عاطفی می شوید باید برای بهبود و ارتقای روابط خود تلاش کنید و از رفتارهای اشتباهی که موجب تخریب روابط زناشویی می شوند دوری کنید.
عواقب ازدواج اینترنتی

آنچه کسی در مورد ازدواج اینترنتی به شما نمیگوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ازدواج اینترنتی با گسترش تکنولوژی به وجود آمد ولی این نوع ازدواج ها در بیشتر مواقع به دلیل عدم آگاهی کامل از یک دیگر منجر به طلاق می شوند.
فواید آغوش همسر

فواید شگفت انگیز در آغوش گرفتن همسر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در آغوش گرفتن همسر علاوه بر اینکه در تقویت روابط و صمیمیت زوجین موثر است، بر سلامت روح و جسم افراد نیز تاثیر فوق العاده ای دارد.
زن و شوهر

خواسته ی تمام زنان جهان از همسرانشان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان خواسته هایی از همسرانشان دارند که اگر مردان به این خواسته ها و انتظارات توجه کنند می توانند مرد ایده آل همسرشان باشند.
خواسته زنان

زنان چگونه مردی می خواهند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زندگی زناشویی موفق زمانی شکل می گیرد که زن و مرد خواسته های یکدیگر را به خوبی بشناسند. آقایان نیز باید آنچه زنان از آن ها می خواهند را بدانند و به آن ها عمل کنند.
ترمیم رابطه شکست خورده

راهی برای ترمیم یک رابطه شکست خورده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در روابط عاطفی و عاشقانه مشکلاتی ایجاد می شود که با شکست روبه رو می شویم اما راهکارهایی وجود دارد که می توانیم رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم.
ابراز علاقه مردان

میدانید مردان چگونه ابراز علاقه میکنند؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از مردان در ابراز محبت زبانی به زنان موفق نیستند اما علاقه شان را می توان از روی رفتارهای شاخصی که با همسر و خانواده همسرشان دارند تشخیص داد.
فواید لمس کردن

اثرات خارق العاده لمس کردن در روان انسان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه به دلیل وجود فضای مجازی ارتباط لمسی افراد بسیار کم شده و در پی آن فواید که ارتباط لمسی بر روابط ما داشت نیز کم شده است.
گذشته همسر

چگونه با گذشته همسرمان کنار بیاییم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کنکاش در گذشته همسر در صورتی که گذشته خوبی نداشته باشد باعث بروز بسیاری از مشکلات در زندگی مشترک شده و بسیار ناراحت کننده است .
پیامک عاشقانه به همسر

معجزه پیامک های عاشقانه به همسرتان را دست کم نگیرید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما نیز می توانید با ارسال یک پیامک عاشقانه به همسرتان تاثیر زیادی در بهتر و زیباتر کردن رابطه اتان بگذارید.