مراقبت از پوست

محافظت از پوست
روش های مختلفی برای محافظت از پوست وجود دارد مانند استفاده از دستکش شست و شوی دستان با صابون مناسب... می تواند به شما کمک کند تا پوستی سالم داشته باشید.
آب کلاژن

خواص و دستور تهیه آب کلاژن خانگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محبوبیت فرآورده های کلاژن دار روز به روز در بین مردم بیشتر میشود. آب کلاژن که خواص ویژه ای برای بدن دارد را به راحتی میتوانید در منزل تهیه کنید.
مراقبت از پوست

برنامه مراقبت از پوست در ماه رمضان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مراقبت از پوست در هر ماهی مهم است و نکات مختص به خود را درارد یکی از مهم ترین ماه ها که بیشتر باید از پوست مراقبت کرد ماه رمضان است.
ویتامین پوست

ویتامین c برای پوست واجب تره یا هیالورونیک اسید؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ویتامین سی و هیالورونیک اسید جزء سرم های مراقبت پوست هستند اما یکی از آن ها بیشترین تاثیر را در زیبایی پوست دارد که باید قبل از انتخاب با آن آشنا شوید.
عوارض لیف زدن صورت

بلایی که با لیف زدن سر پوست صورت میاری!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد برای تمیزی پوست صورت از لیف های زبر استفاده می کنند و نمی دانند شستن صورت با لیف به مرور زمان عوارض زیادی برای پوستشان ایجاد می کند.
مراقبت از پوست

برنامه ی کامل مراقبت از پوست در سفرهای عید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقبت از پوست دغدغه بسیاری از افراد به خصوص بانوان است که این دغدغه در عید نیز دو چندان می شود و در پی آن مراقبت نیز باید بیشتر شود.
پیری دست

بهترین روتین مراقبت برای جلوگیری از پیر شدن دست ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دست ها یکی از اولین نقاطی هستند که سن شما را نشان می¬دهد. هرچقدر هم از محصولات مراقبتی استفاده کنید و سعی کنید آرایش زیبایی روی صورت داشته باشید باز هم دستان شما سنتان را نشان خواهند داد. بهترین کار...
محصولات پوستی

روتین 5 مرحله ای مراقبت از پوست بدن برای مبتدیان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یافتن روتین مراقبت از پوست برای صورت خود قدم بزرگی است، اما این تنها روتینی نیست که باید به دنبال آن باشید. شما به این دلیل که همه چهره شما را می بینند آن را در اولویت قرار می دهید و به آن توجه بیشتری دارید اما...
مراقبت از پوست خشک

یک برنامه کامل برای مراقبت از پوست خشک + تغذیه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برخی افراد معمولا در فصل زمستان از خشک شدن پوستشان رنج می برد و باید در این شرایط توصیه ها و مراقبت های لازم را انجام دهند تا پوستی شاد و با طراوت داشته باشند.
پزشک پوست

معرفی بهترین دکترهای پوست ایران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای شناخت بهترین دکتر پوست لازم است تا برخی از مدارک علمی و دوره های تجربی پزشکان را مورد بررسی قرار داده و متناسب با نوع نیاز خود اقدام به انتخاب بهترین متخصص پوست و مو نماید. از برخی مراکز معتبر نیز کمک بگیرید.
پوست حساس

چرا پوستم اینقدر حساسه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دغدغه ی همیشگی افراد با پوست حساس مراقبت از آن بوده است. داشتن اطلاعات درست و کامل از پوست حساس به مراقبت و نگهداری بهتر آن کمک میکند.
مراقبت پوست در بارداری

باید های پوستی ویژه خانم های باردار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در دوران بارداری به دلیل تغییرات هورمون ها، تغییرات زیادی در پوست بدن ایجاد می شود بنابراین باید بدانید چه محصولات مراقبتی برای پوستتان در این دوران استفاده کنید.
محصولات پاکسازی پوست

راهکارهایی برای پاکسازی درست پوست

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عمل ساده پاکسازی اساس هر روتین مراقبت از پوست سالم است. پوست از ما در برابر آفتاب، گرما و نور محافظت می کند و مدام خود را التیام و تجدید می کند. ساختار پوست فوق العاده انعطاف پذیر و در عین حال ظریف است.
مراقبت پوست نوزاد

برنامه کامل مراقبت از پوست نوزاد در زمستان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پوست نوزاد در فصل سرما بیشتر از هر زمانی در معرض خشکی و حساسیت قرار می گیرد، در ادامه از برنامه کامل مراقبت از پوست نوزاد در سرمای زمستان مطلع خواهید شد.
مراقبت پوست در زمستان

برای پاییز و زمستان، نکات مراقبت از پوست‌تان را بیاموزید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست بزرگترین سپر بدن ما در برابر انواع میکروب‌ها و آلودگی‌های محیطی است. به همین دلیل هم باید از آن به خوبی مراقبت کنیم. در روزهای سرد سال مانند فصل پاییز و زمستان پوست ما آسیب پذیرتر شده و نیاز به مراقبت بیشتری دارد...