پردیس احمدیه

خبر جدید ساحل پوست شیر از فصل سوم سریال

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1401کد مطلب : 89949زمان مطالعه : 2 دقیقه
پردیس احمدیه بازیگر جوان و درخشان سریال پوست شیر با استوری که از فصل سوم پوست شیر به اشتراک گذاشت طرفداران این سریال را هیجان زده کرد.

پردیس احمدیه یا ساحل پوست شیر از سریال گفت

ساحل سریال پوست شیر، پردیس احمدیه که حتما او هم مثل مخاطبان منتظر پخش فصل سوم سریال پوست شیر است، عکسی از علیرضا کمالی در نقش رضا پروانه این سریال همراه با نوشته ای در صفحه رسمی خود منتشر کرد و از زمان باقی مانده برای پخش قسمت جدید سریال پوست شیر نوشت که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

پردیس احمدیه نوشت:

5 روز مانده تا شروع فصل سوم

استوری

 عکس استوری اینستاگرام پردیس احمدیه برای سریال پوست شیر

پردیس احمدیه، بازیگر نقش ساحل سریال پوست شیر کیست؟

پردیس احمدیه یا همان ساحل پوست شیر، بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 8 تیر 1371 در تهران متولد شد و در حال حاضر مجرد بوده و ازدواج نکرده است.

از مهمترین فیلم های پردیس احمدیه میتوان به آثاری چون پوست شیر، نوبت لیلی، خانه دختر، لاک قرمز، لامینور، مجبوریم، خفگی، یادآوری، مقلد شیطان، پروانه ها، کلاس هنرپیشگی، دلم می خواد و...اشاره است.

بازیگران سریال پوست شیر

در سریال پوست شیر شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، علی اوسیوند، بهزاد خلج و... به ایفای نقش پرداخته اند. برادران محمودی، در اولین تجربه ساخت سریال در نمایش خانگی، داستان متفاوتی را با ستارگان سینما و تلویزیون در این سریال روایت میکنند.

پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در سریال پوست شیر

فصل سوم سریال پوست شیر

برخلاف تصور مخاطبان و کاربران فضای مجازی، داستان سریال پوست شیر در فصل دوم به پایان نرسید و رباینده ساحل مشخص نشد، فصل سوم پوست شیر از روز چهارشنبه 10 اسفند 1401 از پلتفرم فیلم نت آغاز می شود.

خبر جدید ساحل پوست شیر از فصل سوم سریال

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح/عکس: سارا ملکی /
وبگردی