تولد
پارسا پیروزفر

خبری درباره پارسا پیروزفر که غوغا کرد

تاریخ انتشار : 20 مرداد 1401کد مطلب : 88192زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار پست ها و استوری های مربوط به حضور پارسا پیروزفر، بهمن سریال یاغی، در فضای مجازی باعث شد تا تعداد زیادی از هواداران او برای دیدنش بلیط تهیه کنند.

غوغای خبر اکران فیلم تی تی با حضور پارسا پیروز فر

فیلم سینمایی تی‌تی درام عاشقانه آیدا پناهنده که از زمان آغاز اکران در صدر پرفروش ترین فیلم‌های سال قرار گرفته، همزمان با بازگشایی مجدد سینماها، پنجشنبه 20 مرداد ماه ساعت 18 در پردیس سینمایی کوروش اکران می شود و پارسا پیروزفر، بازیگر فیلم سینمایی «تی‌تی»، همراه مخاطبان به تماشای این فیلم خواهد نشست. استوری هوتن شکیبا که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید، خبر از این حضور داد.

اکران فیلم تی تی

فروش بی سابقه بلیط بخاطر حضور پارسا پیروزفر در اکران تی تی

پارسا پیروز فر بازیگر محبوبی که این روزها در سریال یاغی بسیار درخشیده است، امروز در پردیس سینمایی کوروش حضور خواهد یافت و همراه مخاطبان به تماشای درام عاشقانه آیدا پناهنده خواهد نشست. استقبال مخاطبان از اکران مردمی فیلم سینمایی «تی‌تی» با حضور پارسا پیروزفر در پردیس کوروش، سبب شد که بلیت های دو سانس اول اکران مردمی «تی‌ تی» به اتمام برسد و این اکران برای سانس‌های 18:40 و 19:30 نیز تمدید شود.

پارسا پیروزفر

پارسا پیروزفر در سریال یاغی/ عکس از مجید طالبی و پیموده باران

تی‌تی چهارمین فیلم سینمایی آیدا پناهنده است که نویسندگی آن برعهده پناهنده و همسرش ارسلان امیری بوده، این فیلم روایتگر زندگی زنی معروف به «تی‌تی خُله» است که می‌خواهد بشریت را نجات دهد و آشنایی او با یک استاد فیزیک، ماجرا‌های تازه‌ای در زندگی‌اش به وجود می‌آورد.

هوتن شکیبا در نقش امیر ساسان، پارسا پیروزفر در نقش ابراهیم و الناز شاکردوست در نقش تی تی اصلی ترین بازیگران فیلم سینمایی تی تی هستند.

رضا عموزاد در نقش قاسم – کولی – شعبده باز، سودابه جعفرزاده در نقش گیلدا، مهدی فرضیه در نقش مسعود، امیر حامد در نقش جیرودی، زینب شعبانی در نقش خانم جیرودی، هیلدا کردبچه در نقش رها، منوچهر امیری در نقش اوستا حسن، مهیار دانشمند در نقش نوازنده کولی – شعبده باز، مهران نیک روش در نقش نوازنده کولی،مهرانه به نهاد در نقش پزشک و... سایر بازیگران تی تی را تشکیل می دهند.

خبری درباره پارسا پیروزفر که غوغا کرد

468
این مطلب مفید بود ؟5513
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی