همسر پیمان قاسم خانی

دلبری خاص همسر پیمان قاسم خانی از شوهرش

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1401کد مطلب : 88283زمان مطالعه : 1 دقیقه
میترا ابراهیمی، همسر دوم پیمان قاسم خانی که این روزها در حال و هوای امتحانات قرار دارد به شیوه ای خاص، به همسرش ابراز علاقه کرد.

عاشقانه و خاص میترا ابراهیمی برای همسرش پیمان قاسم خانی

میترا ابراهیمی همسر روانشناس نویسنده معروف شب های برره به شکل بامزه ای به پیمان قاسم خانی ابراز علاقه نمود. همسر جوان پیمان قاسم خانی که تجربه ساخت مستند را نیز دارد، تصویری از کتاب مورد علاقه اش "بهاگاواد گیتا" در صفحه اینستاگرامش منتشر نمود که در آن دور نام پیمان با خودکار قلب کشیده است.

استوری میترا ابراهیمی

این اولین بار نیست که خانم روانشناس به همسر نویسنده اش ابراز علاقه نموده است، او هر چند وقت یکبار به نوع خاص و ویژه ای در صفحه اینستاگرامش به نویسنده سریال پژمان ابراز علاقه می کند تا مخاطبانش در یابند که فاصله سنی 25 ساله عشقشان را کمرنگ نکرده است.

میترا ابراهیمی، متولد 2 اسفند 69همسر دوم پیمان قاسمخانی است. او دارای لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی بوده و به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد و گیاهخوار و حامی سرسخت حیوانات می باشد که تجربه ساخت مستند را نیز در این زمینه دارد.

پیمان قاسم خانی

پیمان قاسم خانی نویسنده، کارگردان و بازیگر متولد 30 دی 1344 است که نویسنده آثاری چون دختری با کفش های کتانی، مارمولک، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، پژمان، هیولا و... می باشد.

دلبری خاص همسر پیمان قاسم خانی از شوهرش

3.826
این مطلب مفید بود ؟206
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی