تولد
متولدین ماه ها

دختر متولد چه ماهی، بیشتر از بقیه خواستگار داره؟

کد مطلب : 90896تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
از آنجایی که شخصیت متولدین هرماه با ماه دیگر متقاوت است شانس آنها برای ازدواج نیز باهم تفاوت دارد و دختران متولد برخی از ماههای سال خواستگاران بیشتری دارند.

دختران متولد کدام ماه، شانس بیشتری در داشتن خواستگار دارند؟

از تیتر این مطلب مشخص است که مثل تمام مطالب متولدین ماه ها و طالع بینی نمناک، تنها جنبه سرگرمی دارد و تنها چیزی که ما را مجاب کرده تا پاسخ درخواست برخی از شما کاربران عزیز در رابطه با اینکه شانس ازدواج متولدین ماه ها برای کدامیک از دختران، بیشتر است و خواستگار برای دختران متولد چه ماهی بیشتر می آید، سری بزنیم به منابع طالع بینی چینی و هندی. در مطلب بهترین زنان متولد چه ماهی هستند یا متولدین کدام ماه از دیگران خوشگل ترند به این مسئله اشاره کردیم و دانستید که رتبه بندی به چه شکل است که در ادامه و تکمیل همان موارد چند مورد جالب سرگرم کننده هم در این بخش خواهیم گفت.

فراموش نکنید که اصلی ترین دلیل برای جذب خواستگار به سمت هر دختری، رفتار و شخصیت اوست و تنها زیبایی ظاهری ملاک نیست.

دختران متولد اسفند

صاحب رتبه اول این لیست دختران متولد اسفند ماه هستند افرادی که با داشتن سمبل ماه تولد ماهی یکی از زیباترین‌ها در میان زنان و دختران دیگر به شمار می‌روند. اسفند ماهی‌ها به دلیل داشتن چشمانی جذاب ابروان و موهای زیبا شانس بیشتری در جذب خواستگار دارند.

دختر زیبا

دختر متولد شهریور

دختر متولد شهریور طالع بینی جذابی داشت و گفتیم که اغلب دیگران به موقعیت و جایگاه این افراد غبطه می خوردند پس امکان ندارد لیستی از زیبارویان و افراد دلنشین تهیه کنیم و نامی از دختران متولد شهریور ماه نبریم. هنگام صحبت در مورد دخترانی که تعداد زیادی خواستگار دارند، نمیتوان شهریور ماهی‌ها را نام نبرد.

دختر متولد آذر

در طالع بینی زنان متولد آذر گفتیم که دختران متولد آذر ماه که به عنوان افرادی پر انرژی مهربان و ماجراجو شناخته می‌شوند، با حضور در هر جمعی نظرات را به خود جلب کرده و اغلب بعد از شرکت در یک جمع خانوادگی یا دوستانه باید منتظر آمدن خواستگار باشند.

متولدین مرداد ماه

وقتی صحبت از خوشگل‌ترین متولدین ماه‌ها می‌شود نمی‌توان در مورد مرداد ماهی‌ها صحبت نکرد. صورت خوش فرم و چشم و ابروهای زیبا یکی از دلایل اصلی است که آنها را در لیست زیباترین زنان بین متولدین ماه‌ها قرار می‌دهد. محبت و مهربانی که در چشمان دختران مرداد ماهی وجود دارد هر خانواده ای را برای اینکه او را به عنوان عروس انتخاب کنند مجاب می‌کند.

دختر متولد خرداد

صاحب جایگاه بعدی در میان خوشگل‌ترین ماه تولد، زنان خرداد ماهی هستند که لبخند زیبا و مهربانشان نظر بسیاری را به سمت آنها جلبب می‌کند. اگر متولد خرداد هستید و در جمعی حضور داشتید و متوجه شدید که خانمی محو صحبت کردن و لبخندهای شما شده، مطمئن باشید در فکر راضی کردن پسرش برای خواستگاری از شماست.

متولدین خرداد

متولدین ماه مهر

دختران مهر ماهی به دلیل داشتن اعتماد به نفس کافی، جذابیت در گفتار و چهره‌شان در میان دختران زیبایی قرار می‌گیرند که خواستگاران زیادی داشته و مکرراً با درخواست ازدواج مواجه می‌شوند.

دختر آبان ماهی

دختران متولد آبان ماه رتبه بعدی را در این لیست به خود اختصاص داده‌اند؛ صورت گرد، موهای پرپشت و نگاه مهربان آنها دلیل اصلی برای داشتن خواستگارهای زیاد است.

دختر اردیبهشت ماهی

بعد از دختران آبان ماهی، این دختران اردیبهشت ماهی هستند که جزو دخترانی محسوب می شوند که مرتب باید جواب خواستگار بدهند.

دختران متولد ماههای دیگر

دختر متولد 4 ماه باقیمانده این لیست، یعنی متولدین بهمن، دی، تیر و فروردین در این مورد یکسان هستند و غالبا تعداد خواستگارهایشان در حد متوسط می باشد. با مطالعه طالع بینی هر کدام از متولدین این ماه ها متوجه جزئیات بیشتر درمورد ملاک های ازدواج و خصوصیات آنها خواهید شد.

دختر متولد چه ماهی، بیشتر از بقیه خواستگار داره؟

2.647
این مطلب مفید بود ؟2423
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ن.ح
4 نظر به ثبت رسیده است
74741402-06-23
اونایی که رای منفی دادن احتمالا متولد بهمن، دی، تیر و فروردین بودن :)
1119
؟؟؟؟1402-06-25
چرا ناراحت شدید و اونقدر جدی گرفتید قضیه رو که رای منفی دادید
خیلی به خودتون نگیرید والا ما که تو لیست دخترهای پر خواستگار هستیم کجا رو گرفتیم که شما جا مونده باشید
والااااااا
45
Narges.mh1402-06-25
به نظر من کمیت مهم نیست کیفیت خواستگاران مهمه اگه دختری پنج هزارتا خواستگارم داشته باشه قراره فقط با یکی شون خوشبخت بشه بنابراین با دختری که در کل فقط یه دونه خواستگار حسابی داشته و با همون هم ازدواج کرده و الان خوشبخته تفاوتی نداره
سیاهی لشگر نیاید به کار / یکی مرد جنگی به از صد هزار
160
سحر1402-06-25
این حرفا چیه
خودم خردادی هستم قبول ندارم.
یعنی چی
70
وبگردی