همسر پله
همسر سوم پله، با وجود اختلاف سنی بالایی که با او داشت به درخواست ازدواج پله پاسخ مثبت داد. سن همسر پله 25 سال از خود او کمتر است.

صحنه ای از مراسم ازدواج پله با مارسیا آئوکی ژاپنی

پله، اسطوره محبوب و تکرار نشدنی فوتبال جهان که این روزها در بستر بیماری به سر می برد و شایعاتی درمورد وضعیت وخیم جسمی اش مرتب در حال انتشار است، در سالهای اخیر زندگی خود، عشق را با همسر سومش تجربه کرد. همسری که 25 سال از او جوانتر است و در این بخش از نمناک، عکس یادگاری پله و او را در روز عروسی شان مشاهده می کنید.

مراسم ازدواج پله

همسر پله، مارسیا آئوکی کیست؟

مارسیا آئوکی همسر سوم و فعلی پله، اسطوره فوتبال جهان است. مارسیا که از پدر و مادری به نام پائولو آئوکی و ایسائورا آئوکی به دنیا آمد، ژاپنی تبار است. همسر پله در سائو پائولو، برزیل به دنیا آمد و یک برادر به نام کارلوس آلبرتو آئوکی دارد. مارسیا قبل از رفتن به دبیرستان برای گرفتن مدرک لیسانس در مدرسه محلی خود در برزیل تحصیل کرد و این باعث شد که آئوکی کسب و کاری را در بخش لوازم پزشکی راه اندازی کند.

پله و مارسیا آئوکی

طبق گزارش ها، آئوکی پله را در دهه 1980 در یک مهمانی در نیویورک ملاقات کرد، اما شایعاتی در مورد رابطه آنها تا سال 2010 وجود نداشت. و علیرغم اینکه اغلب با هم در یک مکان دیده میشدند هرگز رابطه خود را تایید نکردند تا اینکه در جولای 2016 ازدواج خود را رسما اعلام کردند.

مارسیا سومین همسر پله است؛ این دو با هم هیچ فرزندی ندارند اما پله از ازدواج های قبلی اش، هفت فرزند دارد.

عکس لو رفته از عروسی پله با زن بسیار جوانش

4.213
این مطلب مفید بود ؟112
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی