پارسا پیروزفر

فرق پارسا پیروزفر با بازیگران دیگر؛ چقدر خاص و جذاب

کد مطلب : 87359تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
پارسا پیروز فر یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که تفاوت جالب و عجیبی نسبت با بازیگران دیگر دارد.

پارسا پیروزفر، بازیگری که مصاحبه نمیکند

پارسا پیروزفر بازیگر خوش چهره و بی حاشیه تلویزیون و سینمای ایران که در اوایل دهه 70 با بازی در سریال "در پناه تو" و "در قلب من" خوش درخشید، متفاوت از بازیگران دیگر عمل می کند، او که زمانی قابلیت ستاره شدن در سینما را داشت، خودخواسته ترجیح داد از ستاره‌شدن فاصله بگیرد و به عنوان بازیگری خوب در خاطر مردم جاودان شود. این بخش از چهره ها نمناک را به پارسا پیروزفر بازیگر محبوب سینمای ایران و ویژگی های متفاوت او اختصاص داده ایم.

خصوصیات متفاوت پارسا پیروز فر

بسیاری از بازیگران سینما به دنبال ستاره شدن هستند و با فراهم شدن ناگهانی شرایط یک شبه تبدیل به هنرپیشه‌ای پرمخاطب می‌شوند، گاهی برای ستاره شدن در هر فیلم و سریالی بدون توجه به محتوی آن نقش آفرینی کرده و گاهی نیز با حاشیه‌سازی و قرار دادن خود در موقعیت‌هایی نامتعارف توجهات را به خود جلب می‌کنند اما این ستاره ها زمانی محدود برای درخشش دارند و پس از مدتی فروغ چندانی در بین مردم نخواهند داشت. یکی از تفاوت های اصلی پارسا پیروزفر با بازیگران دیگر این است که جزو معدود بازیگرانی است که تا بحال هیچ مصاحبه ای از او منتشر نشده است و مثل لیلا حاتمی و علی مصفا اهل مصاحبه با هیچ روزنامه و ... نیست.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر/ عکس از صدف آرین دوست

پارسا پیروزفر از بازیگرانیست که با وجود زیبایی چهره در زمانی که چشم رنگی بودن، متر و معیاری برای جلب توجه تماشاگران و فروش فیلم‌ها در گیشه بود، خود خواسته با وجود برخورداری از وجوه ستاره‌ای و همه ویژگی های خوب نخواست که ستاره شود و مسیری را انتخاب کرد تا از ستاره شدن دور بماند.

بازیگر محبوب «در چشم باد» که قبل از سال 83 در سینما فعال بود و سال به سال بیشتر رشد می کرد، ناگهان مسیر خود را تغییر داد و با وسواس خاصی شروع انتخاب نقش ها نمود تا فقط مخاطبان و هوادارانش به خاطر او به سینما نیایند، برای او مهم بود که به شعور مخاطب توهین نشود و زمان حضور در سینما فیلمی را تماشا کند که بی محتوی نبوده و ارزش دیدن داشته باشد.

پارسا پیروز فر در ایفای نقش هایش ترجیح می دهد، به جای استفاده از دیالوگ های مستقیم، از میمیک صورت و بدن پیام خود را برساند و علاقه زیادی به برقراری ارتباط از طریق دیالوگ با تماشاگر ندارد، او بسیار کم حرف است و به گفته نزدیکان و دوستانش، بیشتر وقت خود را صرف نقاشی و مطالعه می کند.

ویژگی های پارسا پیروزفر

پارسا پیروز فر/ عکس از شهاب اسدی

ماجرای مصاحبه و رو دست خوردن پارسا پیروزفر

بازیگر مهمان مامان که در این فیلم توجه ها را به خود جلب نمود، ویژگی های منحصر به فرد دیگری نیز دارد که او را متفاوت از باقی بازیگران نموده است، او اصلا اهل جنجال و حاشیه نیست و در طول فعالیتش با هیچ نشریه ای مصاحبه نکرده است اما اواسط سال 83 یکی از روزنامه ها مصاحبه ای با این بازیگر منتشر کرد که پارسا پیروزفر آن را تکذیب نمود و عنوان کرد، خبرنگاری با او برای تکمیل بیوگرافی اش تماس گرفت، در اواسط گفتگو پارسا پیروزفر متوجه می شود که این گفتگو شکل مصاحبه را به خود گرفته و متوجه رودست خوردنش می شود و تلفن را قطع می کند.

سال بعد برای رفع ابهامات با مجله ی دیگری مصاحبه انجام می دهد اما زمان دیدن متن مکتوب مصاحبه قبل از چاپ برای گرفتن تایید پشیمان می شود و تاکنون از او گفتگوی موثقی پخش نشده است.

فرق پارسا پیروزفر با بازیگران دیگر؛ چقدر خاص و جذاب

4.967
این مطلب مفید بود ؟661
منبع : عکاس: شهاب اسدی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
2 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1401-03-15
بهترین و با شخصیت ترین بازیگر ایرانی !!!!!
80
ایرانی1401-03-15
هم بازیگری توانا هم چهره ی زیبا
موفق باشی وتندرست ماشا الله
90
وبگردی