تناسب اندام

لاغری بدون سختی

5 قدم تا لاغری بدون سختی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
می خواهید وزن کم کنید و از چاقی و اضافه وزن خلاص شوید از طرفی دنبال راهی برای لاغری بدون سختی هستید ، ما 5 قدم اصلی و اول را به شما خواهیم گفت.
آب کردن چربی شکم

12 کار ساده برای آب کردن چربی شکم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شکم های بزرگ و جلو زده هیکل انسان را به شدت بد شکل می کنند در صورتی که می توان از روش های آسان و ساده ای برای آب کردن چربی های شکم استفاده کرد.
علت ثابت ماندن وزن

آنچه که نمیگذارد لاغر شوید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
ثابت ماندن وزن می تواند به این علت باشد که ورزش تکراری انجام می دهید یا غذاهای فرآوری شده مصرف می کنید و یا چربی بدن شما بیش از حد است.
چاقی زنان ایرانی

آنچه که زنان ایرانی را چاق می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از مشکلات شایع در بین زنان و دختران ایرانی اضافه وزن و چاقی است که دلایل مختلفی دارد و برای رسیدن به تناسب اندام ابتدا باید علت چاقی خود را بدانند.
لیمو لاغری

برای لاغری سریع به این روش لیمو مصرف کنید + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیمو لاغری را سریع تر میکند برای همین در اکثر نسخه های کاهش وزن خانگی حتما از این میوه پرخاصیت استفاده می شود.
عرق کردن

عرق کردن بیشتر یعنی لاغری سریع تر؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سوالی که در ذهن خیلی از افراد درگیر کاهش وزن وجود دارد : عرق کردن شما را لاغر می کند ؟ فردی که کمتر عرق می کند دیرتر لاغر می شود؟ اما پاسخ این سوالات چیست؟
چاقی زنان در سنین بالا

دلیل اصلی چاقی زنان در سنین بالا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چاقی و اضافه وزن زنان ایرانی بعد از بالا رفتن سن دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد که کاهش متابولیسم و کاهش تحرک بدن از عوامل چاقی زنان در سنین بالا می باشد.
تناسب اندام جنیفر انیستون

رازهای زیبایی و تناسب اندام جنیفر انیستون 50 ساله!

زمان مطالعه : 7 دقیقه
جنیفر آنیستون بازیگر زن 50 ساله هالیوودی هنوز جوان و با تناسب اندام است. علت این زیبایی و تناسب اندام، رازهایی است که جنیفر آنها را شرح می دهد.
دستگاه لاغری

با عجیب ترین دستگاه لاغری دنیا 30 کیلو کم کنید !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دستگاه جدید لاغری به افراد چاق این امکان را می دهد که معده خود را شخصا شستشو داده و غذاهای سنگین خورده شده را دور بریزند.
چربی سوزی

بنشینید و چربی بسوزانید ! + روش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لاغری و تناسب اندام خوشایند هستند اما رسیدن به آنها نیاز به تلاش دارد اما راه میان بر هم وجود دارد، وقتی می گوییم چربی بسوزانید و کالری نابود کنید همیشه منظور انجام حرکات ورزشی و رژیم های سخت غذایی نیست.
ظروف لاغری

این جنس ظروف لاغرتان می کنند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اینکه پخت و پز در جنس خاصی از ظروف آشپزخانه بتواند پروسه سخت لاغری و کاهش وزن را در شما سرعت ببخشد یعنی راه میانبری که برای رسیدن به مقصد نیاز دارید.
گرمازدگی در ورزش

شگرد ورزش بدون گرمازدگی در تابستان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش در گرمای تابستان موجب گرمازدگی می شود اما راهکارهایی وجود دارد، مانند پوشیدن لباس مناسب یا تغذیه مناسب که می توانید از گرمازدگی پیشگیری کنید و بدنتان را خنک نگه دارید.
خوردن برنج

راسته میگن خوردن برنج شکم میاره ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که یک فرد مبتلا به اضافه وزن تصمیم به لاغر شدن می گیرد اول از همه خوردن برنج را کنار می گذارد ولی آیا واقعا برنج شکم را بزرگ می کند؟
اضافه وزن یائسگی

زنانی که بعد یائسگی چاق می شوند ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دوران یائسگی عوارضی همچون بی خوابی، تغییر حالت روحی، گر گرفتگی، عرق شبانه و.‎.‎. را به همراه دارد.افزایش وزن و چاقی یکی از شایعترین مشکلات این دوران است.
بالا رفتن سن و افزایش وزن

چرا سن که بالاتر میره شکم بزرگ میشه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیشتر افراد با بالا رفتن سن افزایش وزن پیدا می کنند و چاق می شوند ولی این افزایش وزن دلایلی مانند تغییرات هورمونی یا رژیم غذایی نامناسب دارد و شما میتوانید از آن جلوگیری کنید.