محمدجواد جعفرپور
سریال ماه رمضانی پدر پسری برای ادامه تصویربرداری به شهرک راه آهن رسید و تصاویر جدیدی از این سریال منتشر شد.

ساخت سریال پدر پسری به کجا رسید

سریال پدر پسری به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی و تهیه کنندگی رضا جودی، سریال ماه رمضانی شبکه پنج سیما است که تصویربرداری آن هنوز ادامه دارد.

تصویربرداری ادامه این سریال برای پخش در شب های ماه رمضان ادامه دارد و عوامل این سریال برای تصویربرداری راهی شهرک راه آهن شدند.

ادامه تصویربرداری سریال پدر پسری

تصویربرداری سریال پدر پسری به قسمت 28 رسید و عوامل در تلاشند تا هرچه سریعتر با انجام تصویربرداری 12 قسمت باقی مانده،ضبط همه قسمت ها را به پایان رسانده و سریال را برای پخش آماده کنند.

بازیگران پدر پسری

پدر پسری سریالی خانواده محور است و ماجراهای مربوط به حامد دانشجور سخت کوشی را به تصویر میکشد که برای تحویل پایان نامه یک ماه بیشتر فرصت ندارد و همین موضوع او را درگیر ماجراهایی در خانواده میکند که پدر و مادرش هم بی تاثیر نیستند.

محمدجواد جعفرپور و مریم سرمدی

محمدجواد جعفرپور بازیگر نقش حامد در این سریال است و عزت الله مهرآوران ایفاگر نقش پدر خانواده و مریم سرمدی بازیگر نقش مادر خانواده است.

افشین سنگ چاپ و عزت الله مهرآوران

بازیگران سریال پدر پسری عبارتند از:

مهران رجبی، عزت الله مهرآوران،محمدجواد جعفرپور، مریم سرمدی، افشین سنگ چاپ، یدالله شادمانی، کتایون بختیاری و... بازیگران سریال پدر پسری را تشکیل میدهند.

بازیگران پدر پسری

سریال پدر پسری در حدود 40 قسمت ساخته میشود و از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 19 روی آنتن شبکه پنج سیما میرود و تکرار آن در ساعت 23 و 1 بامداد خواهد بود.

محمدجواد جعفرپور و مهران رجبی

ادامه تصویربرداری سریال پدر پسری در شهرک راه آهن+تصاویر

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی