عزای عمومی

در عزای عمومی کجاها تعطیل و کجاها تعطیل نیست؟

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93726زمان مطالعه : 2 دقیقه
در پی خبر شهادت سیدابراهیم رئیسی، رهبر انقلاب طی سخنرانی اخیرش 5 روز عزای عمومی در کشور اعلام نمود که به جزئیات تعطیلی در این روزها میپردازیم.

مدارس، دانشگاه ها در عزای عمومی تعطیل است؟ امتحانات در عزای عمومی لغو می شوند؟

خبر شهادت سیدابراهیم رئیسی و تیم همراهش به تیتر اول خبرهای ایران و جهان تبدیل شده است در پی شهادت رئیس جمهور کشورمان پیامهای فراوانی از سران کشورهای دیگر برای عرض تسلیت ارسال گردید و رهبر انقلاب طی سخنرانی اخیرش 5 روز عزای عمومی در کشور اعلام نمود پس از اعلام 5 روز عزای عمومی برای بسیاری از مخاطبان این سوالات پیش می آید که آیا در عزای عمومی مدارس تعطیل است؟ آیا ادارات تعطیل میشوند؟ آیا امتحانات در عزای عمومی لغو می گردد وعزای عمومی کجاها تعطیل است؟ در این بخش از نمناک به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

در عزای عمومی کجا تعطیل است؟

در 5 روز عزای عمومی اعلام شده توسط رهبر برای شهادت سید ابراهیم رئیسی مکان های فرهنگی، مانند موزه، سینماها، نمایش‌ها، نگارخانه‌ها، اجراهای موسیقی، گالری و کنسرت‌ها تعطیل می شوند.

آیا در عزای عمومی مدارس تعطیل است؟

در 5 روز عزای عمومی اعلام شده توسط رهبر برای شهادت سید ابراهیم رئیسی مدارس دایر است و تعطیل نخواهد شد. کلاس های دانشگاه برقرار است و طبق گفته سخنگوی دولت امتحانات دانش‌آموزان منظم برگزار خواهد شد وعزای عمومی و موضوعات این‌چنینی خللی در برگزاری آزمون‌ها ایجاد نخواهد کرد. تاکید هیات وزیران این بوده که اعلام عزای عمومی حتی الامکان خللی در آزمون‌های نهایی نداشته باشد و آزمون ها با قوت ادامه خواهد یافت.

آیا ادارات در عزای عمومی تعطیل میشوند؟

در 5 روز عزای عمومی اعلام شده توسط رهبر برای شهادت سید ابراهیم رئیسی هیچ یک از مشاغل تعطیل نمی شوند و تمام افراد کارمند و شاغل باید مانند روزهای عادی به سرکار بروند.

در عزای عمومی کجاها تعطیل و کجاها تعطیل نیست؟

3.659
این مطلب مفید بود ؟4316
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ا.ن
وبگردی