هدایای تبلیغاتی

رسالت هدایای تبلیغاتی مناسبتی

کد مطلب : 81470زمان مطالعه : 10 دقیقه
مناسبت ها و بهانه های بسیاری در پیش است که می توان آنها را مغتنم شمرد و هدایای تبلیغاتی را با تمامی وجوه زیبای نهفته در آنها همچون مهر، صمیمیت، در آن مناسبت مبارک رهسپار دل های بزرگ همراهان و حامیان خود کنید.

هدایایی از جنس تاریخ و تقویم ملی

در سرزمین آریایی ما از روزگاران دور، میل به شادی و مبارک داشتن و فرخنده پنداشتنِ رخدادها و روزهای زندگی که اغلب از اتفاقات و رویدادهای طبیعت و برکت نهفته در پسِ آنها نشات میگرفته، باعث شده تا همواره جشن هایی باشکوه و کهن در پهنه ی این دیار برپا شوند. نگاهی هر چند گذرا و کوتاه به تاریخ و تقویم ملی ما از جشن و سرورهایی سخن می گوید که از سالهای بسیار بسیار دور در قلب و اندیشه ی مردم ما ریشه دوانده اند. این میل و اشتیاق و نیک اندیشی، میراثی ست که از نیاکانمان به جان و ذهن مردمان این روزها، سینه به سینه و اندیشه به اندیشه رسیده است.

به همین خاطر مردم ما هنوز در انتظار رخدادهای خوش یمنی هستند که با جاری شدن در زندگی آنها، سرور و شادی را با خود به ارمغان خواهند آورد. مناسبت ها همیشه برای آنان از جایگاهی بسیار ارزشمند و والا برخوردارند. همچنان نوروز را با شکوه تر از گذشته پاس میدارند و یلدا را شادمانه به تبادل مهر و عشق می گذرانند. و بسیاری رویدادهای دیگر که درباره آنها سخن خواهیم گفت. مقصود، تنها بازگو کردن جایگاه مناسبت هایی ست که در زندگی مردم همیشه والا بوده است و والا خواهد ماند. و آنچه که این رویدادها و روزها را به یاد ماندنی تر و دلنشین تر خواهد کرد سهیم شدن آنها با دیگران می باشد. به اشتراک گذاشتن احساسات شاد و نیک ناشی از این مناسبت ها توامان با سپاس ها و شکر گذار بودن این شادمانی ها، خود آفریننده ی اشتیاق و میل بیشتری برای بزرگداشت این رویدادها خواهد بود.

شما کسب و کارهای فعال و پویا با داشتن نگاهی موشکافانه و باریک بین و در عین حال مدبرانه می توانید با سهیم شدن در لحظه به لحظه ی این مناسب ها با مخاطبان خود، نه تنها به شادی آنها فزونی خواهید بخشید بلکه تجربه ای بسیار خوشایند و فراموش ناشدنی را برای آنها خلق خواهید کرد.

هدایای تبلیغاتی شما نمایندگان و نایبان به حق و شایسته ی شما هستند در میان مخاطبانتان. هر چه ظرافت و هوشیاری و سلیقه ی مطبوع تری را چاشنی انتخاب های خود کنید تجربه های شگفت انگیزتری را برای آنان پدید خواهید آورد.

شما با طرح یک استراتژی همراستا با ارزش های انسانی بر پایه ی اهدای هدایای تبلیغاتی و با هدف سهیم شدن در لحظات خوش آنان و همچنین شریک کردن آنان در شادی ها و مناسبت های ویژه ی خود قادر هستید به یک تعامل صمیمانه، همدلانه و موفقیت آمیز با مخاطبان و حامیان خود دست یابید.
مناسبت ها و بهانه های بسیاری پیش روی شماست که می توانید آنها را مغتنم شمرده و هدایای تبلیغاتی خود را با تمامی وجوه زیبای نهفته در آنها همچون مهر، صمیمیت، قدرشناسی، یادآوری جایگاه و ارزشی که برای مخاطب به عنوان سرمایه های گرانبهای مجموعه ی خود قائل هستید و همچنین سهیم کردن او در آن مناسبت مبارک رهسپار دل های بزرگ همراهان و حامیان خود کنید.
یک برنامه ریزی هدفمند و ژرف نگرانه و نشسته بر دل کاغذ، موفقیت و سربلندی شما را در این مسیر دست یافتنی و ملموس خواهد کرد.
  • مناسبت های برخاسته از خاک ایران زمین

نوروز، یلدا، چهارشنبه سوری و بسیاری از جشن های کهنی که از نیک اندیشی های اجدادمان جان گرفته اند و همچنان زنده و شادمانه برپا می شوند از بهترین بهانه های زیبای شما و کسب و کار شما خواهد بود که می تواند با اثربخشی فوق العاده ی خود به جهت ذات این جشن ها و همچنین اندیشه و ظرافتی که در آماده سازی هدایای تبلیغاتی خود به کار برده اید، عمیق و دلپذیر بر جان مخاطبتان بنشیند.
این مناسبت ها و جشن ها برای مردم ما از چنان ارج و اهمیتی برخوردارند که حضور شما در کنار آنها در این روزها به واسطه ی هدایای راهی شده به سویشان، تاثیر حیرت انگیزی بر روابط بین شما و آنها خواهد داشت. چنانکه دیری نخواهد پایید تا آنها به رسالت و داستان کسب و کار شما پی برده و به حامیانی وفادار برای برند شما تبدیل خواهند شد و این رابطه و تعامل زیبا، شور و اشتیاقی در رگ های کسب و کار شما جاری خواهد ساخت که شما نیز در جهت برآوردن نیازهای مخاطبان خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهید کرد.
  • مناسبت های دینی و مذهبی فرخنده

سرزمین پهناور ما همواره شاهد اعیاد و جشن های مذهبی نیز بوده است. اعیاد بزرگی همچون قربان، غدیر، فطر و همچنین ولادت ها و تاریخ هایی که اتفاقی فرخنده را در گذشته های دور رقم زده است. همگی این جشن و سرورها برای مردم معتقد و با ایمان ایران عزیزمان، بسیار ارزشمند و برجسته می باشند و نکوداشت این اعیاد را جزئی از مسئولیت ها و وظایف خود در جهت نگاه داشتن و حفظ این سنت ها می دانند. شما با اهدای هدایای تبلیغاتی خود در این روزها به آنها خواهید گفت که همراه و همگام با آن ها در این مسیر و برای رسیدن به این هدف هر آنچه در توانتان هست را به کار خواهید گرفت.

روز بزرگداشت مقام گرانبهای زنان و مردان که از اعیاد مذهبی بسیار قابل ستایشی برای مخاطبان شما می باشد از فرصت های بسیار باشکوهی ست که می توانید با شناسایی مخاطبان و اهدای هدایای تبلیغاتی خود علاوه بر نیکوداشت جایگاه آنها، از حضور پر از حمایت و دلگرمی شان در کنار کسب و کارتان نهایت سپاسگزاری و قدردانی را به عمل آورید.

روز گرامیداشت پرستاران نیز از مناسبت هایی ست که ریشه در باورها و تاریخ دینی ما دارد. شما با توجه به موضوع و هدف کسب و کار خود می توانید نسبت به این قشر از مخاطبان از خود گذشته و مهربان خود شناخت کافی به دست آورده و با اهدای هدایایی غافلگیرانه حس خوشایند و دلنشینی را در وجود آنها پدید آورید. به ویژه در روزهایی که با ویروسی منحوس دست و پنجه نرم می کنیم همین پرستاران ایثارگر و دلسوز بسیار محکم و استوار در حال مقاومت و مبارزه با این بلای بزرگ جهانی هستند؛ بسیار شایسته است که با قدمی و هدیه ای هر چند کوچک کمی از گرد خستگی و دلگرفتی را از شانه های آنها بتکانیم.

  • مناسبت های ناشی از همدلی ها و یکرنگی های جهانی

با از بین رفتن مرزهای جغرافیایی و تبدیل شدن دنیا به یک دهکده ی جهانی همدل و یکرنگ، مناسبت ها و روزهای جهانی هم جایگاهی بسیار ستودنی در بین مخاطبان شما از آن خود کرده اند. مخاطبانی که بسیار مشتاق هستند تا همراه با مردم جهان این مناسبت های ویژه را بیشتر و بیشتر بشناسند و همنوا با آنها این روزها را پاس بدارند.
چه بسیار روزها و مناسبت های جهانی که در طول سال با آنها مواجه خواهیم شد و در پس هر یک از آنها فلسفه ای ژرف و عمیق پنهان گشته است. شما با پیشکش هدایایی به مناسبت این روزها همراهان و حامیان خود را دعوت به آگاهی و دانایی بیشتر خواهید کرد و رسالت هدایای خود را بسیار فراتر از بعد تبلیغاتی آنها پیش خواهید برد. و این موفقیتی بسیار بزرگ برای کسب و کار شما در حوزه ی مسئولیت و ماموریتی ست که شما در قبال اجتماع خود بر عهده خواهید داشت.
علاوه بر روز بزرگداشت زنان و مردان در اعیاد ملی مان، گویی نکوداشت این دو قشر در سراسر جهان نیز از جایگاهی ارزشمند برخوردار است. همچنین در ارتباط با پرستاران عزیز هم این موضوع صدق خواهد کرد.
  • روز صلح جهانی

از دیگر مناسبت های جهانی که بسیار در دنیای حاضر مورد توجه قرار دارد روز جهانی صلح است که تمامی مردم دنیا به دنبال صلحی پایدار و جهانی هستند. به همین خاطر با اهدای هدایای تبلیغاتی خاص و منحصر به فرد خود نه تنها با کمک ذات زیبا و دوست داشتنی هدیه برای آنها احساساتی خوشایند و دلپذیر را خلق خواهید کرد، بلکه باعث خواهید شد که آنها بیش از گذشته فکر کنند و در این باره بیاندیشند و این تفکرات به آگاهی و دانایی فزونتری در آنها منتهی خواهد شد و در عین حال نسبت به شما و رسالت کسب و کارتان کنجکاو و مشتاق خواهند گشت.
  • روز جهانی خانواده

خانواده که اولین عشق ها و دوست داشتن ها و دلبستگی ها را در دلِ آن تجربه خواهیم کرد، روزی از روزهای سالِ دهکده ی جهانی ما را به خود اختصاص داده است. علاوه بر تمام فلسفه های دیگری که این روز را از آنِ این بنیانِ اولیه ی زندگی ما کرده است، بهانه ای خواهد بود تا باری دیگر از قیل و قال جهان رهایی یابیم و به پناه امن خانواده بشتابیم. هدایای تبلیغاتی که کسب و کار شما در این روز پیشکش خانواده ها می کند می تواند چنان صمیمی و دلنشین باشند که کنار هم بودن ها را گرما و تداوم ببخشند. شما با گرامی داشتن این روز وجهه ی جدیدی از کسب و کار خود را برای آنها شفاف و روشن ساخته اید که باعث خواهد شد نسبت به شما و برندتان نزدیکی و قرابت بیشتری را حس کنند و این کمک شایان توجهی خواهد بود به استحکام پل میان شما و آنها.
  • روز جهانی معلم

معلم ها در دنیا از دوست داشتنی ترین و قابل ستایش ترین انسان ها هستند به همین خاطر و برای نکوداشت این قشر سرشار از مهر و عاطفه و دانش، سازمان یونسکو 5 اکتبر هر سال را روز جهانی معلم اعلام کرده است. در میهن عزیز خودمان نیز در روز 12 اردیبهشت مقام بزرگ و شایسته ی معلمان را پاس میداریم. چه این تاریخ و چه آن تاریخ، آنچه اهمیت دارد این می باشد که ما بتوانیم هر چه سزاوارتر تنها کمی از الطاف و عنایاتی که هیچ گاه از ما دریغ نداشته اند را قدر بدانیم. شما بسته به آنکه کسب و کارتان در چه زمینه ای در حال فعالیت است یا حتی فارغ از آن، می توانید هدایای گرانقدر خود را به معلمانی که از مخاطبان شما هستند و یا آنکه در حال خلق تعاملی مهرآمیز با آنها هستید، تقدیم دارید. هدایای تبلیغاتی نفیس درخور و در شان مقام بلندمرتبه ی آنها می تواند خستگی سال ها تلاش و کوشش در جهت انتقال دانش و آگاهی و ارزش های بشری به انسان ها را از تن آنها به در کند.
  • روز جهانی محیط زیست

این روزها مردم نسبت به بسیاری از مسائل اجتماعی و زیست محیطی که دنیا با آنها دست به گریبان است هوشیارتر و داناتر شده اند. و هر آن کس و هر آن چیزی که حاکی از حمایت و حفاظت از محیط زیست آنها باشد، برایشان ستودنی و قابل تحسین خواهد بود. این بینش, سازمان ها و مجموعه های کسب و کار را نیز دچار چالش هایی رشد دهنده خواهد کرد. چرا که ایده ی خلاقانه ی تهیه ی هدایای تبلیغاتی که دوست دار محیط زیست باشند و به طبیعت باز گردند ایده ای بسیار حیرت انگیز و دوست داشتنی برای حامیان مسائل زیست محیطی می باشد.
سر رسید تبلیغاتی
روز جهانی محیط زیست از روزهایی خواهد بود که شما می توانید با اهدای هدایای تبلیغاتی خلاقانه قدمی بزرگ در این راه بردارید. که موجب می شود مخاطبان شما به اهداف و رسالت نیک شما باور بیاورند. این اتفاق می تواند سرآغازی باشد برای آنکه تمامی برنامه ها و سیاست های کسب و کارتان سمت و سویی در جهت حفاظت و پاسداری از کره ی گرد آبی زیر پایمان پیدا کند و نقشی بسیار پررنگ و نتیجه بخش در این مسیر ایفا کنید.
 
  • مناسبت های برآمده از دل کسب و کار شما

آن هنگام کسب و کار شما و اهداف و داستان آن برای مخاطبان شما قابل درک و ملموس خواهد بود که شما بتوانید ذهن او را نسبت به تمامی ابعاد و مقاصد مجموعه ی خود شفاف و روشن سازید. او باید شما را به درستی بشناسد و درک کند تا حمایتش را بی شائبه و بی دریغ نثارتان کند.

رخدادهای به وقوع پیوسته در طول عمر کسب و کارتان بهترین مناسبت ها خواهند بود برای آنها که بتوانند شما را بیشتر از پیش بشناسند و لمس کنند. بدون شک در طول دوره ی فعالیت های کسب و کارتان روزهایی هستند که به آنها می بالید و روزهایی خوش یمن و همایون برای شما بوده اند. آماده سازی و طراحی هدایای تبلیغاتی مختص این روزهای بزرگ, بهترین راه خواهد بود تا نه تنها شادی و سرور خود را با آنها سهیم شوید بلکه به آنها خواهید گفت که برای رسیدن به این موفقیت و پیروزی چه فراز و فرودها و چه طوفان هایی را پشت سر گذاشته اید و یا اینکه چه رسالتی پشت تمامی مقاصد حرفه ای و کسب و کار شما جای خوش کرده است. روزهایی مانند سالروز تاسیس کسب و کارتان، گسترش خطوط تولید محصول یا خدمات، دستیابی به یک محصول یا خدمات جدید, روز تحقق اهداف و دیدن ماحصل تلاش ها, تخصص و فداکاری های سرمایه های انسانی تان و همچنین مسئولیت های اجتماعی انجام شده از سوی مجموعه ی شما و ... از مناسبت ها و شرایطی هستند که می توانید با اهدای هدایایی درخور و ارزشمند به مخاطبان خود بگویید که سهم حضور پر از شور و انگیزه ی آنها در این روزها همیشه در یاد و خاطره ی مجموعه ی شما خواهد ماند و آنها سهمی بزرگ و گرانبها در کسب این موفقیت ها و پیروزی ها داشته اند.

هیچ گاه از خاطر نبرید که روزهای زندگی مخاطب شما ارزشمند است و تکرار نشدنی. شما می توانید با هدایای تبلیغاتی مناسبتی و دلنشین خود، به همه ی این روزها طراوت و شادی تزریق کنید و در عین حال قدمی بزرگ برای برقراری یک همدلی و صمیمیت عمیق با آنها بردارید. مناسبت ها را بخاطر بسپارید و از آنها یاد کنید. ولی هیچ گاه آنها را در روزمرگی ها و فراز و نشیب های کارتان فراموش نکنید که آنها سرمایه های نفیس مجموعه ی شما هستند که اگر نباشند پویایی و شور از کسب و کارتان رخت خواهد بست.
 

رسالت هدایای تبلیغاتی مناسبتی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : رپورتاژ
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی