نکات همسرداری

بی محبتی شوهر
یکی از مشکلات برخی خانم ها در زندگی زناشویی، کم محلی و بی‌محبتی شوهرشان است که می توانند با برخوردهای صحیح، عشق و محبت همسرشان را نسبت به خود جلب کنند.
جمله های معجزه گر

این جمله ها را حتما به همسرتان بگویید؛ معجزه میکند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در زندگی مشترک می توانید فقط با گفتن جمله های معجزه گر زندگی شیرین و لذت بخشی داشته باشید و هر روز عشق و علاقه خود را به همسرتان تثبیت کنید.
مرد ایرادگیر

اگه زیاد به خانمت گیر میدی منتظر این اتفاقات باش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از آقایان همیشه در حال بهانه جویی و گیر دادن های بی مورد هستند. رفتارهای اشتباه این مردان اثرات بدی بر زندگی و همسرشان دارد.
کمک مالی شوهر به خانواده

برخورد صحیح با کمک مالی شوهر به خانواده اش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از رایج ترین اختلافات بین زوجین کمک مالی شوهر به خانواده اش می باشد. این موضوع را می توانید با برخوردی صحیح با همسرتان در میان بگذارید و حل کنید.
دخالت مادر زن

با دخالت های مادرزن در زندگی مان چه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از افراد خانواده مثل مادر زن بدون آنکه قصد بدی داشته باشند در زندگی فرزندشان دخالت می کنند ولی باید بتوان با این دخالت های نابجا با رفتار منطقی کنار آمد.
بی میلی مرد به زن

چرا شوهرم از من فراریه ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ظاهری از زنان که مردان دوست ندارند ، رفتارهایی که آقایان از آنها فراری هستند و چندین مورد دیگر که همه و همه مرد را از زن فراری می دهد.
همسر درون گرا

مدل رفتار با شوهر درون گرا رو یاد بگیرید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زنان برون گرا ممکن است در برخورد با شوهران درون گرای خود، دچار مشکلات و اختلافاتی بشوند اما رفتار با همسر درونگرا راه و روشی دارد که زنان باید برای بهبود رابطه بدانند.
اشتباهات زندگی مشترک

بزرگترین اشتباهات زوج ها چند سال بعد ازدواج

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برخی از زوجین چند سال بعد از ازدواج مرتکب اشتباهاتی می شوند که موجب سردی رابطه می شود و به روابط زناشویی و زندگی مشترک آن ها آسیب می رساند.
اسرار زندگی مجردی

نگفتنی های اسرار زندگی مجردی به همسر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زندگی مجردی هر فردی اسراری وجود دارند که گفتن یا نگفتن آنها به همسر در زندگی مشترک، مهم است؛ برخی از مسائل باید در جلسه اول خواستگاری گفته شود.
همسرداری

چیزی که فقط یه مادر با سیاست به دخترش یاد میده

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهترین راهنما ها در زندگی خانم ها مادرانشان هستند زیرا نکات زیادی را برای داشتن یک زندگی مشترک خوب به دخترانشان آموزش می دهند.
رفتار با شوهر

با شوهری که اشتباهشو قبول نمیکنه چیکار باید کرد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نپذیرفتن اشتباه از طرف شوهر از مشکلات جدی است که تاثیر زیادی بر رابطه زوج ها دارد اما خانم ها باید یاد بگیرند که چه رفتاری نسبت به این خصوصیات داشته باشند.
همسر ایراد گیر

اگه از ایراد گرفتن های همسرت خسته شدی بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد همیشه از کارها و رفتارهای همسرشان ناراضی هستند. زندگی با این افراد سخت است اما می توان با روشی صحیح با همسران ایراد گیر برخورد کرد.
روش صحبت با همسر

ناراحتی هایت را اینطور به همسرت بگو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زمانی که از همسرتان ناراحت هستید به جای مشاجره یا دوری از او، برای حل اختلاف با روشی صحیح رفتار و ناراحتی های خود را بیان کنید.
رفتار با زن غرغرو

بهترین رفتار آقا با غرغرهای همسرش

زمان مطالعه : 10 دقیقه
غر زدن بیش از حد زنان می تواند به مرور زمان تاثیرات مخربی را بر روی زندگی داشته باشد، بنابراین بهتر است رفتارهای صحیحی با زن غرغرو داشته باشید.
جذب همسر

جملاتی که دل همسرتو آب میکنه؛ قلبشو تسخیر کن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای جذب بیشتر همسرتان هستید، ابراز محبت با جملات زیبا و دلنشین در رابطه شما معجزه میکند و باعث صمیمیت در روابط شما میشود.