شخصیت شناسی

شخصیت شناسی جالب از روی پلی لیست گوشیتون

کد مطلب : 84978تعداد نظرات : 11 نظرزمان مطالعه : 4 دقیقه
گوش دادن به موسیقی برای همه دلنشین است همچنین میتوان شخصیت افراد را با توجه به نوع موسیقی که گوش میدهند,شناخت .در پلی لیست شما چه نوع آهنگ های است؟

شخصیت شناسی با پلی لیست داخل گوشی موبایل تان

موسیقی یک زبان منحصر به فرد است که با روح ما سخن می‌ گوید و انواع بی شماری از آن در دنیا وجود دارد که هر کدام از ما به نوع متفاوتی گوش می دهیم. شاید خیلی از ما عاشق بیت های سنگین موسیقی راک باشیم و بعضی دیگر به دنبال موسیقی های ملایم یا حتی صدای طبیعت برویم. به طور کل آلبوم آهنگی که در گوشی خود دارید، چیز های زیادی در مورد شخصیت و ویژگی های رفتاری به شما می گوید که در این قسمت از روانشناسی نمناک آن ها را به شما توضیح می دهیم.

آهنگ های ریتمیک و شاد

اگر عاشق این هستید که کلکسیونی از آهنگ های شاد را داخل گوشی خود نگه دارید، پس احتمالاً شما فرد بشاش و خوش گذران و مثبت نگری هستید. قلب بسیار مهربانی دارید اما گاهی می‌ خواهید کمی خشن شوید تا دیگران از شما حساب هم ببرند.

 موسیقی گوش دادن

آهنگ های کلاسیک

اگر سبک کلاسیک را در موسیقی ترجیح می دهید، یعنی به دنبال آرامش می گردید و هر زمان که وقت داشته باشید، می خواهید روح خود را با آهنگ های بتهوون، موزارت و افراد معروف در زمینه کلاسیک تغذیه کنید. طرفداران آهنگ کلاسیک معمولاً در جایگاهی که دارند احساس راحتی می کنند و خیلی خلاق هستند.

آهنگ های پاپ

اگر پلی لیست گوشی شما از آهنگ های پاپ بیشتر تشکیل شده باشد، یعنی شما فردی هستید که در لحظه زندگی می‌ کنید، از ترند و مد لذت می برید. انواع مختلفی از آهنگ های پاپ را در گوشی دارید زیرا می خواهید دقیقا طبق مد روز باشید، البته ماهیت ماجراجو و خودانگیخته ای هم دارید.

شاید خلاقیت شما نسبت به کسانی که آهنگ کلاسیک گوش می دهند کم تر باشد اما به طور کل عزت نفس خوبی دارید اما متاسفانه گاهی اوقات در زندگی احساس راحتی نخواهید داشت. خبر خوب این است که دیدگاه شما به طور کل نسبت به زندگی مثبت است و گوش دادن به بعضی از این آهنگ ها که خیلی غمگین نباشد، می تواند تا حدی شما را از استرس دور کند.

آهنگ گوش دادن

آهنگ های راک و هوی متال

کسانی که آهنگ های راک و هوی متال را بیشتر گوش می‌ دهند که معمولاً مربوط به دهه 1950 می‌ شود، جزء افرادی هستند که خیلی به گذشته نگاه نمی کنند. این آهنگ ها در سراسر جهان میلیون ها طرفدار دارد. اگر شما هم چنین سلیقه ای دارید؛ فرد خلاق و با انگیزه ای هستید‌ که گاهی اوقات خشن می‌ شوید و شبیه به سبک و استایل راک رفتار می‌ کنید. ماهیت رمز آلودی دارید که هیچ کس از آن خبر ندارد‌‌.

موسیقی بلوز، سول و جاز

یکی از بهترین راه ها برای ریلکس کردن این است که آهنگ جاز مورد علاقه خود را پیدا کنید و به آن گوش دهید که معمولاً ارتباط نزدیکی هم با موسیقی های سول و بلوز دارند. این ژانر موسیقی نشان دهنده ابراز عواطف، احساسات و انرژی معنوی است. اگر طرفدار این سبک هستید، یعنی کمی روحیه بالاتر از سن تان دارید. هنگامی که این آهنگ ها را می شنوید، احتمالاً یاد ساکسیفون می افتید‌.

موسیقی گوش دادن

آهنگ های رپ و هیپ هاپ

کسانی که موسیقی رپ اجرا می‌ کنند استعداد بالایی دارند، زیرا باید ریتم های خلاقانه ای را پیدا کنند و به اجرا در بیاورند. موسیقی رپ یک خط ملودی ندارد اما موسیقی هیپ هاپ ملودی مخصوص به خودش را دارد. اگر پلی لیست گوشی موبایل شما از آهنگ های رپ و هیپ هاپ تشکیل شده است، یعنی شما اکثراً پر انرژی و خلاق هستید و از شاد بودن جلوی دیگران هیچ ترسی ندارید.

موسیقی های سنتی

هر کشوری موسیقی مخصوص به خودش را دارد. اگر شما بیشتر علاقه مند هستید که به موسیقی های سنتی با فرهنگ خودتان گوش دهید، یعنی به زیبایی و عشق و علاقه اهمیت زیادی می دهید، خیلی سخت کوش هستید، به تعهدات خود پایبند می مانید، فرد با محبتی هستید و بیشتر سادگی را می پسندید.

موسیقی گوش کردن

موسیقی ایندی یا مستقل

بعضی از هنرمندان مستقل کار می‌ کنند. معمولاً موسیقی های ایندی یا مستقل در گذشته بیشتر تولید می شدند اما به طور کلی اگر بیشتر به این موسیقی ها گوش می دهید، یعنی خودتان هم عاشق استقلال هستید و دوست ندارید که دیگران شما را تحت کنترل بگیرند و گاهی اوقات بسیار احساسی عمل می کنید. شما فرد درون گرایی هستید و نمی خواهید از دایره تنهایی خود بیرون بیایید. اگر با کسی ازدواج کنید، خیلی به او وفادار خواهید بود.

موسیقی فولک

شاید موسیقی فولکی که با آن گوش می دهید، مربوط به فرهنگ و کشور خودتان نباشد. ‌معمولاً این موسیقی‌ ها ترکیبی از چند فرهنگ و ملیت هستند. اگر طرفدار این موسیقی‌ ها هستید، بدانید که فرد سنتی هستید، به تاریخ خیلی اهمیت می دهید، شما دلسوز افراد دیگر هستید، خیلی با دیگران بحث نمی کنید و دوست بسیار وفاداری نیز می باشید.

شخصیت شناسی جالب از روی پلی لیست گوشیتون

3.8263
این مطلب مفید بود ؟20162
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ش
برچسب : موسیقی
11 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1400-09-14
پس ریمیکس و غمگین چی شد
474
یکی بهتر از تو1400-09-15
اره منم همش غمیگین گوش میدم ولی چیزی در اینباره نگفته
93
۰۰۰۰۰۰1400-09-14
وای دقیقا شخصیتم همینه کلی اهنگ شاد بودم
33
اعجوبه1400-09-14
لعنتی من از همشون تو پلی لیستم دارم
310
Ogab1400-09-15
دقیقا ????????
10
Ogab1400-09-15
من کلا مخلوط گوش میدم مخصوصا کیپاپ و کلا خارجی زیاد ایرانی گوش نمیدم
73
کیمیا1400-09-14
مال من کلش غمگینه خو:)
113
یه بنده خدا1400-09-15
عالی بود با عشق رپ و کی پاپ
زنده باد بلک پینک
267
Nn1400-09-15
عالی منم بیشتر هیپ هاپ و کیپاپ گوش میدم و اکسوالم
183
BTS1400-09-17
اگه کیپاپ گوش بدیم چی؟????
11
Mehrane1400-09-18
منی که همه رو قاطی گوش میدم ????????????
20
وبگردی