طرز تهیه کدو حلوایی
با نزدیک شدن شب یلدا بسیاری از خانم ها که به دنبال درست کردن کیک و شیرینی هایی متفاوت هستند میتوانند از رسپی های مختلف و خوشمزه با کدو حلوایی استفاده کنند.

کیک و شیرینی با کدو حلوایی (کدو تنبل)

با آغاز فصل پاییز و بعد از آن نزدیک شدن شب یلدا، شور و شوق پخت غذا و دسر با کدو حلوایی و تهیه کیک و شیرینی های خانگی با کدو تنبل در میان خانم ها، اوج میگیرد برای همین در دسترس بودن رسپی های خوشمزه، قطعا کاربردی خواهد بود.

رسپی هایی که بخش کیک و شیرینی هایش را در این بخش از آشپزخانه نمناک خواهید داشت. برای مشاهده دستور تهیه هر یک از کیک و شیرینی های خانگی این بخش، میتوانید با کلیک روی نوشته زیر عکس وارد مطلب مربوط شوید.

بروانی کدو حلوایی

یک کیک خوشمزه خانگی، با بافتی نرم و لطیف که از پوره کدو حلوایی، شکلات و خامه و... تهیه می شود و با فرمولی ساده می تواند جمع خانوادگی تان را شیرین تر کند.

بروانی کدو حلوایی

طرز تهیه براونی کدو حلوایی

کرپ کدو حلوایی

اگر سلیقه ی شما و اعضای خانواده تان هم از آن سبک سلیقه هایی است که عطر سبزیجات تازه را در میان مواد لازم کیک و شیرینی های خانگی می پسندد، پس پیشنهاد می کنیم حتما رسپی کرپ کدو تنبل را امتحان کنید.

کرپ کدو حلوایی

طرز تهیه کرپ کدو حلوایی

کیک کرانچ کدو حلوایی

عروس خانم هایی که دوست دارند، دسر شب یلدا را به شکلی متفاوت برای خانواده همسرشان تهیه کنند و دستپخت خود را به رخ بکشند، میتوانند با مقدار مواد ساده از قبیل پوره کدو حلوایی، شیرف تخم مرغ و... یک کیک کرانچ خوشمزه آماده کنند.

کیک کرانچ کدو حلوایی

طرز تهیه کیک کرانچ کدو حلوایی

تیرامیسوی کدو حلوایی

یکی از دسرهای مخصوص شب یلدا و پاییز، تیرامیسوی کدو تنبل است که به دلیل داشتن ویتامین ها و مواد معدنی غنی، مورد توجه بسیاری از خانم های خانه داری که به تغذیه کودک خود اهمیت میدهند، می باشد. مواد اولیه ای همچون زنجبیل و دارچین به گرم تر بودن طبع این دسر کمک می کند.

تیرامیسوی کدو حلوایی

طرز تهیه تیرامیسوی کدو حلوایی

پنکیک کدو حلوایی؛ کیک فوری خانگی کدو تنبل

برای تهیه یک کیک ساده و سریع با کدو حلوایی، پیشنهاد می کنیم حتما سری به طرز تهیه پنکیک کدو حلوایی که در عرض 10 دقیقه آماده می شود بزنید.

پنکیک کدو حلوایی

پنکیک کدو حلوایی

کاپ کیک کدو حلوایی

طرز تهیه کاپ کیک کدو حلوایی، پیشنهاد ویژه ای است که نمیتوان به راحتی از آن گذشت. یک کیک ساده و خوشمزه خانگی که در ابعاد کوچکتر آماده می شود و تزیین و چیدمان آن نیز تنوع بیشتری به تزیین میز شب یلدای شما می بخشد.

کاپ کیک کدو حلوایی

طرز تهیه کاپ کیک کدو حلوایی

کیک ساده کدو حلوایی

یک کیک خانگی بی نظیر که به دلیل داشتن شکر قهوه ای، برای اکثر افراد دارای رژیم غذایی خاص، قابل استفاده است. این کیک را بدون نیاز به مواد اولیه خیلی متنوع هم میتوانید در منزل تهیه کنید.

کیک ساده کدو حلوایی

کیک ساده کدو حلوایی

کیک رول کدو حلوایی

اگر دوست دارید کمی متنوع تر از یک کیک ساده برای میهمانی که در پیش دارید، آماده کنید، کیک رول کدو تنبل پیشنهاد خوبی است. دسری که پنیر خامه ای و ادویه استفاده شده در آن، طعم دلچسبی را به این رول اضافه می کند.

کیک رول کدو حلوایی

طرز تهیه کیک رول کدو حلوایی

چیز کیک کدو حلوایی

مگر می شود، شب یلدا باشد و چیز کیک کدو تنبل در لیست غذا و دسرهای شب چله نباشد؟ دسری خوشمزه که طعم دارچین آن، دلیلی است برای محبوبیت هر چه بیشترش.

چیز کیک کدو حلوایی

طرز تهیه کیک چیز کیک کدو حلوایی

شیرینی کاکا کدو حلوایی

یکی از خوشمزه ترین شیرینی های خانگی که با کدو حلوایی تهیه می شود، شیرینی کاکا کدو حلوایی است که ارمغان خوش ذوق و سلیقگی بانوان گیلان می باشد. این شیرینی جزو شیرینی های بدون فر است که به سادگی میتوانید تهیه کنید.

شیرینی کاکا کدو حلوایی

طرز تهیه شیرینی کاکا کدو حلوایی

خوشمزه ترین کیک و شیرینی که با کدو حلوایی میشه پخت

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش آشپزخانه نمناک/ن/ز.ت
وبگردی