چهره های مشهور

سوسانو و همسرش
هان های جین که با بازی در نقش بانو سوسانو در سریال افسانه جومونگ در میان ایرانی ها مشهور شد، با همسرش اختلاف سنی نسبتا زیادی دارد که به واقع قابل باور نیست.
سوسانو و همسرش

عکسهای سوسانو و همسرش بعد عروسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هان های جین بازیگر نقش سوسانو در سریال جومونگ از محبوب ترین بازیگرهای کره ای در ایران است به همین دلیل زندگی شخصی این بازیگر برای بسیاری از افراد جذاب است.
جومونگ

عکس جومونگ و همسرش در جشن تولد 3 قلوهایشان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال های کره ای همیشه جز سریالهای پرطرفدار هستند یکی از محبوب ترین آنها در کشور ما سریال جومونگ است و بازیگر محبوب این فیلم سانگ ایل گوک در نقش جومونگ است.
شغل دوم بازیگران

بازیگران ایرانی که شغل دوم پر درآمدی دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دو شغل های ایران کم نیستند، افراد معروف و مشهور هم از این قاعده مستثنا نیستند. جالب است بدانید که بسیاری از بازیگران هم برای خود شغل دومی دست و پا کرده اند.
حامد سلطانی

عکسی که خود حامد سلطانی از همسرش منتشر کرد

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد سلطانی که چند روز پیش در سانحه تصادف رانندگی، همسر و فرزندش را از دست داد، تصویری متفاوت و خاص از آنها منتشر کرد.
شغل بازیگران

بازیگرها قبل بازیگر شدن چیکاره بودن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از پر تکرار ترین سوال ها راجع به زندگی خصوصی بازیگران مربوط به شغل آنها قبل از بازیگری است، برخی از بازیگران معروف شغلهایی داشتند که متعجبتان خواهد کرد.
شغل دوم بازیگران

شغل دوم بازیگران مشهور ایرانی رو شد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جالب است بدانید خیلی از بازیگران به دلیل وجود مشکلات اقتصادی و یا علاقه شخصی شغلی را درکنار حرفه بازیگری انتخاب کرده اند، شغل هایی که حیرت‌زده تان خواهد کرد.
تصادف حامد سلطانی

چهره هایی که همسرشونو تو تصادف از دست دادن+ عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصادف یکی از اتفاقاتی است که بسیاری از انسان هارا به کام مرگ میرساند، برخی از چهره های معروف نیز همسرانشان را به شکل دردناکی در تصادف از دست داده اند.
بازیگر زن خارجی

رسوایی بازیگر زن و نامزد میلیاردرش توسط دوربین مداربسته!

زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر زن معروف و البته جنجالی این روزها و مرد ثروتمند زندگی اش به هیچ وجه اتهام وارده را نمی پذیرفتند تا اینکه فیلم ضبط شده دوربین مداربسته آنها را لو داد.
سامان احتشامی و همسرش

تیپ سی سال پیش سامان احتشامی

تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1401زمان مطالعه : 1 دقیقه
سامان احتشامی آهنگساز مطرح کشورمان به مناسبت سالروز تولدش، اینستاگرام خود را با عکسی قدیمی مربوط به چند دهه قبل به روز کرد.
مهمانی لاکچری

میهمانی لاکچری و رویایی آقای پولدار معروف

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از چهره های ثروتمند و معروف از اتفاقی خاص صحبت کرده است، از جشن ویژه ای که بزرگترین و لاکچری ترین میهمانی روی کره ی زمین است.
زندگی افراد ثروتمند

فرق زندگی آدم پولدارهای مشهور با تصورات ما

زمان مطالعه : 6 دقیقه
وقتی از دور به رفتار و سبک زندگی افراد ثروتمند و مشهور نگاه میکنیم شاید تصوراتی در ذهنمان شکل بگیرد که خیلی هم به واقعیت نزدیک نباشد اما مختصری از واقعیت زندگی این افراد را برایتان شرح داده ایم.
شباهت بازیگران هالیوودی

سلبریتی هایی که با هم اشتباه گرفته میشن!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلبریتی ها معمولا همیشه مرکز توجه قرار دارند به همین علت شباهت های آنها زیاد به چشم می آید اما بعضی از سلبریتی ها شباهتشان غیرقابل باور است.
بارداری سلبریتی ها

سلبریتی هایی که بارداریشون رو قایم کردن 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از سلبریتی ها زمانی که باردار شدند با هیچکس در مورد این موضوع صحبت نکردند و از حاشیه به دور بوده اند، داستان این سلبریتی های معروف بسیار جالب است.
ژاله صامتی

با کدوم سلبریتی ها تو یه ماه بدنیا اومدی؟ (فروردین)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدامیک از چهره های مشهور ایرانی همچون بازیگران، خوانندگان و چهره های ورزشی در فروردین ماه به دنیا آمده اند.