پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار ستاره غایب جشنواره 39

تاریخ انتشار : 8 دی 1399کد مطلب : 79684زمان مطالعه : 2 دقیقه
پریناز ایزدیار ستاره کم کار این روزهای سینما است که سال گذشته با دو فیلم در جشنواره فجر حضور داشت و امسال غایب بزرگ این جشنواره محسوب میشود.

سال بدون فیلم پریناز ایزدیار در سینما

پریناز ایزدیار از بازیگران سرشناس و پرطرفدار سینمای ایران است که بازیگری را از سال 85 با فیلم سینمایی یک مرد یک شهر آغاز کرد و سال 88 با بازی در تله فیلم ماه در سایه به کارگردانی سعید ابراهیمی فر به دنیای تلویزیون وارد شد.

این بانوی هنرمند از چهره های فعال و پرکار دنیای هنر است که سال گذشته با دو فیلم در جشنواره فجر حضور داشت اما امسال از غایبان بزرگ این جشنواره محسوب میشود و سال بدون فیلمی را سپری کرده است.

کم کاری پریناز ایزدیار در سینما

پریناز ایزدیار در طی سالهای حضور در سینما، هر سال در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته و چندین بار شانس خود را در جشنواره فیلم فجر امتحان کرده است اما امسال در هیچ فیلم سینمایی مقابل دوربین نرفته و از غایبان جشنواره فجر محسوب میشود.

پریناز ایزدیار و نوید پورفرج

این بازیگر کشورمان سال گذشته در دو فیلم مغز استخوان و سه کام حبس به ایفای نقش پرداخت و این دو فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمدند.

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار در فیلم های سینمایی چون لتیان، متری شیش و نیم، سرخ پوست، خوک، مقیمان ناکجا، هت تریک، تابستان داغ، ویلایی ها، یک روز بخصوص، ابد و یک روز، 360درجه، این سیب هم برای تو، استخر، زنده به گور، خط ویژه، ورود آقایان ممنوع، در امتداد شهر، فال قهوه، گور به گور، همان روز و یک مرد یک شهر به ایفای نقش پرداخته است.

پریناز ایزدیار در انتظار جیران حسن فتحی

پریناز ایزدیار با بازی در سریال زمانه به شهرت و محبوبیت بیشتری دست یافت و تجربه اولین همکاری او با حسن فتحی کارگردان نامدار سینما با این سریال در سال 91 رقم خورد.

پریناز ایزدیار

این تجربه موفق بار دیگر در سریال شهرزاد تکرار شد و پریناز ایزدیار با بازی در نقش شیرین این سریال به عنوان هنرمندی محبوب تر شناخته شد و یکی از بهترین کارهای او در طول سالها فعالیت در دنیای هنر بود.

پریناز ایزدیار شهرزاد

پریناز ایزدیار در سومین تجربه همکاری با حسن فتحی قرار است در سریال جیران، ساخته جدید حسن فتحی مقابل دوربین برود.

پریناز ایزدیار

جیران سریال جدید حسن فتحی برای شبکه نمایش خانگی است و زندگی یکی از زنان دربار ناصرالدین شاه در آن به تصویر کشیده میشود و به زودی تصویربرداری این سریال آغاز خواهد شد.

غیبت پریناز ایزدیار در جشنواره فجر 39 و سال بدون فیلم این بازیگر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی