تسلیم نشدن

اونایی که هرگز تسلیم نمیشن، متولد کدوم ماهن؟

کد مطلب : 86276تعداد نظرات : 11 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
مصمم بودن و تسلیم نشدن جزء خصوصیاتی هستند که به موفقیت افراد کمک میکنند. این خصوصیت در افراد متولد ماه های خاص بیشتر دیده میشود.

متولدین کدام ماه تسلیم شدن در کارشان نیست

آیا افرادی را دور و بر خودتان دیده اید که روی حرف خودشان پافشاری می‌ کنند و هرگز تسلیم نمی شوند؟ این موضوع تا حد زیادی بستگی به این دارد که شما در کدام ماه متولد شده اید. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما بگوییم که افراد کدام ماه دیرتر تسلیم می شوند یا اصلاً تسلیم نمی شوند. پس با ما همراه باشید تا به ترتیب آن ها را به شما معرفی کنیم.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها افراد لجبازی هستند. اصلا جای تعجب نیست که ببینید آن ها هرگز تسلیم نمی شوند.‌ در واقع شما از پس این ویژگی آنها بر نمی آیید. شاید خیلی شخصیت شان ساده به نظر برسد اما هرگز نباید آنها را ساده ببینید. زمانی که تصمیم به انجام کاری بگیرند، حتماً آن را انجام می‌ دهند و هرگز آن را کنار نمی‌ گذارند. آن ها افرادی هستند که همیشه هدف شان را دنبال می‌ کنند تا به چیزی که می خواهند برسند و برایشان مهم نیست دیگران چه فکری می کنند.

تسلیم نشدن

دی

دی ماهی ها افراد خیلی مصممی هستند. اگر هدفی داشته باشند، تا جایی که بتوانند آن را ادامه می‌ دهند. هیچ چیز سد راه آن ها نخواهد بود. به راحتی تسلیم نمی‌ شوند و‌ افراد بسیار صبوری هستند. می‌دانند که رسیدن به موفقیت برای اهداف شان زمان می برد و در نتیجه این زمان را طاقت می آورند و برایش تلاش می کنند و هرگز به فکر تسلیم شدن نیستند.

آبان

آبان ماهی ها افراد خیلی خلاقی هستند و آن ها از شکست خوردن هم نمی‌ ترسند‌. یاد گرفته اند که همیشه برای هدف هایشان تلاش کنند. می‌دانند که چگونه از خودشان مراقبت کنند. هرگز تسلیم نمی شوند و انگیزه بسیار بالایی دارند. به چیز هایی که می‌ خواهند؛ دست پیدا می‌ کنند. افراد بی توجهی نیستند و خیلی عاقلانه و بالغانه فکر می کنند و کوتاه نمی آیند؛ زیرا اگر تصمیمی بگیرند، حتماً برایش هدف و برنامه ریزی داشته اند.

مرداد

مرداد ماهی ها افرادی هستند که خیلی هدفمند زندگی می‌ کنند. به راحتی تسلیم نمی‌ شوند و همیشه دوست دارند به آنچه که می‌ خواهند؛ برسند و نگاه شان را تغییر نمی‌ دهند. هیچ چیز مانند موفقیت به آن ها اعتماد به نفس نمی دهد و در نتیجه هر کاری را می‌ کنند تا به اهداف شان دست یابند و همیشه در برابر مشکلات یک راه جدیدی پیدا می‌ کنند و در موردِ آینده هم خوش‌بین هستند و می‌دانند که باید چه چیزی را دنبال کنند و در نتیجه هرگز اهل تسلیم شدن نیستند.

هدفمند بودن

بهمن

بهمن ماهی ها به جای اینکه تسلیم شوند از خودشان می پرسند که چرا در حال انجام چنین کاری هستند. اگر دلیل خوبی برایشان وجود داشته باشد، پس دیگر تسلیم شدن منتفی می‌ شود اما اگر دلیل نداشته باشند و از لحاظ منطقی فکر کنند که اشتباه کرده اند، می‌ توانند مسیر خود را تغییر دهند اما در شرایط عادی و منطقی هرگز اهل تسلیم شدن نیستند.

شهریور

شهریور ماهی ها هرگز تسلیم نمی‌ شوند. می‌دانند که با چه مشکلاتی روبرو هستند. احساس خوبی در مورد فرصت های زندگی دارند و هرگز شکایتی نمی کنند.‌ سعی می‌ کنند که به مسیر خود ادامه دهند و در لحظه زندگی می‌ کنند. خیلی خوب مشکلات را حل و فصل می کنند. به پیشنهادات دیگران هم اهمیت می‌ دهند و اگر کاربردی باشد، حتما آن ها را به کار می اندازند و افرادی هستند که تسلیم نمی شوند.

اونایی که هرگز تسلیم نمیشن، متولد کدوم ماهن؟

2.77205
این مطلب مفید بود ؟38313374
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : طالع بینی
11 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1400-12-13
فکر کنم فروردینی هارو اول لیست یادتون رفته بزارید
فروردینی ها هیچوقت عقب نمکشن و تسلیم نمیشن
227431
فروردینی1400-12-14
الکییی چون خودت فروردینی واس خودت پپسی وا میکنی
78
ایسا1400-12-14
فروردینی ها در نگاه اول خیلی بامزن اما اگه بشناسی شون یه فرد قوی میبینی
68
ناشناس1400-12-14
سلام اصلا کاری به اخلاق ماه ها نداره هر کسی یک اخلاقی پیدا میکنه و هیچ ربطی به ماهش نداره
379180
شیما شیمازاده1400-12-14
خردادی هارا چرا اول ننوشتید خرداد ماهی ها هیچوقت تسلیم نمی شن
511
تارا1400-12-14
الحق ک راس میگه پرچم اردیبهشت ماهیا همیشه بالاس
414
هلیا1400-12-14
اسفندی ها رو یادتون رفته اول لیستتتت
315
ناشناس1400-12-14
اصلا هم درست نیست ، من آذر ماهی‌ام و تا الان دوبار شکست خوردم اما سرحال تر و پیشرفته تر دارم راهم رو ادامه میدم ???? اخلاق آدما ربطی به ماهشون ندارم ☺️
79
احمدنور فن1400-12-14
عشق فقط ما مردادیا
614
خرداد ماهی1400-12-15
خرداد ماهی ها هرررررگززززززز تسلیم نمی شن
من خردادی هستم و همیشه موفق هستم
412
آبانماهی جان1400-12-16
آبانیا جاشون غلطه
اول لیست جامونه عزیزان
711
وبگردی