محسن تنابنده و هدی زین العابدین
در میان بازیگران سریال رهایم کن، هنرمندان مطرحی نقش آفرینی کرده اند که متاهل هستند و تصاویر آنها در کنار همسر و فرزندانشان همیشه مورد توجه مخاطبان بوده است.

بازیگران سریال رهایم کن در کنار همسرانشان

رهایم کن سریال نمایش خانگی به کارگردانی شهرام شاه حسینی است که این روزها توانسته است به دلیل قصه جذاب و ایفای نقش بازیگران مشهوری چون محسن تنابنده، هوتن شکیبا، هدی زین العابدین و... توانست بینندگان بیشماری را جذب خود کند.

در این سریال عاشقانه که جمعه ها از پلتفرم فیلیمو پخش شده و به رقابت با سریال جیران می پردازد، بازیگران متاهلی ایفای نقش نموده اند که در این بخش از نمناک عکس آنها با همسرانشان را منتشر نموده ایم.

محسن تنابنده

محسن تنابنده بازیگر، کارگردان و فیلمنامه‌نویس کشورمان که 8 سال پس از سریال «ابله»، با سریال نمایش خانگی «رهایم کن»به سریال های نمایش خانگی بازگشته است، سال 1394 در 40 سالگی با خانوم روشنک گلپا ازدواج کرد.

روشنک گلپا همسر محسن تنابنده هیچگونه پیشه بازیگری ندارد. این زوج دارای دو فرزند هستند که پسرشان به اسم نامی بهمن ماه سال 96 متولد شده است و فرزند دوم آنها در 26 بهمن 1400 به دنیا آمد.

محسن تنابنده بازیگر نقش حاتم در رهایم کن در آثاری چون جنگ جهانی سوم، پایتخت، ابله، عنکبوت، شکستن همزمان بیست استخوان، ندارها، شاهگوش، فراری، استشهادی برای خدا، هفت دقیقه تا پائیز، سنگ اول، روزی روزگاری آبادان و... نیز بازی کرده است.

محسن تنابنده و همسرش

محسن تنابنده و همسرش روشنک گلپا/ عکس از امیر حق بر

مونا احمدی

مونا احمدی بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال رهایم کن نقش افسانه را بازی می کند، چند سالیست با امیرحسین شجاعی (عکاس) ازدواج کرده است. آقای شجاعی سیمرغ بهترین عکاس جشنواره فیلم فجر سی و پنج را دارد.

مونا احمدی در سریال نمایش خانگی شهرزاد نیز نقش سیمین خواهر شهرزاد را بر عهده داشت، او در آثاری چون رهایم کن، شهرزاد، وضعیت سفید، کودک و فرشته،ماهی و گربه، 50 کیلو آلبالو، پنجره، رؤیای گنجشک‌ها و...حضور داشته است.

مونا احمدی و همسرش

مونا احمدی و همسرش امیرحسین شجاعی

شهرام قائدی

شهرام قائدی یکی دیگر از بازیگران متاهل سریال رهایم کن است که سالهاست با دختر دایی خود ازدواج کرده است. ثمره این ازدواج خانوادگی یک دختر بنام سارینا می باشد.

شهرام قائدی در آثاری چون قاتل و وحشی، رهایم کن، ممنوعه، شب های مافیا، رعد و برق، نوروز رنگی، چارچنگولی، هاتف، وارش، گاندو، پنجمین خورشید، 5 کیلومتر تا بهشت، زمانه، قرارگاه مسکونی،ارتفاع پست، تهران 11 و...بازی کرده است.

خانواده شهرام قائدی

شهرام قائدی در کنار همسر و دخترش سارینا

حسن معجونی

حسن معجونی بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال نمایش خانگی رهایم کن ایفای نقش نموده است، چند سالیست با خانم هدیه حسینی نژاد ازدواج کرده و متاهل می باشد. هدیه حسینی‌نژاد در فیلم سینمایی استاد با همسرش حسن معجونی همکاری داشته و در این فیلم ایفای نقش نموده است.

حسن معجونی در فیلم و سریال هایی چون شمعدونی، آهوی من مارال، رهایم کن، استاد، راز بقا، مسافران، گورکن، بی حسی موضعی، همیشه پای یک زن در میان است،آبادان یازده 60، لتیان، برف روی کاج ها، اسم، به خاطر یک مشت روبل، باغ آلبالو، اشباح، کنعان و...بازی کرده است.

حسن معجونی و همسرش

حسن معجونی و همسرش هدیه حسینی نژاد

مائده طهماسبی

مائده طهماسبی بعد از بازی در سریال نمایش خانگی زخم کاری، می خواهم زنده بمانم و... به تازگی در سریال رهایم کن ایفای نقش نموده است. او سالهاست که با فرهاد آئیش بازیگر کشورمان ازدواج کرده و زندگی عاشقانه و پایداری دارند، مائده طهماسبی و فرهاد آئیش فرزندی ندارند.

مائده طهماسبی عمهٔ بازیگر سینما و تلویزیون مهسا طهماسبی است که در آثاری چون علفزار، رهایم کن، هیس دخترها فریاد نمی زنند، آذر، آنها، برف بی صدا می بارد، از سرنوشت، زخم کاری، می خواهم زنده بمانم، پرده نشین، شب های مافیا، مسافران شهر و... ایفای نقش نموده است.

مائده طهماسبی و همسرش

مائده طهماسبی و همسرش فرهاد آئیش/ عکس از شروین شیرکوبی

المیرا دهقانی

المیرا دهقانی از دیگر بازیگران متاهل سریال نمایش خانگی رهایم کن است که به تازگی ازدواج کرده و در اینستاگرامش تصویری از همسرش منتشر نموده است. این بازیگر به جز بازی در سریال نمایش خانگی رهایم کن، در سریال های حرفه ای و خسوف نیز ایفای نقش نموده بود.

المیرا دهقانی در فیلم هایی چون رهایم کن، خسوف، حرفه ای،همه چیز آنجاست، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، سایه بان، لحظه گرگ و میش، فصل ماهی سفید، سیاه باز و... ایفای نقش نموده است.

المیرا دهقانی و همسرش

المیرا دهقانی(عکس از امیر سهیلی پور) و همسرش

بابک کریمی

بابک کریمی که در سریال پوست شیر نقش ناپدری ساحل را بازی کرده است، در سریال نمایش خانگی رهایم کن نیز ایفای نقش نموده، این بازیگر تاکنون عکسی از همسرش منتشر نکرده است اما گویا متاهل بوده و فرزندی به نام کامیار دارد.

او در آثاری چون بخارست، پرگار، مرد بازنده، یلدا، فروشنده، جدایی نادر از سیمین، خاتون، پوست شیر، رهایم کن، می خواهم زنده بمانم، زندگی پیش رو، بازگشت پسر نافرمان، ماهی و گربه، داره صبح میشه، من از سپیده صبح بیزارم، مرگ ماهی، از ایران یک جدایی، هجوم و سه ماهی و... بازی کرده است.

بابک کریمی

بابک کریمی/ عکس از مریم رضوی

رابعه مدنی

رابعه مدنی که با سریال پربیننده وضعیت سفید وارد تلویزیون شد، در سریال رهایم کن بازی کرده است، او سالها پیش با هنرمند معروف همدانی سید میرزا رضویان ازدواج کرد که ثمره آن دو پسر و یک دختر بود. همسر این بازیگر فوت شده و پسرش امیر شهاب رضویان کارگردان است.

رابعه مدنی در آثاری چون مانکن، از سرنوشت، مدینه، پایتخت، خوشنام، آچمز، سردلبران، تابستان عزیز، سلام مامان، برف، ارغوان و... بازی کرده است.

رابعه مدنی و پسرش

رابعه مدنی و پسرش امیرشهاب رضویان

بازیگران سریال رهایم کن در کنار همسر و فرزندانشان

4.321
این مطلب مفید بود ؟183
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
وبگردی