غذاهای فست فود
آیا شما هم جز افرادی هستید که عاشق پیتزا هستند و از خوردن این فست فود خوشمزه لذت میبرند؟احساس خوب خوردن پیتزا چیزی فراترازظاهر شماست. این حس در ذهن شما تاثیر می گذارد و حال خوبی به شما می‌دهد.تقریبا در همه فست فود ها پیتزا پرطرفدارترین غذاست.

سفارش پیتزا

آیا تا به حال متوجه شده اید که هر موقع هوس یک پیتزا دارید به همراه آن احساس خوبی هم دارید؟

در آن موقع هر چقدر هم که تلاش کنید، نمی توانید پیتزا را از ذهن خود دور کنید.شما تنها نیستید. پیتزا غذای مورد علاقه همه مردم است.پیتزا تبدیل به یکی از اصلی ترین غذاهای خانواده ها، مجردها، کودکان و خلاصه تمام افراد یک جامعه شده است.

همچنین، معلوم شد که دلیلی علمی وجود دارد که چرا بسیاری از مردم پیتزا را بسیار دوست دارند، و همچنین اینکه چرا وقتی آن را می خورید احساس خوشحالی به شما دست می دهد.

همه ما می دانیم که هر زمان که یک مهمانی بزرگ برگزار می شود، پیتزا معمولا منبع بزرگی از خوشحالی است که با آمدن آن همه را دورهم جمع می‌کند.

هنگامی که صحبت از پیتزا می‌شود علم احتمالا آخرین گزینه ذهن شما هم نخواهد بود. پیتزا کجا و علم کجا

با این حال، یک ارتباط بسیار و واقعی بین یک پیتزا با احساس خوب، علم، و اینکه چرا شما را بسیار خوشحال می کند وجود دارد.

در واقع این فقط ذائقه و معده شما نیست که عاشق پیتزا است بلکه مغز شما هم پیتزا را دوست دارد.

این به این دلیل است که مغز شما حاوی انتقال دهنده های عصبی است که آزاد شدن مواد شیمیایی را کنترل می کنند که به شما احساس خوشحالی می‌دهد.

پیتزا؛ حاضر در همه حالات و احوالات ما است.

یک آمار عجیب دیگر نیز وجود دارد؛ تنها در آمریکا، 93 درصد افراد هر ماه پیتزا می خورند.

اینکه شما می‌توانید انواعی از تاپینگ‌ها را انتخاب کنید، طعم ها را با هم مخلوط کنید و در نهایت به آن طعم مد نظر خود برسید.

پیتزا

چرا مردم بیشتر پیتزا سفارش می دهند؟

1.وقتی پیتزا سفارش می دهید سریع تر است.

همیشه شده است که هوس شدید برای چیزی داشته اید و در آن لحظه به آن حس نیاز پیدا کنید. یکی از دلایلی که مردم پیتزا سفارش می دهند این است که سریع تر از تهیه پیتزا در خانه است. اگر شما بخواهید پیتزا را در خانه تهیه کنید باید مواد اولیه را از قبل تهیه کنید، آن ها را درست کنید و درنهایت پیتزا را داخل فر بگذارید. اما وقتی از یک پیتزا فروشی  که فاصله چندانی با شما ندارد ، سفارش می دهید ، می توانید در عرض 30 تا 45 دقیقه پیتزای خود را تهیه کنید

2.نیازی نیست خودتان را تحت فشار قرار دهید

اگر می خواهید پیتزا را در منزل درست کنید ، اگر مواد اولیه را در خانه نداشته باشید باید مواد اولیه را تهیه کنید ، سپس روند پخت پیتزا و تهیه سس. اما شما فقط با چند کلیک روی تلفن پیتزای خود را سفارش می‌دهید.

3.پیتزا را از هرکجا که هستید می‌توانید سفارش دهید.

این واقعیت که شما می توانید پیتزای خود را سفارش دهید و آن را به هر کجا که می‌خواهید تحویل دهید دلیل دیگری است که درصد کسانی که پیتزا سفارش می دهند زیاد است. اگر در آن لحظه اشتیاق به پیتزا دارید ، لزوماً برای سفارش پیتزا نیازی به حضور در خانه نیستید. می توانید پیتزا را به دفتر ، محل دوستان یا حتی پارک سفارش دهید.

4.شما می توانید هر تعداد که می خواهید سفارش دهید.

تصور کنید که در آپارتمان خود یک مهمانی یا یک دورهمی گرفته‌اید. شما نمی توانید برای همه کسانی که می آیند پیتزا درست کنید زیرا ممکن است وقت لازم برای انجام این کار یا منابع لازم برای آن را نداشته باشید. با این حال ، شما می توانید هر مقدار که می خواهید پیتزا سفارش دهید که می تواند برای بازدیدکنندگان شما مناسب باشد.

پیتزا با کیفیت

واقعا کسی هست که پیتزا دوست نداشته باشد؟

هنگامی که سفارش پیتزا و یا حتی سفارش همبرگر خود را می‌دهید بی صبرانه منتظر می‌نشینید تا آن را ببینید.

هنگامی که پیتزای شما را می‌آورند داستان کمی پیچیده تر هم می‌شود.

هستند بسیاری که با دیدن پیتزا هیجان زده می‌شوند.

آیا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که وقتی پیتزای شما می‌رسد هیجان زده می‌شوید و دوست دارید خیلی سریع به سراغ اصل مطلب یعنی خوردن پیتزا بروید؟

ما چرا مغز ما با دیدن پیتزا برای لحظاتی هم که شده آرام می‌شود و حال خوب را به ما می‌دهد؟

ممکن است این هیجانات دلیلی علمی داشته باشند و بتوانند دلیل این هیجان شما را توضیح دهند.

همه چیز از مغز ما شروع می‌شود.

در حالی که ارتباط مستقیمی بین خوردن پیتزا و شادی وجود ندارد اما یک مطالعه در این زمینه انجام گرفته است.

مطالعه‌ای که در دانشگاه سنت بوناونچر در نیویورک انجام شد از شرکت‌کنندگان خواست تا برای اندازه‌گیری میزان تغییرات خلق و خوی خود، غذاهایی با سطوح مختلف چربی و قند مصرف کنند.

و جواب جالبی در این تحقیق وجود داشت، خلق و خوی کسانی که پیتزا مصرف کرده بودند 28 درصد بهتر شد.

اگر طرز تهیه پیتزا را می دانید ، حقیقت این است که ممکن است در تهیه انواع مختلف پیتزا مهارت نداشته باشید. هنگامی که در حال سفارش پیتزا هستید ، این فرصت را دارید که از بین انواع مختلف پیتزا موجود در منوی آن ها را انتخاب کنید. بنابراین انتخاب پیتزای شما محدود به پیتزایی نیست که می توانید درست کنید. ما انواع پیتزا مانند پیتزا کینگ عطاویچ ، پیتزای سبزیجات عطاویچ ، پیتزای استیک عطاویچ و بسیاری دیگر از انواع پیتزا را داریم که هنگام سفارش پیتزا می توانید از بین آن ها انتخاب کنید.

سفارش پیتزا با مواد باکیفیت و مرغوب

52
این مطلب مفید بود ؟20
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی