پژمان بازغی و دخترش

واکنش پژمان بازغی به بازی دخترش در گناه فرشته

تاریخ انتشار : 21 آذر 1402کد مطلب : 91459زمان مطالعه : 3 دقیقه
نفس بازغی دختر پژمان بازغی نیز راه پدر را پیش گرفته و با هنرنمایی در سریال گناه فرشته پا به عرصه بازیگری گذاشت که واکنش پدرش پژمان بازغی را مشاهده میکنیم.

احساس پژمان بازغی نسبت به بازیگری نفس در سریال گناه فرشته

بازیگران زیادی در سینمای ایران وجود دارند که هنر در میان آنها موروثی است و از والدین به فرزندان هم رسیده است. نفس بازغی، دختر پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون و مستانه مهاجر تدوین‌گر، تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران به تازگی پا به عرصه بازیگری نهاده و به جمع بازیگران سریال گناه فرشته پیوسته است. بازی نفس بازغی در گناه فرشته واکنش های زیادی را از علاقمندان به عرصه بازیگری در فضای مجازی در پی داشت، پدر و مادر هنرمند نفس بازغی نیز به بازیگرشدن دخترشان واکنش نشان داده و در صفحه مجازی خود اولین تصویر دخترشان در فیلم گناه فرشته را منتشر نمودند که در ادامه این بخش از نمناک می بینید.

پژمان بازغی مجری و بازیگر سینما و تلویزیون به مناسبت بازیگر شدن دخترش نفس برای او نوشت:

خیلی حس عجیبیه وقتی اولین تصویرت رو در مقابل دوربین می بینم،بهت افتخار می کنم و امیدوارم در مسیری که هستی، محکم و موفق باشی دخترم.

نفس بازغی

پیام تبریک پژمان بازغی برای دخترش نفس

مستانه مهاجر کارگردان فیلم سینمایی جوجه تیغی نیز به بازیگر شدن دخترش نفس واکنش نشان داد و با انتشار تصویرش در فیلم گناه فرشته برای او کوتاه نوشت:

دخترکم.

نفس دختر مستانه مهاجر

واکنش مستانه مهاجر به اولین تجربه بازیگری دخترش نفس

بیوگرافی نفس بازغی

نفس بازغی متولد سال 1387 در تهران است و در حال حاضر 15 سال دارد. نفس بازغی که در اکران مردمی فیلم پرونده بازآخرین اثر کیومرث پوراحمد با پدرش و در اکران فیلم سینمایی جوجه تیغی با مادرش حضور داشت، حالا بازیگر شده و از تصویر بازی در اولین فیلمش گناه فرشته رونمایی کرده است. گناه فرشته سریال نمایش خانگی به کارگردانی،تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا است که اولین قسمت آن ساعت 8 صبح یکم دی ماه 1402 به‌طور اختصاصی از فیلیمو منتشر می‌شود. داستان سریال حول محور یک وکیل به نام حامد تهرانی با بازی شهاب حسینی است که درگیر پرونده‌های قتل مرموز و شبیه به هم می باشد.

نفس بازغی در سریال گناه فرشته با هنرمندانی چون شهاب حسینی، امیر آقایی، لادن مستوفی، دیبا زاهدی، بهروز رضوی، مهدی سلطانی سروستانی، پردیس پورعابدینی و...همبازی بوده است.

مستانه مهاجر مادر نفس بازغی

مادر نفس بازغی،مستانه مهاجر کارگردان و تدوینگر مطرح سینما زادهٔ 15 اردیبهشت 1353 می باشد که به تازگی فیلم سینمایی جوجه تیغی را کارگردانی نموده است، خانم کارگردان در سال 1402 از ابتلای خود به سرطان و گذراندن دوره این بیماری خبر داد.

نفس بازغی و مادرش مستانه مهاجر

عکس نفس بازغی در کنار مادرش مستانه مهاجر/عکس از سپیده عبدُالحَی

پژمان بازغی پدر نفس بازغی

پژمان بازغی پدر نفس نیز متولد 19 مرداد سال 1353 در تهران است اما اصل و ریشه خانوادگی اش به شمال ایران و به شهر لاهیجان بر می گردد. او درآثاری چون خاتون، پلاک 13، افرا، پرونده باز است، هفته ای یک بار آدم باش، گم گشته، آژانس دوستی، زیر آسمان شهر،جوجه تیغی، وثیقه، مرضیه، بارکد، افرا، در جستجوی آرامش، کوبار، محکومین، گمشدگان، روزهای بی قراری،گذر از رنج ها، هشت و نیم دقیقه، پایتخت،شام ایرانی، شبهای مافیا، ممنوعه، قلب یخی، مرد هزار چهره و...بازی کرده و در چند برنامهٔ تلویزیونی از جمله:چند درجه، کودک شو و برنامهٔ سال تحویل 1396 شبکهٔ دو سیما به عنوان مجری حضور داشته‌است.

نفس بازغی و پژمان بازغی

عکس پدر و دختری نفس بازغی و پژمان بازغی

واکنش پژمان بازغی به بازی دخترش در گناه فرشته

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی