بارش دلار
تصور کنید شما هم بین زن و مردهای خوشحالی هستید که در حال جمع کردن کلی دلار از روی زمین هستند و تمام مدت به چطور خرج کردن این اسکناس ها فکر میکنید.

بارش عجیب باران دلار از آسمان یک شهر

حتما شما هم در رویاهایتان بارش باران اسکناس را دارید و گاهی خود را در حالیکه بدون مزاحمت هیچ کسی در حال جمع کردن اسکناس های بر زمین ریخته هستید، تصویر می کنید. با خواندن این بخش از گوناگون نمناک، این مسئله چندان هم رویایی نیست.

صحنه ای جذاب در شبکه های اجتماعی توسط دختری جوان منتشر شد، تصاویر و ویدئوی منتشر شده تعداد زیادی زن و مرد را در حال جمع کردن دلارهای زمین ریخته نشان میدهد.

فردی که در حال ضبط ویدئوست با چهره ای متعجب و البته ذوق زده در حال توصیف وضعیتی است که به بارش باران معروف شده. او گزارش می دهد که چپ کردن کامیون بزرگ حامل پول در یکی از بزرگراه های جنوب کالیفرنیا، چنین وضعیتی ایجاد کرده.

دلار

حمله عجیب مردم به دلارهای کامیون حمل پول

در تصاویر احساس میکنید که مردم به کامیون حمل دلار حمله کرده اند اما اینطور نیست و مردم حاضر در این صحنه با یک خوش شناسی غیر قابل مواجه شده اند که این گونه به هر طرف می دوند.

او با صدایی هیجان زده میگوید مردم با دیدن اسکناس های دلاری که در کف جاده پراکنده شده اند، نمی توانستند شانس خود را باور کنند و دیوانه وار برای جمع آوری آنها فقط میدویدند.

واژگون شدن کامیون حمل پول، باعث ایجاد ترافیک بسیار شدید و به غارت رفتند مقادیر زیادی از پول ها شد. این کامیون از سن دیگو به سمت دفتر بیمه سپرده فدرال در حال حرکت بود که یکی از دربهای آن باز شد و کیسه های پول نقد بیرون افتاد.

در ویدئوی وایرالی که این تصاویر را نشان میدهد، تعداد زیادی از وسایل نقلیه خود پیاده می شوند و پول نقد جمع آوری می کنند. تعداد دلارهای کف جاده به قدری زیاد بود که کاملا میتوان گفت مثل باران اسکناس در همه جا پول پخش شده بودند.

حمله عجیب مردم به کامیون حمل دلار!!

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی