اس ام اس تبریک مناسبت

روز کارآفرینی
هر ساله در روز 17 نوامبر، “روز کارآفرینی” را جشن می گیرند و در این روز از کارآفرینان موفق که باعث اشتغال افراد زیادی شده اند تقدیر و تشکر می کنند.
روز جهانی اتاق عمل

روز جهانی اتاق عمل و حقایق شغل تکنسین ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشنایی افراد جامعه با پرسنل و پرستاران اتاق عمل و تقدیر از زحمات آن ها از اهداف اصلی بزرگداشت روز جهانی پرسنل و پرستاران اتاق عمل می باشد.
روز جهانی دیابت

تبریک روز جهانی دیابت ، این بیماری مرموز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
14 نوامبر روز جهانی دیابت است که به مناسبت فرا رسیدن این روز در ادامه اهداف روز جهانی دیابت، نماد روز جهانی دیابت، آمار در مورد دیابت و متن هایی به مناسبت روز جهانی دیابت را ملاحضه می نمایید.
روز کتاب و کتابخوانی

درباره روز کتاب و پیام تبریک هفته کتابخوانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
به مناسبت فرا رسیدن 24 آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی در ادامه مجموعه ای از تاریخ، جزئیات روز کتاب و پیامک های مناسب تبریک روز کتاب و هفته کتابخوانی را ملاحضه می نمایید.
روز جهانی مهربانی

جملات مفهومی زیبا مختص روز جهانی مهربانی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاریخ 13 نوامبر به روز جهانی مهربانی اختصاص داده شده است و این روز را در جهان با اهدای لباس، غذا و کتاب به جامعه جشن می گیرند.
پیام جشن دندونی

اس ام اس بامزه تبریک جشن دندونی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه پدر و مادرها برای رویش اولین دندان نوزادشان جشن دندونی برگزار می کنند. جشن دندونی فرزند دوستان و اطرافیان خود را با این متن های زیبا و شعرهای بامزه تبریک بگویید.
روز نوجوان

پیام های زیبا برای تبریک روز نوجوان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فداکاری محمدحسین فهمیده در تاریخ پرشکوه سرافرازی های ایران ثبت شد و جاودانه ماند، به مناسبت این روز در ادامه مجموعه ای بهترین متن، شعر و پیامک ها برای روز نوجوان را مشاهده می نمایید.
تبریک روز تنبلی

پیام تبریک به تنبل های دوست داشتنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما دوستان و اطرافیانی داریم که معتقدایم تنبل هستند روز جهانی تنبل می تواند روز مناسبی برای ارسال پیام های تبریک به دوستان و یا اطرافیان باشد.
روز جهانی آشپز

پیام های ویژه تبریک روز جهانی آشپز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در تقویم مناسبت های ملی و جهانی، هفته پایانی مهرماه به خصوص تاریخ 20 اکتبر مصادف با 29 مهرماه که یکی از مهم ترین روزهایی است که برای صنعت غذا از اهمیت خارق العاده ای برخوردار است.
تبریک روز تربیت بدنی

اس ام اس جدید تبریک روز ورزش و تربیت بدنی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش به همین مناسبت جدیدترین پیامک، اس ام اس و متن های تبریک روز تربیت بدنی را در ادامه ملاحضه می نمایید.
روز جهانی عصای سفید

تبریک روز جهانی عصای سفید با جملات زیبا

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عصا به عنوان وسیله ی کمکی در آمد و شد نابینایان، متداول است؛ ولی استفاده از عصای سفید به شکل امروزی و به عنوان نمادی برای شناخت نابینایان است.
روز حافظ

اشعار زیبا برای تبریک بزرگداشت حافظ شیرازی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواجه شمس الدین محمدبن محمد حافظ شیرازی، از بزرگترین و تاثیر گذارترین شاعران ادبیات فارسی است که اکثر شعر های آن غزل است.
تبریک روز جهانی دختر

تبریک روز جهانی دختر با جملات رومانتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
روز 11 اکتبر برابر است با روز جهانی دختر. به همین منظور در این بخش از نمناک مجموعه ای از زیباترین پیام ها، اس ام اس ها، شعر و متن های رومانتیک در مورد دختر را جمع آوری کرده ایم.
تبریک روز دامپزشک

پیام تبریک روز دامپزشک و دامپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به مناسبت روز جهانی دامپزشکی در ادامه جدیدترین متن، پیامک و اس ام اس های زیبا مخصوص تبریک روز دامپزشکی را برایتان گردآوری کرده ایم.
هفته نیروی انتظامی

اس ام اس تبریک هفته نیروی انتظامی امسال

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، گلچینی از زیباترین پیامک و اس ام اس های تبریک هفته نیروی انتظامی را در ادامه مشاهده می نمایید.