پریناز ایزدیار

عکس دیده نشده از پریناز ایزدیار و پسرش

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1401کد مطلب : 89700زمان مطالعه : 2 دقیقه
پریناز ایزدیار بازیگر نقش اصلی سریال جیران حسن فتحی، صفحه رسمی خود را با تصویری دیده نشده بروز کرد.

پریناز ایزدیار در پشت صحنه سریال جیران؛ بازیگر نقش جیران و پسرش

این روزها که سریال پربیننده خانگی جیران به اوج داستان خود رسیده است،عکسی از بازیگر نقش جیران، پریناز ایزدیار با پسر بچه ای در فضای مجازی ویرال شده که به نظر می رسد پسر دوم جیران در این سریال است. در جدیدترین قسمت سریال جیران هنوز از پسر سوگلی ناصرالدین شاه رونمایی نشده است، به همین خاطر بسیاری از مخاطبان دوست دارند عکس لو رفته از پشت صحنه سریال جیران را تماشا کنند، این تصویر مادر و پسری سریال جیران را در ادامه این بخش از نمناک منتشر کرده ایم.

جیران

پریناز ایزدیار در پشت صحنه سریال جیران

داستان سریال جیران حسن فتحی

جیران اثر حسن فتحی یکی از سریال های پرمخاطب خانگی می باشد که روایتگر دلدادگی سلطان قاجار با سوگلی محبوبش جیران است، نقش ناصرالدین‌شاه قاجار، معروف به قبله عالم و صاحب‌قران را بهرام رادان و نقش خدیجه تجریشی معروف به جیران را پریناز ایزد یار ایفا کرده است.

مختصر بیوگرافی پریناز ایزدیار بازیگر نقش جیران

پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون که در ملاقات خصوصی نقش پروانه را بازی کرده است، متولد 8 شهریور 1364 در بابل مازندران می باشد. او فرزند آخر خانواده بوده، مادرش خانه دار و پدرش وکیل و خواهر و برادرش هر دو در رشته پزشکی تحصیل کرده اند.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در سریال جیران

فیلم و سریال های پریناز ایزدیار

پریناز ایزد یار در آثاری چون ملاقات خصوصی، جیران، شهرزاد، 5 کیلومتر تا بهشت، زمانه، ابد و یک روز، متری شیش و نیم، سرخ پوست، ویلایی ها، هت تریک، مغز استخوان و... نقش آفرینی نموده است.

عکس دیده نشده از پریناز ایزدیار و پسرش

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : عکس: آزاده امیرخان/ بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
وبگردی