اس ام اس تبریک مناسبت

تبریک روز مرد به پسرم
ولادت حضرت علی و همچنین روز مرد را با ارسال زیبا ترین و جذاب ترین پیام های تبریک به فرزندانتان می توانید آن ها را شاد کنید.
تبریک به زن داداش

جملات زیبا برای تبریک روز مادر به زن داداش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جملات زیبای تبریک روز زن و روز مادر به زن داداش و اس ام اس و پیامک تبریک به زن داداش را در این مطلب بخوانید.
روز دانشجو

پیام هایی متفاوت برای تبریک روز دانشجو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاریخ 16 آذر در تقویم ایران، روز دانشجو نامگذاری شده است. این روز خاص و مهم را به دوستان و آشنایان نزدیکتان که دانشجو هستند با متن های زیبا و بامزه تبریک بگویید.
تبریک روز حسابدار

پیام تبریک به تمام حسابداران ایران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روز جهانی حسابدار 10 نوامبر است، شغل حسابداری در پیشرفت و موفقیت یک شرکت نقش غیر قابل انکاری دارد و از حرفه های حساسی است که نیاز مبرمی به دقت و تمرکز بالا دارد.
اس ام اس معلولین

تبریک پیامکی روز جهانی معلولین

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روز سوم دسامبر مصادف با 12 آذر ماه روز جهانی معلولین نامگذاری شده است. این روز خاص را به عزیزان معلول با متن های زیبا تبریک بگویید.
روز بیمه

دلیل اینکه 13 آذر شد روز بیمه + پیام تبریک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیمه در ایران از سال 1289 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و 13 آذر نیز روز بیمه در تقویم ایران می باشد، بیمه قراردادی است که بر اساس آن تعهد می کند در برابر خسارت های افراد دفاع کند.
روز جهانی معلولین

روز جهانی معلولین ؛ روز اثبات ما می توانیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
سوم دسامبر روز جهانی معلولین است و هدف از نامگذاری روز جهانی معلولان این است که درک بهتری از زندگی آنها داشته باشیم و کمک کنیم که راحت تر در جامعه زندگی کنند.
روز نیروی دریایی

پیام تبریک روز نیروی دریایی به همسر ، برادر و ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هفتم آذر، روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نام گرفت تا همه ساله حماسه باشکوه دریادلان و یاد شهیدان والامقامشان گرامی داشته شود.
روز جهانی تلویزیون

روز جهانی تلویزیون و تاریخ ورود آن به ایران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تلویزیون از تاثیرگذارتربن رسانه های جهان است و امروز 21 نوامبر روز جهانی تلویزیون می باشد که در سال 1996 میلادی از طرف سازمان ملل متحد نامگذاری شده است.
روز جهانی مرد

پیام تبریک 19 نوامبر؛ روز جهانی تمام مردان دنیا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاریخ 19 نوامبر روز جهانی مرد نامگذاری شده است. این روز مهم و خاص را به مردان زحمتکش و فداکار زندگی تان تبریک گفته و از آن ها قدردانی کنید.
روز کارآفرینی

تاریخچه و پیام تبریک روز جهانی کارآفرینی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر ساله در روز 17 نوامبر، “روز کارآفرینی” را جشن می گیرند و در این روز از کارآفرینان موفق که باعث اشتغال افراد زیادی شده اند تقدیر و تشکر می کنند.
روز جهانی اتاق عمل

روز جهانی اتاق عمل و حقایق شغل تکنسین ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشنایی افراد جامعه با پرسنل و پرستاران اتاق عمل و تقدیر از زحمات آن ها از اهداف اصلی بزرگداشت روز جهانی پرسنل و پرستاران اتاق عمل می باشد.
روز جهانی مهربانی

جملات مفهومی زیبا مختص روز جهانی مهربانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاریخ 13 نوامبر به روز جهانی مهربانی اختصاص داده شده است و این روز را در جهان با اهدای لباس، غذا و کتاب به جامعه جشن می گیرند.
پیام جشن دندونی

اس ام اس بامزه تبریک جشن دندونی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه پدر و مادرها برای رویش اولین دندان نوزادشان جشن دندونی برگزار می کنند. جشن دندونی فرزند دوستان و اطرافیان خود را با این متن های زیبا و شعرهای بامزه تبریک بگویید.
روز نوجوان

پیام های زیبا برای تبریک روز نوجوان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فداکاری محمدحسین فهمیده در تاریخ پرشکوه سرافرازی های ایران ثبت شد و جاودانه ماند، به مناسبت این روز در ادامه مجموعه ای بهترین متن، شعر و پیامک ها برای روز نوجوان را مشاهده می نمایید.