تولد
کار عجیب در سیل
سیل شهر را بهم ریخته بود اما دنیایی که چند پسر نوجوان در آن غرق بودند هیچ تغییری نکرده بود، باورنکردنی بود که آنها در این شرایط به کار خود ادامه می دادند.

اتفاقی عجیب و متفاوت وسط سیل

وقتی طرفدار دوآتیشه چیزی هستی یعنی در هر حال عشق به آن موضوع تو را غرق در خود میکند بطوریکه حتی با غرق شدن در آب هم از آن جدا نمی شوی. این جمله را تعدادی از نوجوانان عاشق بازی های رایانه ای در یکی از شهرهای فیلیپین به طور کامل در عمل نشان داده اند و چنانچه در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند، شدت علاقه آنها به این بازی ها خبرساز شده است.

بازی طرفداران دوآتشه بازی های کامپیوتری وسط سیل

اخیرا موضوع ادامه دادن به بازی های کامپیوتری توسط عده ای از جوانان فیلیپینی علیرغم وقوع سیل شدید ناشی از طوفان سهمگین، خبر داغ بسیاری از سایت های خبری شده است. فیلم های حیرت آور زیادی در فضای سایت های اینترنتی پخش شده که نشان می دهد این افراد علیرغم بالا آمدن سطح آب همچنان به بازی در محیط کافه اینترنت ادامه می دهند.

علیرغم این که این افراد تا نیمه در آب های گل آلود سیل فرو رفته بودند و در عین حال خطر زیادی برای تجهیزات کامپیوتری وجود داشت، همچنان به بازی های چند نفره آنلاین خود مشغول بودند و نگاهشان خیره به صفحات مانیتور بود و انگار واقعا خبر نداشتند که چه بلای طبیعی رخ داده و عده ی زیادی از مردم خانه های خود را رها کرده اند.

وضعیت عجیبی بود و از قرار معلوم این چند نوجوان غرق در آب و بازی متوجه وضعیت موجود نبودند تا اینکه که صاحب این کافه اینترنت واقعا احساس خطر کرد و قصد تعطیلی گیم نت را داشت به آنها گفت که دیگر اجازه ی بازی ندارند، در این لحظه آنها تازه متوجه موضوع شدند!

بازی وسط سیل

خطر بازی همراه برق گرفتگی وسط سیل

به دلیل اتصالات موجود در فضای بازی این نوجوانان و ورود سیل به داخل گیم نت، ممکن بود هر لحظه دچار برق گرفتگی شوند اما به هیچ وجه متوجه این خطر نبودند تا اینکه مسئول آنجا جلوی خطر را گرفت.

صاحب این گیم نت میگوید: سیل وارد مغازه من شده بود اما مشتریان غرق در بازی اصلا متوجه اوضاع نشدند تا اینکه آب بیش از حد بالا آمد و درست در همین لحظه وارد اقدام شدم و تجهیزات را درفضای بالاتری قرار دادم و آن ها نیز دیگر به بازی خود خاتمه دادند و محیط گیم نت را ترک کردند.

خوشبختانه آسیبی به هیچ کس وارد نشد. همچنین از آن جا که کابل ها و پیریز های برق در سطوح بالاتری قرار گرفته بودند؛ خطری از این نظر نیز صورت نگرفت اما برایم عجیب بود که چطور با وجود سرو صدای مردم در بیرون از مغازه، این بچه ها متوجه هیچ چیز نشده و به بازی خود ادامه دادند.

بازی وسط سیل؛ دنیا رو آب برده اینها رو بازی رایانه ای !!

4.698
این مطلب مفید بود ؟908
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی