متن تبریک

پیام روز جهانی دختر
با جدیدترین و به روز ترین اس ام اس و جملات و متن های زیبای ناب روز دختر را به عزیزانتان تبریک بگویید و حس خوبی را به آن ها هدیه کنید.
روز جهانی ترجمه

پیام تبریک روز جهانی ترجمه و مترجم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز 30 سپتامبر مصادف با 9 مهرماه روز جهانی ترجمه و مترجم می باشد. این روز خاص را با متن های زیبا به مترجمان عزیز و زحمتکش تبریک بگویید.
تبریک کلاس اولی

پیام تبریک کلاس اولی شدن

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آغاز سال تحصیلی و رفتن به کلاس اول برای همه فرزندان و والدین اتفاقی مهم و بیاد ماندنی است. کلاس اولی شدن فرزندان خود یا دیگران را با این متن های زیبا تبریک بگویید.
تبریک خاله شدن

پیام خاله شدنم و خاله شدنت مبارک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خاله شدن یکی از بهترین و شیرین ترین اتفاقات در زندگیست. اگر فردی از اطرافیان شما به تازگی خاله شده است، این اتفاق شیرین را با متن های زیبا به او تبریک بگویید.
پیام تبریک حاجی شدن

پیام و شعر زیبای تبریک حاجی شدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زیارت خانه خدا و حاجی شدن از آرزوهای هر مسلمانی است. اگر از اطرافیان شما فردی از مکه بازگشته و حاجی شده است، این روز مهم و خاص را با این متن های زیبا تبریک بگویید.
پیام تبریک حاملگی

پیام تبریک حاملگی به همسر ، دوست و ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر از باردار شدن دوست یا همسرتان با خبر شده اید، با این متن های زیبا و رومانتیک دوران شیرین و لذت بخش حاملگی را به او تبریک بگویید.
پیام تبریک قبولی کنکور

متن و پیام تبریک قبولی در کنکور و دانشگاه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر قصد تبریک گفتن قبولی در کنکور به اقوام و اعضای خانواده و دوستان خود از طریق پیامک را دارید، متن و پیام های مناسبی برای تبریک قبولی در کنکور و دانشگاه وجود دارد.
تبریک روز بازنشستگان

پیام تبریک زیبای روز بازنشستگان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد بی صبرانه منتظر روز بازنشسته شدنشان هستند. اگر فردی در اطرافیان شما بازنشسته شده است، این روز مهم و خاص را با متن های زیبا به او تبریک بگویید.
اس ام اس روز دانش آموز

اس ام اس تبریک روز دانش آموز 13 آبان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان که روز دانش آموز نامیده شده است گلچینی از جدیدترین اس ام اس روز دانش آموز را در اختیارتان قرار داده ایم.
صفحه 2 از 2