گوناگون

حریم سلطان اردوغان
اردوغان رئیس جمهور کشور ترکیه در مراسم استقبال از یکی از مقامات فلسطین در کاخ جدیدش برگزار کرد که در نوع خود عجیب و غریب بود که موجب تمسخر و انتقاد قرار گرفت.
بلیط کشتی تایتانیک

بلیط جامانده از کشتی تایتانیک + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تصویری منتشر شده از بلیط کشتی تایتانیک که متعلق به یکی از بازماندگان این کشتی غرق شده می باشد که در این حادثه جان سالم به در برده است.
موفقیت با گربه

موفقیت در کار با گربه! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یک شرکت ژاپنی به دلیل ممنوعیت نگهداری حیوانات خانگی در آپارتمان ها با ایده ای جالب و خلاقانه با آوردن گربه در محل کار باعث افزایش روند کاری کارکنان شده است.
حرکت ماهی با ویلچر

حرکت ماهی با ویلچر در خشکی + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
طراحی و ساخت ویلچری جالب و با مزه برای آکواریوم ماهی توسط استدیو Diip در هلند که این طراحی بی نظیر بر اساس حرکت ماهی حرکت میکند و این امکان را به ماهی میدهد تا در خشکی حرکت کند.
خانم وزیر

زمین خوردن خانم وزیر + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
خانم وزیر هله تورنینگ بعد از تمام مجمع سران کشورهای اروپا برای اعتراض به اقدامات تروریستی در فرانسه به دلیل پوشیدن کفش پاشنه بلند بعد از پیچ خوردن پایش به زمین خورد.
هیجان انگیزترین آکواریوم

هیجان انگیزترین آکواریوم دنیا! + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بزرگترین و جدیدترین و در عین حال هیجان انگیز ترین آکواریوم جهان به نام جورجیا که در آتلانتای آمریکا واقع شده است.این آکواریوم حیوانات نادری را که تنها در چند آکواریوم جهان وجود دارند به نمایش می گذارد.
چرتکه مجازی

عملیات ریاضی با چرتکه مجازی + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دانش آموزان مدارس جنوب آسیا از روش جالبی برای انجام عملیات ریاضی استفاده کرده و مهارت خاصی در این زمینه پیدا کرده اند. آنها از چرتکه مجازی برای انجام محاسبات خود استفاده می کنند.
سمانه پاکدل بدون آرایش

سمانه پاکدل در چالش عکس بدون آرایش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سمانه پاکدل با انتشار عکسهای بدون آرایش خود در صفحه شخصی اش به چالش عکس بدون آرایش لیلا اوتادی پاسخ داد.
زن جوان از خوابیدن میترسد

زن جوانی که از خوابیدن میترسد! + عکس

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نوعی بیماری خاص باعث شده است یک زن 32 ساله دچار حالتی غیر عادی شود و خوابیدن را کنار بگذارد او بعد از بیدار شدن از خواب قادر به انجام هیچ حرکتی از خود نیست.
ترسناک ترین دره جن ها

ترسناک ترین دره محل زندگی ارواج و جن ها + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دره ای اسرار آمیز و مخوف و در عین حال زیبا به نام کال جنی در دل طبس نهفته است که هر کسی به تنهایی جرآت پا گذاشتن به این دره را ندارد این دره محل زندگی ارواح و جن ها بوده است.
هیجان انگیزترین باغ وحش

هیجان انگیزترین باغ وحش جهان + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
روشی هیجان انگیز در باغ وحشی به نام له لدو در چین که در این باغ وحش به جای اینکه حیوانات در داخل قفس باشند و انسان ها آنها را نگاه کنند،برعکس این قضیه انجام شده است.
ماهیگیری با دهان

ماهیگیری یک مرد با دهان! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مردی ساکن میانمار با مهارتی عجیب و باور نکردنی با دندانهای خود ماهیگیری می کند بدون اینکه از دست هایش کمک بگیرد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده می کنید.
پرنده

پرنده دو جنسه + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
پرنده دو جنسه نوعی پرنده است که ترکیبی از نوع نر و ماده ی خود که در آمریکای شمالی زندگی می کند. در ادامه با این پرنده دوجنسه بیشتر آشنا می شوید.
بازیگران تلفن همراه ندارند

بازیگران و روسای جمهوری که تلفن همراه ندارند + تصاویر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بازیگران و چهره های سیاسی مشهور جهان چون ولادیمیر پوتین، باراک اوباما، آنجلینا جولی، برد پیت، محمدعلی کشاورز و ... در کمال ناباوری تلفن همراه ندارند.
دهکده رویایی

دهکده رویایی بدون خیابان! + تصاویر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
وجود دهکده ای به نام جیثورن در هلند با زیبایی و شگفتی هایش یک زندگی رویایی برای ساکنان آن رقم زده است. این دهکده دیدنی هیچ خیابانی ندارد و تمام نقل و مکانها با قایق امکان پذیر می شود.