نمناک سرگرمی

گوناگون

پله برقی

نخستین پله برقی برای تنبل ها + تصاویر


در یکی از شهرهای نروژ خلاقیت جدید و جالبی جهت بالا رفتن از سربالایی در خیابان صورت گرفته که بعضی از افراد که قادر به عبور از سر بالایی نیستند میتوانند از این پله برقی استفاده کنند.
خوابگاه دانشجویی

زندگی در خوابگاه دانشجویی + تصاویر


بخش مهمی از زندگی یک دانشجو که توام با خاطرات تلخو شیرین و گاه فراموش نا شدنیست، در ادامه تصاویری از زندگی در خوابگاه دانشجویی را مشاهده میکنید.
ازدواج زیر آب

مراسم عقد و ازدواج در زیر آب! + تصاویر


زوجی که مکانی عجیب برای پیوند ازدواج خود انتخاب کردند و با پوشیدن لباس عروس و داماد در قعر دریا در میان ماهی ها و جانوران دریایی مراسم عروسی خود را برگزار کردند.
گربه ای با دو صورت

گربه ای با دو صورت + تصاویر


گربه ای با دو صورت دو بینی و سه چشم لقب پیرترین گربه جهان را از آن خود کرد. این گربه در 15 سالگی به دلیل سرطان تلف شد.
خوردن نوزاد

خوردن نوزاد توسط مادر چینی


مادر چینی پس از وضع حمل در بیمارستان،اقدام به خوردن نوزاد خود کرد.مسئولان بیمارستان پس از دیدن وضعیت به پلیس گزارش کرده و خواستار پیگیری شدند.
دختر خوشگل

کریستینا خوشگل ترین دختر دنیا!+تصاویر


تصاویری از زیباترین خوشگل ترین دختر دنیا که بیش از همه توجه بینندگان را به خود جلب کرده است و تبدیل به یک چهره شناخته شده برندهای برتر و لوکس دنیا شده است.
نیوشا ضیغمی

تیپ اسپرت نیوشا ضیغمی + تصاویر


نیوشا ضیغمی یکی از ستاره های پرکار سینمای کشورمان تصاویر سلفی خود را از پشت صحنه فیلم سینمایی آدم باش در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشت که در ادامه مشاهده می کنید.
کودکی مهناز افشار

کودکی مهناز افشار و برادرش + تصاویر


مهناز افشار در جدیدترین پست خود در اینستاگرام گریزی به گذشته و دوران کودکی اش در کنار برادر زده که در ادامه تصاویر کودکی مهناز افشار را در کنار برادرش مشاهده می کنید.
پرواز کامبیز دیرباز

پرواز جذاب کامبیز دیرباز! + عکس


کامبیز دیرباز از بازیگران سریال کیمیا می باشد که به تازگی تصویری جالب از حضورش بر فراز خلیج همیشگی فارس در اینستاگرامش منتشر کرده است.
چاق ترین انسان

مرگ چاق ترین انسان دنیا + تصاویر


چاق ترین انسان دنیا مردی به نام مارتین با وزنی بالغ بر 370 کیلو گرم بود که به گفته ی خودش روزانه 20.000 کالری مصرف می کرده و یکی از رکورد داران کتاب گینس بود مرگ زودهنگامی داشت.