کش دار شدن پنیر پیتزا

کلک فست فودی ها واسه کش دار شدن پنیر پیتزا

کد مطلب : 86973تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد دوست دارند که در خانه پیتزایی به خوشمزگی پیتزای فست فودی ها درست کنند، راز خوشمزگی پیتزاهای بیرونی در کش آمدن پنیر آنهاست.

تکنیک کشدار کردن پنیر پیتزا در خانه

پیتزا غذایی محبوب و دوست داشتنی در بین همه رده های سنی است. این غذا دستور تهیه آسانی دارد و شما به راحتی می توانید آن را در خانه تهیه کنید اما مشکلی که بسیاری از افراد در حین تهیه پیتزا با آن مواجه می شوند، کش نیامدن پنیر پیتزا مانند پیتزا های فست فودی هاست. اگر عاشق خوردن پیتزا هستید، در این بخش از آشپزخانه نمناک به شما ترفندهایی را برای کشدار شدن پنیر پیتزا آموزش می دهیم که برخی از فست فودی ها نیز نمی دانند.

پیتزا

ترفند فست فودی ها برای کش دار شدن پنیر پیتزا

برای اینکه پنیر پیتزای شما کش دار شود، نکات ساده زیر را رعایت کنید:

  1. یک ربع قبل از قرار دادن پیتزا در فر، فر را روشن کنید تا گرم شود.
  2. دو مارک مختلف پنیر پیتزا را با هم مخلوط کرده و استفاده کنید.
  3. در دو مرحله پنیر بریزید یعنی پنیر را به صورت لایه لایه همراه مواد روی خمیر پیتزا بریزید و پیتزا را در فر قرار دهید، در مرحله بعدی پیتزا را از فر بیرون آورده و مقداری پنیر بریزید و مجدد درون فر قرار دهید.
  4. برای کش دار شدن پنیر پیتزا در هر مرحله ای که از پنیر استفاده می کنید، مقداری آب سرد روی پنیر اسپری کنید تا پنیر پیتزای شما مثل فست فودی ها کشدار شود، دقت کنید نباید بیش از حد آب اسپری کنید زیرا در این صورت پیتزا شما خمیر می شود.

شما از چه روشی برای کش دار شدن پنیر پیتزا استفاده می کنید؟ لطفا نظراتتان را برایمان ارسال کنید.

کلک فست فودی ها واسه کش دار شدن پنیر پیتزا

4.1326
این مطلب مفید بود ؟26759
منبع : بخش آشپزخانه نمناک /ن/ن.ح
1 نظر به ثبت رسیده است
م1401-02-07
من دمای توستر رو کم میکنم ولی نه خیلی زیاد و دو دقیقه اخر دما رو میبرم بالا تا فقط یه لایه نازک روی پنیر ترد بشه موقع خوردن حس خوبی میده
507
وبگردی